xenony

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Zamčeno
TomasPondel
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 01 čer 2011, 10:02
Bydliště: Severni čechy

xenony

Příspěvek od TomasPondel »

Dobry den dostanu xenony do klasickych lamp,kde jsou zarovky H1.Potrebuji poradit jak to udelat aby to tam slo nemam stim zkusenosti
Reklama
 

bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: xenony

Příspěvek od bobas »

idealni je rozebrat celou parabolu a preprasit to na xenony,tzn naimlantovat do praboly cocky,vybrousit sklo,popripade koupit hidky , oboji ale nemusi rozdychat policajti... konecna verze by mela vypadat takto... http://feldarkovi.rajce.idnes.cz/New_fo ... 010069.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony

Příspěvek od Toti »

Vpohode tam dáš HID xenony ktore su na päticu H1, len by som potom doporučoval 4300 ktoré tak nebiju do očí a poriadne nastaviť svetlá !! inak nespomínaš aké punto či mk1 alebo 2 ale ak mk1 tak ak by si sa chcel s tým hrať ako popisuje kolega nadomnou, je asi jednoduchšie kupiť angeleyes ako majú viacerí chalani z fora.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony

Příspěvek od intel_sk »

chlapy ako som to vsetko cital tak xenony nie je treba az tak surne zapisat do TP ?
len nech nebiju do ocí....
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: xenony

Příspěvek od oldoss »

Osobne som striktne proti tymto hidkam ci ako sa to vola. Kazdy si to tam naj**e a svieti mu to krizom, krazom. Nepomoze ani poriadne nastavenie a byt na policajtovom mieste tak beriem technicaky kazdemu aj keby to tam mate napisane. Myslis, ze policajt je tak blby aby nezistil, ze zakladne punto com max tak nastavitelny volant malo xenony od vyroby?! Zaklad je kupit poriadne ziarovky a dat si svetla nastavit a frcis si.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: xenony

Příspěvek od Banshee »

Oldoss: Preco tak pises,vsetci velmi dobre vieme ako Punta slabo svietia,tak to chceme nejako vyspekulovat. Ja osobne som uz mal kadejake nightbreakery,xenesisky,dokonca som prelestoval svetlomety nic nepomohlo,stale fidim figu v noci alebo za horsich podmienok. Pokial to je MK2 ktore ma v reflektore cocku od vyroby a das tam HIDku 4300 uz ako spominal kolega vyssie a nastavis na nulu, vobec nic nebude bit do oci no ty uvidis lepsie o 100%. Ja sa takisto chystam do HIDiek,kedze som cerstvo po STK len musim zohnat niekde kvalitnu sadu nie ziadnu fialovu blsakovku a samozrejme peniazky :)
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony

Příspěvek od intel_sk »

oldoss píše:Osobne som striktne proti tymto hidkam ci ako sa to vola. Kazdy si to tam naj**e a svieti mu to krizom, krazom. Nepomoze ani poriadne nastavenie a byt na policajtovom mieste tak beriem technicaky kazdemu aj keby to tam mate napisane. Myslis, ze policajt je tak blby aby nezistil, ze zakladne punto com max tak nastavitelny volant malo xenony od vyroby?! Zaklad je kupit poriadne ziarovky a dat si svetla nastavit a frcis si.
ahoj tak porad ake tam dat ziarovky?lebo vies na cestach podla mojej mienky su auta s xenonami uz 70% my sme tych 30%.ja len chcem na cestu poriadne vidiet
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: xenony

Příspěvek od oldoss »

Poviem to sprosto ale ked nevidis v noci tak nejazdi. Viem o svietivosti Punta, ja osobne tam mam dajake philipsi uz druhy rok co jedna stala 4 eura a svietia normalne v pohode. Ked sa ti to nezda tak si zdvihni svetla. Ano po nasich cestach jazdi mozno 70 percent aut so xenonmy ale tie maju od vyroby. Ono to neni iba v tej xenonovej vybojke. Musis tam mat cocku na to urcenu, tiez na zadnej naprave maju tie auta zatazove cidla kvoli nivelizacii po starte a tiez zo zakona tieto svetla MUSIA mat ostrekovace svetiel.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: xenony

