UNO 1.3 D a vadné silenbloky? + otazka ohladom dymu z vyfuku

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Vsoft
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2011, 13:40

UNO 1.3 D a vadné silenbloky? + otazka ohladom dymu z vyfuku

Příspěvek od Vsoft »

Dobrý Den, mám problém s mojím unom a jeden kamarát mi povedal, ze chyba je v silenblokoch co drzia motor. Pri volnobehu sa mi trasie riad: paka sice nie moc ale trasie a nieco tam rezonuje a klepe dalej pri rozjazde ked je motor v zabehu mi riadiacu paku zatlaci do podlahy asi o 5 az 10cm. Skusal som hybat s motorom a takisto s nim pohnem vped a vzad asi o 10 cm. Mozu to byt tie silenbloky ? prip ktore mam kupit a vymenit. No a este sa chcem spytat ci ma auto pri pridani dymit asi ako je pri tomto videu http://www.youtube.com/watch?v=8zFXTl7e ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false; ....dym nieje taky cierny skor do modra. Auto stalo rok a pol chytilo nasup moze to byt aj starou naftou ? ci je to normalne ? Vdaka za rady
Reklama
 

Punto05
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 22 srp 2011, 20:23

Re: UNO 1.3 D a vadné silenbloky? + otazka ohladom dymu z vy

Příspěvek od Punto05 »

Silenbloky vyměnit všechny.Ten dým je jak vytuněná ochcávka :wink: olej to nežere? Když ne,tak možná teče některá vstřikovací tryska.
Punto 1,2 8V 44kw MK2b
Vsoft
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2011, 13:40

Re: UNO 1.3 D a vadné silenbloky? + otazka ohladom dymu z vy

Příspěvek od Vsoft »

Ok a vycistim tie trysky aj sám ? ci to budem musiet niekomu dat. A nemoze to byt aj tou starou naftou ? Doteraz som mal len samy benzin tomu som rozumel toto som kupil nedavno za par supiek do roboty na vozenie. Este sa chcem spytat naco je tak packa nalavo pod volantom nakresleny je tam sytic no zatial som nespoznal rozdiel pri startovani ked je to vytiahnute alebo zatiahnute.
biker610i
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 13 bře 2010, 20:10
Bydliště: Vrutky (SK)

Re: UNO 1.3 D a vadné silenbloky? + otazka ohladom dymu z vy

Příspěvek od biker610i »

ta packa je predsuvnik vstreku cize ked je motor uplne studeny tak ked pred nastaratovanim ju vytiahnes tak by mal byt lepsi chod motora
Odpovědět

Zpět na „Uno“