MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Pepoxx »

Nemam iny program len som nevedel ci nepojdem piatok a sobotu do roboty, ale zrovna mi to vychadza tak ze som doma takze este nie je nic stratene.... este porozmyslam :D
Punto Cabrio
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Pepoxx »

aha mam sak v NMnV je jarmok.... kua tak musite zobrat Burčák inak to nevidim :D
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Matto »

:lol: kašli na jarmok, aj tak tam nič zaujmave nieje(teda okrem toho burčiaku) a ten kupiš aj v Opatovej alebo DCA každý den ho tam predavajú pri ceste :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

tak tak ved uvidiš či jarmok alebo zraz...dufam že zvoliš zraz :-)
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

f&k chalani všetko na zajtra pripravené....a možno bude aj prekvapenie :-)...ale nepredbieham
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

Foto zo zrazu z Oravskej priehrady
Přílohy
DSC02529.JPG
DSC02529.JPG (58.59 KiB) Zobrazeno 2902 x
DSC02526.JPG
DSC02526.JPG (60.86 KiB) Zobrazeno 2902 x
DSC02489.JPG
DSC02489.JPG (70.65 KiB) Zobrazeno 2902 x
becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od becker »

:wink: super
Facebook-Robert Beker Pechac
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

dakujem ...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!nevie niekto o nejakom GT na rozpradaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zohanam speťáky (nemusia byť celé len vnútro aby nebolo nepoškodené)
kabeláž predných P-L dverí
a ovládanie vodičovej strany
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od 813 »

Vidím že ta tá elektrika v speťákoch nenechá na pokoji, ale to je dobré, budeš mať fullovicu. (ak teda správne šípim že chceš hodiť elektriku do speťákov). Vravel som ti to už na zraze, no poviem to znova, na aute sa mi páči že je iné ako ostatné, náisť podobné s podobnými kolesami či dielmi je zložité je to taký na nemecký spôsob postavený talian. Čiže nemám pocit, že pozerám na golf zo znakom fiat. Páči sa mi, že ideš svojou cestou a nekopíruješ nemcov za každú cenu ( stále rovnaké kultové kolesá a pod.) Dávam dva palce hore.
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

no veru nenechá si uhádol ale už ma to raz popustilo ked som nemohol nič zohnať...potom ma znova jeden pán čo rozbil gt do toho vovliekol ale odvtedy sa mi neozval..tak bude musieť isť inym smerom...

Tak tak ako hovoríš
Je to talianske auto prečo naň pchať kolesá ako BBS,a iné značky ktoré človek vidí v nemecku na každom druhom aute mal som tiež podobný názor...(tie kolesá som zoháňal nepreháňam 2 roky) podobne ako dieli na aute ako na karoserii nie je žiadny zásah čo ja moc neuznávam ani žiadne laminovanie dajú sa s tým divi ale konkretne blede autičko sa ich nedožije.

čoho sa dožije už čoskoro je vyťahovanie zadných dverí a možno lakovenie ešťe jedného dielu ktorý nie je vo farbe (hiss nemusí mať obavy lišty a čierna línia v predu a v zadu v mojom prípade zostáva)

dakujem za pochvalu...čakal som aj za niektoré veci kritiku a tiež si rád kritiku aj vypočujem

inak zistil som že aj 1,7TD v nejakých výbavách mali tieto speťáky...takže aj z toho
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od 813 »

Kritika nieje nutná, každý má svoj štýl. Ale ak ju chceš... :lol:
To denné svietenie je fajn aj zo svetlami čírimi, ale neviem či to pasuje k celkovému poňatiu auta. Myslím to tak, že 95% ludí nevie čo na aute bolo robené, lebo to nieje vidieť. To vidia len tí čo punto majú, alebo ho poznajú. Ostatní nevedia, že za origo kritkou je vymenený reprák a hrá to ako zo suboferom. Pretože ten reprák nevidno, majú pocit, že tam nieje nič robené. A myslím si že o takýchto detailoch je tvoje auto. Svetlá si všimne každý, ale ako som písal každý má svoj štýl. Rozhodne si s nimi nič nepokazil.
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

tak tak to denné je tak ako je..ale nič iné kam ho dať ma nenapadlo ....číre svetlá auto omladili(troška im špatia tie žlte žiarovky v parkovačkach ale ledky sa vypalili a vyzeralo to dosť blbo ked v každom svetle svietili dve a jedna blikala trošku aj to to pokazilo...rovnako by som potreboval na zadných vymeniťto žlte sklo za biele...!nie zatmaviť!

na aute by už nemali prebehnúť nejaké veľké zmeny čo sa týka exterieru...ale ani interieru...
riešiť v "" sa bude hudba ona je doriešená len človek si nemôže vytiahnuť z vrecka naraz 1000€...teda môže ale ja nie..ale na jar by to mohlo klapnúť.
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Matto »

tak tak, žiadne zmeny mu už nieje treba, vyzerá špičkovo :D no a s hudbou držím palce :wink: , hlavne s tým subwoofrom, som zvedavý ako to poriešiš...
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od HIISS »

PS: keby si aj dal listy do farby aj linii sa zbavil mna to nehneva vobec :D,neberiem to ako za opakovanie a nic podobneho..a nieje to ani ziadne objavenie ameriky ktore som urobil ja,nesme susedia ze mame rovnake auta pri dome takze ma to vobec nestve,ako som na nete chvalil tak nic sa aj nazivo nezmenilo a opakujem auto je krasne v jednoduchosti a ako ma byt,ziadny ine razantne zasahy do karoserii si nezasluzi len by mu to poskodilo,disky su krasne..taktiez ako jedinecne,plati cim vacsie tym krajsie,na mojho puntasa by boli uz privela,teraz ma co robit,no mas aspon super motor 16V s ktorym sa da aj posalit a ich utiahne.To LED denne svietenie taktiez nemusim,tiez som sa cudoval ze ho tam mas,ale zas neni to nejaka strasna vec,Niekto si to dava aby setril svetla,alebo pusta cez den hmlovky no ja to nemusim,ak som vrazil do takych svetiel budem pekne nima svietit nech ich je aj vidiet a vyniknu,to rovno mozem ich do skatule dat.Kozenka u teba super taktiez malo vidana..troska zavidim to auto ale samozrejme v dobrom..bral by som este cabrio k mojej plechovke,miesto by sa naslo :lol: .Tak nech sluzi a robi radost a krasa mu zostane aspon po tvojej ruke.
PS nevedel som ani za b.o.ha presne prist nato kde ste si auta fotily,bol som aj za tym kamennym murikom kde sme fotily vsetky auta ale moc sa mi to tam nezdalo,a napokon som zistil ze tam ste si sfotili cabria a boli z toho super fotky,ja som napokon fotil dole pri vode pri brehu a potom vyssie od nej..ved pridam zajtra pozajtra foto aj s mojima co som fotil pocas zrazu na stiahnutie.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
keny8899
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 238
Registrován: 28 kvě 2006, 18:20
Bydliště: Trnava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od keny8899 »

no to denné svietenie mi tam tiež nepasuje a ako pozerám máte to zle zapojené, ak svietia DLR nesmú svietiť iné svetlá, po zapnutí svetiel sa majú DLR automaticky vypnúť alebo stlmiť...
Fiat Punto Mk2 1.2 16V 59kW/80PS r.v.2001 - sériový stav
Seat Ibiza 6k 1.4i 44kW/60PS r.v.2000 (Borbet Atlanta white 14", Yokohama C-Drive II 185/60 R14, -35/-35, podložky vzadu 20mm, Pioneer DEH-2220UB)
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“