Příspěvek od oldoss »

Banshee píše:Oldoss: Preco tak pises,vsetci velmi dobre vieme ako Punta slabo svietia,tak to chceme nejako vyspekulovat. Ja osobne som uz mal kadejake nightbreakery,xenesisky,dokonca som prelestoval svetlomety nic nepomohlo,stale fidim figu v noci alebo za horsich podmienok. Pokial to je MK2 ktore ma v reflektore cocku od vyroby a das tam HIDku 4300 uz ako spominal kolega vyssie a nastavis na nulu, vobec nic nebude bit do oci no ty uvidis lepsie o 100%. Ja sa takisto chystam do HIDiek,kedze som cerstvo po STK len musim zohnat niekde kvalitnu sadu nie ziadnu fialovu blsakovku a samozrejme peniazky :)
Vidis a v tom je medzi nami rozdiel. Ja si tam nedavam nic nelegalne a ani si nebudem dupat za tym, ze si to dam tam stoj co stoj, pretoze na ceste nie som sam. Svoj nazor na tieto shitne hnidacke supravy nezmenim. Kvalitna sada neexistuje. Vsetko to je vyraba v Cine. Jazdi si s cim chces ale osobne by som ti doprial nejakeho iniciativneho dopravaka a to sa zapotis ked mu budes vysvetlovat, ze co maju znamenat tie balasty pod kapotou a podobne blbosti.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony

Příspěvek od intel_sk »

oldoss píše:
Banshee píše:Oldoss: Preco tak pises,vsetci velmi dobre vieme ako Punta slabo svietia,tak to chceme nejako vyspekulovat. Ja osobne som uz mal kadejake nightbreakery,xenesisky,dokonca som prelestoval svetlomety nic nepomohlo,stale fidim figu v noci alebo za horsich podmienok. Pokial to je MK2 ktore ma v reflektore cocku od vyroby a das tam HIDku 4300 uz ako spominal kolega vyssie a nastavis na nulu, vobec nic nebude bit do oci no ty uvidis lepsie o 100%. Ja sa takisto chystam do HIDiek,kedze som cerstvo po STK len musim zohnat niekde kvalitnu sadu nie ziadnu fialovu blsakovku a samozrejme peniazky :)
Vidis a v tom je medzi nami rozdiel. Ja si tam nedavam nic nelegalne a ani si nebudem dupat za tym, ze si to dam tam stoj co stoj, pretoze na ceste nie som sam. Svoj nazor na tieto shitne hnidacke supravy nezmenim. Kvalitna sada neexistuje. Vsetko to je vyraba v Cine. Jazdi si s cim chces ale osobne by som ti doprial nejakeho iniciativneho dopravaka a to sa zapotis ked mu budes vysvetlovat, ze co maju znamenat tie balasty pod kapotou a podobne blbosti.
prajem ti vela vela stastnych kilometrov
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Punto05
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 22 srp 2011, 20:23

Re: xenony

Příspěvek od Punto05 »

A já vám přeji ať mám zdechne koza :mrgreen:
Punto 1,2 8V 44kw MK2b
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony

Příspěvek od peta.smolik »

Punta svítí dobře těm co se o ně starají a nevyhazujou zbytečně peníze za ptákoviny))) Ale tady je to spíš o tom kdo tam bude mít nejvíc že??? Já bych za svícení nehomologovanejma xenonama zabavoval podmíněně auta :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: xenony

Příspěvek od mad mike »

je tu 44 stránek odkazů na témata obsahující slovo xenony a vy tu jebnete 45. :!:
LOCK :!:
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Zamčeno

Zpět na „Punto - exteriér“