Orig. Sub.

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Mrcik
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 18 dub 2011, 13:36

Orig. Sub.

Příspěvek od Mrcik »

Ahoj, koupil jsem si orig sub do svého punta mk II a nevím jak jej mám zapojit. Je tam 5 drátu a nevím co kterej dělá. Orig konektor ani orig radio nemám. Potřeboval bych tedy schéma toho konektoru, popřípadě celého sub. Jestli to tu již někdy bylo, tak se omlouvám za novej topic, nenašel jsem odpověď na svou otázku.
Reklama
 

kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Orig. Sub.

Příspěvek od kejml »

Vítej zde na fóru a vždy, než založíš nové téma, použij funkci Hledat.
S vysokou pravděpodobností zjistíš, že stejný problém už někdo vyřešil dávno před Tebou.
Kromě toho, že porušuješ pravidla fóra, znepřehledňuješ jej pro ostatní uživatele.

Odpověď na Tvůj dotaz najdeš zde: https://www.club-fiat.com/viewtopic.php ... 3&start=88
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
Mrcik
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 18 dub 2011, 13:36

Re: Orig. Sub.

Příspěvek od Mrcik »

Ano, to jsem našel, ale tam není ten jeden jednotlivý konektor (ten co je na sub)....jak poznám, kterej je +, kterej -, kterej je spopštěcí od radia ,......

Jednoduše vezmu do ruky pájku a dráty od auta...na autě poznám co je co...ale na sub nepoznám.
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: Orig. Sub.

Příspěvek od mad mike »

co na tom schématu nechápeš? P92 je subwofer, tak se mrkni do schématu a popisu a máš to. se subem sis měl sehnat i origo kabeláž a měl bys to jednodušší
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Mrcik
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 18 dub 2011, 13:36

Re: Orig. Sub.

Příspěvek od Mrcik »

Nechupu jak poznám kterej je kterej drát vycházející ze sub. Chci nákres toho jednoho konektoru.
rendadaf
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 02 pro 2008, 02:49
Bydliště: Říčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Orig. Sub.

Příspěvek od rendadaf »

To Mrzik: Ahoj,nejsi jedinej kdo to nechápe,sice teď ze sebe udělám trotla,ale zkrátka jsem ztracen.Chci obrázek kde je konektor,jednoznačně popsanej každej pin jak pro moulu a nebo popis jednotlivých pinů co čouhaj z wooferu,neboť to budu zapojovat stejnak na jednotlivé konektory.Kde se dá sehnat konektor nevím,koupil sem z vrakáče subw.za 1000,- a samozřejmě k němu nic nebylo.Tak kdo to ví kdo to ví odpoví mi na otázku :) nebo se z toho zvencnu,akorát sem zapojil zásuvku na tažném,tak že bych nezvládl zapojit jeden spocenej subwoofer?? ;)
rendadaf
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 02 pro 2008, 02:49
Bydliště: Říčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Orig. Sub.

Příspěvek od rendadaf »

Stejně mi to nedalo,tak jsem do teď hledal a štoural :D a pro všechny kdo neabsolvovali Panskou SPŠ Sdělovací techniky zde je to pro nás...pro dementy! Obrázek
btw.zde je krásnej návod jak na to :) http://fiatpunto.com.pl/topic7805.html pak že Jacek nezná ten zázrak ;)
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“