Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od RadekHGT »

Hlasim sa,o 7 som tam :)
HGT
Reklama
 

4wd_turbo
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 27 čer 2011, 00:44

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od 4wd_turbo »

na punte pojdem ale idem(e) v piatok , a to uz menit nebudem,,, ale mozem auto potom pristaviť k vám, ok?
Marol píše:Ahojte.

4wd_turbo, nechcel by si ísť na punte s nami v sobotu skoršie ráno? Boli by sme väčšia kolona.

Inak chlapci, bolo by dobre, keby ste potvrdili náš spoločný odchod koľko nás spolu ide, aby som skúsil zabezpečiť miesto na ploche pre naše autá, aby sme tam stáli vedľa seba. Viem, že sa tam nejdete ukazovať, ale je to zaujímavejšie vidieť niekoľko áut rovnakej značky vedľa seba, než keby sme boli roztrúsený v niekoľkých radoch ktovie kde. Myslím, že sme partia, tak už len z toho dôvodu by sme mohli byť pokope.


PS: Takže náš spoločný odchod a miesto stretnutia: Hriadky, parkovisko za motorestom Kanada 7:00. Súhlasíte?
Uživatelský avatar
Marol
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 03 zář 2009, 17:46
Bydliště: Sečovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od Marol »

4wd_turbo

Môžeš ho dať k nám. Takže mám s Tebou na počet miest počítať?
FIAT Punto Mk2b, 1,2l; 8V, 44kw-60k, r.v.: 2005
http://www.puntotuning.eu/fotky/thumbna ... ?album=166" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od HIISS »

Ok plati..o siedmej ten motorest .kde sme raz parkovali ja,Maros,Jaro,Peto a tak
Hlavne chalani budte tam na cas..neze ssa budeme cakat aj pol hodinu..aby sme sa tam neplasily a dosli aj vcas,kludne zaparkovali a tak,moze byt nekde aj zhustena premavka predsa to neni TV :)
A ako sme sa dohodli beriem Stan,spacak,to hodim za predne sedacky,mate este nieco v plane brat?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
4wd_turbo
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 27 čer 2011, 00:44

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od 4wd_turbo »

ano ako som napísal ja tam idem už v piatok a v sobotu k vam auto pristavím,, ak môžem samozrejme
Marol píše:4wd_turbo

Môžeš ho dať k nám. Takže mám s Tebou na počet miest počítať?
Uživatelský avatar
superhuman
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 04 zář 2009, 23:16

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od superhuman »

cafte vsetci :-) no pojdem aj ja v sobotu ked sa nic extra nestane :-) viem co viem kde tesim sa:-)
winkelmes@gmail.com
Uživatelský avatar
Marol
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 03 zář 2009, 17:46
Bydliště: Sečovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od Marol »

superhuman píše:cafte vsetci :-) no pojdem aj ja v sobotu ked sa nic extra nestane :-) viem co viem kde tesim sa:-)

Ahoj Jaro. Poď s nami v sobotu ráno. Stretneme sa v Hriadkach za motorestom Kanada. Vieš kde to je však? Myslím, že si tam už s nami bol. Odchod od Kanady je o 7:00. Ak chceš, dohodni sa s Erikom.


PS: Máme v pláne tam prespať, tak s tým počítaj.
FIAT Punto Mk2b, 1,2l; 8V, 44kw-60k, r.v.: 2005
http://www.puntotuning.eu/fotky/thumbna ... ?album=166" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
superhuman
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 04 zář 2009, 23:16

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od superhuman »

hej tak by som chcel dufam ze to vyde a pojdem :-)
winkelmes@gmail.com
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od HIISS »

:mrgreen: ,tak chlapy zajtra este robim 6:00-18:00 takze na nete nebudem dostupny,a vecer ak dojdem ma caka surovanie puntasa do cista,nakolko ten tyzden sm sa venoval upravam nejakym a nestiham ho ani umyt dnes.
Stretneme sa tam Ja,Maros,Jano,Rado,a mal by prist aj Jaro..my 5-ti o sebe vieme a spolu cestou tam pojdeme,vedlajsi su 4wd_turbo ktory by sa mal k nam pridat,dalej tam bude aj kamos na puntasovi ale ten ma svoju partiu..kto dalsi pride tam to je uz na prekvapko alebo ide svojou cestou.(Struter a Banshee nemozu dojst)
Vidime sa na tom motoreste o 7:00,kazdy sa snazte cas stihnut a aby ste nemeskali..nakolko cestou pojdeme kludne..ziadne plasenice a aby sme dosli na cas.Auto povinne vyumyvat...Este ma zaujima co vsetko beriete,okrem stanu,opekat sa tam asi neda nikde vsak,i ked existuje aj nieco ako prenosny gril..ci niekto s tym nepocital a tak?ak niekto berie nejaku kamosku-priatelku dajte vediet,ja svoju priatelku beriem dufam ze na obtiaz nebude..no nejaku kamosku si tam najde urcite z nasho okolia..napady atd piste co najskor..lebo zajtra da sa povedat tu skoro nebudem vobec
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Marol
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 03 zář 2009, 17:46
Bydliště: Sečovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od Marol »

Ahojte.


Opekať by sa malo dať a myslím, že sami, čo budú opekať nebudeme, takže "opekacie potreby" si kľudne berte a aj stan. Niečo sa určite porieši.
FIAT Punto Mk2b, 1,2l; 8V, 44kw-60k, r.v.: 2005
http://www.puntotuning.eu/fotky/thumbna ... ?album=166" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od RadekHGT »

Gril bohuzial nemam ziadny,jedine taky "2-metrovy" ktory sa nezmesti ale bolo by to fajn keby niekto zobral gril,opiect nieco nieje na skodu.Spat budem v aute,lebo Erik dal prednost frajerke... :roll: :mrgreen: a inac neberiem nic podstatne.Prachy,auto a dobru naladu.Mozno tak este "sracak" :P
HGT
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od HIISS »

Piste kto ma mali prenosny gril a nema ho problem zobrat..a kto by mal fakt zaujem opekat?
My mame doma malicky prenosny na nozkach,aj by to s nim slo si myslim,akurat by trebalo aj uhlie zobrat nejake zrejme ,a nejake drevo neni problem,problem vidim v tom ze kde ten gril dam,nakolko v aute v kufri hudba a priestor neni a za predne sedacky malo miesta,ak niekto mate nejaky prenosny doma a moze ho zobrat tak piste,ja zoberiem drevo,uhlie a sme vyrieseny??
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od HIISS »

Tak dobre aj po robote som a ziadna zmena :D.
Stan,spacaky a caja zabalene :mrgreen: ,na spominany gril nereagoval nik takze neberiem nic ani drevo,no beriem aspon nejaku tu klobasu ak by nahodou nekde sa vyskytlo nejake ohnisko ale pochybujem,ibaze ak niekto vezme gril z domu prenosny,ak nie zjem surovu :D,Zhruba o 6:00 odchadzam ..takze keby nieco volajte
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od RadekHGT »

Nejake fotky zo zrazu odomna.Je ich malo a nie velmi kvalitne,slaby fotak a zle nastavenia :D

http://radekhgt.rajce.idnes.cz/tuning_zraz_svidnik_2011" onclick="window.open(this.href);return false;
HGT
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od Matto »

pekné, hlavne tie dve posledne sa mi páčia :lol:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“