fiat bravo?? nebo brava a s jakým motorem ??

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
maarek
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 01 říj 2006, 12:45

fiat bravo?? nebo brava a s jakým motorem ??

Příspěvek od maarek »

čau lidi poradte mi prosím chci so koupit bravo nebo brava ale nevím s jakým motorem aby to nebylo poruchový protože už mám poruch dost tak mě to dost sere poradte mi prosím co si mám koupit díky za odpovědi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Určitě ne 1,4 12V,nejvíc poruchový motor u fiatu obecně.A vůbec to nejede.Dle vlastní zkušenosti.Ostatní motory nevim
nico_sk
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 23 říj 2006, 11:10
Bydliště: SR

Příspěvek od nico_sk »

JA mam 1.2 16V r.v.2001 zatial spokojny aj s vykonom a spotrebou, vybavou tiez, inac klasicke chyby komplet tlmice v r..i Hned v prvy den sa mi rozsvietila kontrolka vstrekovania, musel som odpojit baterku, odvtedy nic a praskol mi radiator kurenia, co sa stava aj na inych vozoch,
a obcas rano chvilu ide na tri valce, nie vzdy, ale teraz to nebudem riesit, potom vymenim sviecky kable...
remix
Začátečník
Příspěvky: 40
Registrován: 15 zář 2006, 09:57
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: fiat bravo?? nebo brava a s jakým motorem ??

Příspěvek od remix »

maarek píše:čau lidi poradte mi prosím chci so koupit bravo nebo brava ale nevím s jakým motorem aby to nebylo poruchový protože už mám poruch dost tak mě to dost sere poradte mi prosím co si mám koupit díky za odpovědi
Ozvi se mi na meil: remix@seznam.cz :wink:
Obrázek
Marena
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 01 led 2007, 18:55
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: fiat bravo?? nebo brava a s jakým motorem ??

Příspěvek od Marena »

maarek píše:čau lidi poradte mi prosím chci so koupit bravo nebo brava ale nevím s jakým motorem aby to nebylo poruchový protože už mám poruch dost tak mě to dost sere poradte mi prosím co si mám koupit díky za odpovědi
Ja mam Brava 1.6 16v r.v. 2000 a nemuzu si stezovat,ale to taky proto,ze jsem toho hodne pomenil po koupi (rozvody atd..)
Fiat BRAVA 100 16v 1.6 HSX
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“