chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
maca
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 24 říj 2010, 10:13
Bydliště: Praha

chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od maca »

Zdravím,

V úvodu bych se chtěl předem omluvit, zda už můj příspěvek byl řešen někde, ale jaksi jsem ho nenašel...

Chtěl jsem zeptat, zda má někdo zkušenost právě se sekáním se a špatnému načítání skladeb MP3 u atoradia MP3?
Zkoušel jsem vypalovat jak v neru tak v jiném programu co nejmenší rychlostí a přesto mi i úplně nové CD s MP3 někdy nenačte a když už se to podaří, tak vydrží hrát jen 2 skladby, poté už zase šrotí a jakoby se to sekne...Přitom u GP co jsem měl tak v poho mi přečetlo všechny tyto CD s MP3.¨

Přemýšlel jsem o zakoupení čistící sady CD, ale zas si řikám, že u 3 letého rádia je to jaksi brzo aby se hlavy zanesly...
Máte někdo prosím zkušenosti s touto čistící sadou stojí asi 50-100Kč, pomohlo by to?
Předem vám děkuji za rady a tipy....
Reklama
 

Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od Buchtič »

Je to možný a vyčištěním nic nezkazíš.
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
maca
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 24 říj 2010, 10:13
Bydliště: Praha

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od maca »

OK, díky...
maca
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 24 říj 2010, 10:13
Bydliště: Praha

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od maca »

tak jsem zakoupil čistící cd na vyčištění optické mechaniky, čistil jsem čistil a seká se to pořád, ještě asi zkusím koupit jinou značku CD,ale moc tomu nedávám, nevim už kde by mohl být problém, jediné řešení asi FM transmitter pro přehrávání MP3....
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od peta.smolik »

Jestli máš rádio už po záruce tak se neboj ho rozdělat a očistit vatičkou namočenou v lihu snímač Nic tím nezkazíš naopak si pomůžeš Čistící CD nic neřeší... akorát vyhozený prachy... Rádio mám právě teď rok a většinou se neseká ale já se k CeDéčkům nechovám lidsky takže se nedivím :lol: Mám KENWOOD ale už bych ho příště nechtěl příště bude CLARION s USB nebo BLAUPUNKT bez CD mechaniky se slotem na SD
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
maca
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 24 říj 2010, 10:13
Bydliště: Praha

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od maca »

Ok díkes, takhle jsem to čistil kdysi u discmana, tam je ta "čočka" dobře přípustná, u rádia bych si asi netrouf, rozebrat možná, složit asi by byl problém-nevím nezkoumal jsem to...Jen mě zaráží, že v GP co jsem měl to běhalo bez problémů, tady bych řek, že o třídu lepší rádio+o rok novější a takhle se to s...
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od durkovic »

ahoj,

bravacke a stilacke radia kompletujespoločnosť VISTEON a pouzivaju Blaupunkt komponenty. holt mas v tom mechaniku ktorej laser dlho nevydrzal. pomoct sa mu da ak ho das nejakemu opravarovi, zdvihne trochu vykon laseru trirom a chvilu to bude behat zas ok, mozno aj dlhšie. ak nie tak si zabezpeč emulator CD changeru, a pripoj k radiu, ziskaš vlastne media player za ovela menšie prachy ako ponuka origo FIAT, krasne si listuješ v hudbe na kluči USB alebo SD karte, ako keby si tam mal pripojené CDC. vola sa to xcarlink. FM transmitter mozem po dlhšej dobe povedat že je na milu jarmilu pretože dosť podstatne degraduje kvalitu zvuku a kazí zažitok z posluchu.

ak sa rozhodneš pre XCARLINK tak šikovný autoelektronik ti to urobí tak ako keby bol v aute media player teda USB pripojka vedla zapalovača, ale to je už len fajnšmekrovka, samozrejme to chodí aj bez toho.

veľa zdaru.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
maca
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 24 říj 2010, 10:13
Bydliště: Praha

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od maca »

moc ti dakujem za typ, lebo som dlho hladal volaku alternativu, mam bravo dovoz IT a hoci mam na volante Blue&Me, ovladanie USB asi akosi zabudli dat, čo ma dost mrzelo a k tomu ešte ani disk MP3 neprečíta.

Na FM transmitter sú všelijaké zkúsenosti, niekto hovorí, že zvuk ok, druhý zas, že na prd...

ten xcarlink by bol fajn ako ho popisuješ, len na nete som našiel len 1 a to za cenu 4500Kč-tolko sa mi dávat nechce.....
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od durkovic »

zvuk cez fm transmitter je asi taký ako ked si pustiš MP ktora ma 64kB/S :D , a ked pracuješ s MP3 a puštaš si ich tak si už asi zažil ako taka mp3 otrasne hraje...

x carlink je za 2590Kč čili za 103€ . ja som to mal možnosť počuž a vidieť ovladanie z volantu a bolo to vcelku prijemné , presne ako ked ovladač priečinky a CD disky ked maš CDChanger. parada komfort takmer bezstratový prenos zvuku. (lumitujuca je len kvalita mp3)

veľa zdaru pri rozhodovaní
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Tiramis
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 26 říj 2008, 21:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od Tiramis »

Doporucil bych jeste vyzkouset vypalovat cd s mensi rychlosti nebo nejmensi, mohlo by to pomoct taky pokud vycisteni nepomohlo a neni to technicka zavada.
maca
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 24 říj 2010, 10:13
Bydliště: Praha

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od maca »

tak snad technická by to nemělo být, pač pár skladeb přečte, některé přeskočí a pak napíše, že to není podporovaný formát, při tom vše jsou MP3..A někdy ty co přečte zase nenačte příště...

Jinak čistící CD už jsem použil asi 4x pro vyčištění čočky a trošku to pomohlo, ale minimálně...Kdyby k ní byl lepší přístup, tak bych to zkusil vatou a lihem,ale netroufám si rozdělat....

snažil jsem se vypalovat rychlostí minimální v neru takže 4x a nic.... :(
Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: chyba načtení a sekání se MP3 skladeb

Příspěvek od Darth.W »

zhruba pred mesiacom som si daval Xcarlink do auta a mozem povedat ze to uz je teraz ina hudba 8)
je to super vec, mozem len odporucat
[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“