MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od peta.smolik »

Tak nemusí ti jít voda do válce ale může jít vzduch do vody a jestli jo tak výměna pumpy nepomůže
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Reklama
 

henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Nemate niekto navod,obrazok,schemu alebo nieco ako maju byt nastavene rozvody??? Pre istotu lebo neviem ci mi jeden magor nepotlacil nasilu punto :/ a chcem sa este spytat ze ked vymenim cidlo ktore funguje ako spinac,ukaze teplotu iba ked je motor prehriaty,za take ktore ukazuje cely priebeh,musim dorabat neaky kabel alebo netreba?
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od majco »

henkyha píše:Nemate niekto navod,obrazok,schemu alebo nieco ako maju byt nastavene rozvody??? Pre istotu lebo neviem ci mi jeden magor nepotlacil nasilu punto :/ a chcem sa este spytat ze ked vymenim cidlo ktore funguje ako spinac,ukaze teplotu iba ked je motor prehriaty,za take ktore ukazuje cely priebeh,musim dorabat neaky kabel alebo netreba?
všetko sa tu už riešilo treba hladať
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Tak auto nakoniec nebolo posunute a nemal som zaradenu rychlost cize by sa aj tak asi nic neposunulo . Zajtra bude nova pumpa, hned sa aj nahodi.
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Na zadnych sedackach traja ludia,cca. 250 kg. Takto znizene sa mi paci :)
Přílohy
1310858232-picsay.jpg
1310858232-picsay.jpg (120.94 KiB) Zobrazeno 4045 x
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Zdravim vsetkych. Mam dalsi problem.pumpa je uz cisto nova,ide krasne,ale dnes si idem asi tak 40 kmh po meste a zrazu auto zhaslo a odvtedy nejde nastartovat.staerter myslim normalne funguje ,le rozvorovy remen ssa vobec netosci,teda motor nenaskoci,co to moze byt? :(
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

nieco som tu na fore pohladal a pisalo sa ze ked motor stoji a starter toci tak moze byt zly pastorok v startery ktory presmikne a netoci sa a tym netoci motorom , hm ?
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

takze remen je uz dole a asi tak 10 zubov je vytrhnutych takze preto netocilo motorom iba to presmikovalo . ale je tu mensi problem, mate neaku schemu ako maju byt nastavene rozvody? vacku by som mal vedet ,vidim tam risku ale pri klukovke som nevidel, musim to poriadne ocistit .prehladal som cele forum a niekto hovori tak a niekto tak a este sa nieco pisalo aj o zotrvacniku ze ma byt nastaveny na 0 stupnov ci ako, ale ja tam ziadnu taku znacku nemam, ale nechapem ako sa da vobec nastavovat, ked to koleso nasadim na tie tri sroby ktore su na ozubenom kolese kluky a je tam aj kolik ako voditko ,takze sa to da nasadit iba tak, inak nie, tak to asi nebudem riesit ako to mam nastavit .nastavim iba kluku a vacku. mate neake skusenosti ?
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od liborko »

setrvák vůbec neřeš, nastav vačku a klikovku na rysky a musí to šlapat (musíš sundat řemenici altíku na klice,drží na třech šroubech,pod ní je ryska,jinak ji neuvidíš viz.obr.4) :wink: a jak si dokázal servat na řemenu zuby?
Přílohy
3.jpg
3.jpg (49.93 KiB) Zobrazeno 4010 x
2.jpg
2.jpg (65.71 KiB) Zobrazeno 4010 x
1.jpg
1.jpg (75.42 KiB) Zobrazeno 4010 x
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

velmi dakujem za ten obrazok , konecne neaky co vsetko pekne vidiet :wink: a k tym zubom , to vobec netusim , mozno sa po jednom vytrhavali lebo naraz sa ich tolko odtrhnut nemohlo a pritom jazdim uplne normalne, ziadne vytacanie motoru do 5-6 tisic . Normalne som isiel po meste neakych 50 zaradim stvorku trochu pridam plyn a nemalo to ziadnu odozvu, auto skapalo a uz neslo nastartovat lebo ten remen tam iba presmikoval. Pre istotu kupim novy aj klinovy remen . Hlavne ze v servisnej knizke je ze to bolo vymenene pri 109 000 km , teraz ma neak do 130 000 , predomnou bola majitelka moja teta cize ju asi v servise dobre odrbavali :? ja si to radsej vymenim sam a mam istotu ze tam dam nove diely :wink:
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

zdravim vsetkych. Vyzera to tak ze som si zohnal vzduchove sanie z Fiatu Palio 1.2 16V rocnik okolo 2000 .Cital som o tom tu na fore ze by to malo bez problemov pasovat, ale pre istotu sa aj takto opytam vas , dakujem za reakcie :wink:
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

zdravim vsetkych. mam problem, proste v nedelu islo punto uplne normalne, pondelok rano sadnem do auta, potocim klucik naskocilo asi na 2 sekundy aj to otacky skakali okolo takych 700 a hned skapalo, snazil som sa nastartovat ale nepodarilo sa. Potom som skusal na obed a stale nic. Nakoniec som to vyskusal este vecer a asi na druhy alebo treti pokus naskocilo a islo uplne v poriadku. Rano sadnem do auta a uz ani za nic nastartovat, teraz vecer som to este skusal ale stale nic, dal som aj nove sviecky a nic. Benzin dostava, motorom toci,skusal som aj cez kable startovat, iskru hadze,ale este neviem ci na vsetkych lebo uz som mal maximalne zmrznute prsty. sviecky sa mi nezdali byt mokre. Uz sa mi zdalo ze kazdu chvilu naskoci,ale nic,vobec neviem co stym moze byt. .... pridavam este jeden maly virtual tuning ako by som chcel aby bolo punto znizene :
Přílohy
Punto1.jpg
Punto1.jpg (171.51 KiB) Zobrazeno 3900 x
Uživatelský avatar
PetkoPN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 436
Registrován: 31 srp 2010, 22:50
Bydliště: Piešťany

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od PetkoPN »

Pekne kolieska, ked ho znizis ako mas na vt a das do laku narazniky tak to bude cukrik:)
Punto MK2a, 1.2 ELX, 44kW, r.v.2001
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od PuntoRacer »

pekne ale zaklad je aby vsetko fungovalo ako ma:)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
PunTUN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 24 lis 2010, 11:15

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od PunTUN »

tie kolá sú úplne super :!: teda aspoň podľa mňa. ja by som oživil nárazníky a nechal ich čierne. kúpil by som čiernu kožu na kapotu a dal ho takto na zem a bude to pecka :wink:
FIAT PUNTO CABRIO
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“