MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Matto »

tak tak :wink: , nemám nič proti Zetesovi, jeho HGTčko tu malo celkom úspech a BMW je tiež v pohode, ale takisto mi nejde do hlavy prečo sa tu toleruje jeho topic, pochybujem že na inom fóre by to tolerovali, dúfam že adminy a modi sa umúdria a tú hrozbu banu väzmú späť, bolo by to riadna blbosť a hlavne škoda, keby si sa tu už neobjavil, patríš k málo ludom čo tu dokážu poradiť ked treba :wink:

HIISS- pepaxx si dovolil kritizovať Zetesov topic a použil pri tom ,,pár,, výkričníkov
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od diablik »

si pridaj aj mna na fb Peter Siekel
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Matto »

Zetes - ja nemám nič proti tebe, kludne v klube zostaň, budem len rád :wink: , ide len o to, že keby si tu každý s klubu kto vymenil Punto za iné auto založil topic vyzeralo by to tu dosť zvláštne, sme predsa fiat club, ked si budem chcieť pozrieť novinky na tvojom BMW, kliknem na BMWclub, ak sa nemílim máš tam tiež topic...ale dosť OT, nebudem to tu Pepovi zasierať zbytočne, len ma trochu sklamalo, že za to, že sa ozval, aj ked je pravda že tých výkričnikov dal trošku viacej :D sa mu tu vyhrážajú banom :roll:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Pepoxx »

Ja som napriklad na seat-klube a tam to maju pekne rozdelene: Klubove seaty a klubove NE-seaty ......... keby tuto admini spravia nieco podobne tak si zetes spravi temu v klubovych NE-fiatoch a moze si tam pisat o bmw kolko chce.... Totalne suhlasim s Mattom - keby si kazdy kto ma ine auto a je tu na fore, napr. aj ja spravil temu v nase-punta tak ako by to vyzeralo ?
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Pepoxx »

a dokonca :) viem o jednom zltom Punte MKII sportingu, z NMnV ktory je na seat fore v teme klubove NE-seaty a tu na fiatclube neni.... ak som ho nahodou nepriehliadol :) ma ho jedna holka
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od diablik »

mat vase problemy,zacnem novy zivot....
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Uživatelský avatar
Zetes
Znalec
Příspěvky: 537
Registrován: 06 dub 2008, 21:48
Bydliště: ..::VelMez::.. Auto: BMW 320d touring
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Zetes »

+1 Pepoxx a diablik
Citroen BX TOP ►►► Fiat Punto HGT ►►► BMW 320d Touring a Peugeot 306 (lahvove barvicky :D)
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od diablik »

:P
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Uživatelský avatar
keny8899
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 238
Registrován: 28 kvě 2006, 18:20
Bydliště: Trnava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od keny8899 »

Pepoxx píše:a dokonca :) viem o jednom zltom Punte MKII sportingu, z NMnV ktory je na seat fore v teme klubove NE-seaty a tu na fiatclube neni.... ak som ho nahodou nepriehliadol :) ma ho jedna holka
haha viem o koho sa jedná :D Zuzkine Punťo je tip top :) a Peťova Ibiza ani nehovorím :)
Fiat Punto Mk2 1.2 16V 59kW/80PS r.v.2001 - sériový stav
Seat Ibiza 6k 1.4i 44kW/60PS r.v.2000 (Borbet Atlanta white 14", Yokohama C-Drive II 185/60 R14, -35/-35, podložky vzadu 20mm, Pioneer DEH-2220UB)
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od HIISS »

Zetes
Ja si dovolim dodat podobny nazor ako Matto,ale prv aby bolo jasne nerobim rozdieli ci si Čech alebo Slovak,nuz tiez ma nedavno napadlo ze nakolko si vymenil fiat za inu znacku,staci raz nas s tym autom oboznamit o ake ide..ale viackrat by to tuna uz nemalo byt.Preco ,povedal uz Matto,ak by taky sa nasli dalsi desiati ludia ktory by tuna ukazovali Skodu,seat a ine..nebolo by to forum o fiatoch a hlavne puntoch..ale vznikol by tuna bordel.Ja nemam nic proti ziadnej znacke,ani Tebe, nespravil si mi nic,a aj fotky ci cele punto sa mi od teba velmi pacilo,jeden z tych zaujimavych topicov,co si pridaval,ale chodim tuna sem aby som cital co maju nove majitelia punt a nezaujima ma ziadna ina znacka,tym ze sme proti tomu aby si sem daval fotky svojho BMW neznamena ze uz nechceme mat s tebou kamaratstvo a ta nepozname,ale fotky tvojho auta patria na bmw forum..popripade si ho prezentuj na Facebooku a inom serveri.Ak aj viaceri zdielaju rovnaky nazor ako aj ja..tak asi nieco natom pravdy bude..a skus si to porovnat,hadat sa s nikym nechcem,a ak Admin nechape ocom je toto Forum,tak aspon by mohol uznat ze mi sme nato prisli skor,ze je hlavne o znacke a nie o kamaratstve lebo s tebou dobre vychadza.Dik za pochopenie a vela stastnych km.
PS:ak ma pepaxx dostat ban nech kludne da admin aj mne ho,akoby nebolo 1000 horsich situacii ako tato.Osobne by som si vazil ak by niekto chodil na moj server a prezentoval svoje auto a nie takto k nemu.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od diablik »

erik..cista pravda... klobuk dole..
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

tak opať vás zdravím na fóre vidím že situácia sa troška ukludnila tak je to všetko ok...
moje autíčko momentálne čaká na darcu dvoch orgánov a to sú káblové zvazky do pravých a ľavých dverí....ak sa zoženie elektrika idú dole tapacír niečo sa poprerába poupravuje a puntík by mal mať plne funkčné elektrické speťáky

ako som spomínal hľadá sa človek ktorý by poskytol za rozumnú cenu káblové zvazky z GT nemusia byť ani moc kompletné ale aby tam boli ti najpodstatnejšie koncovky a to na elektricky ovládané zrkadlá dokonca mi bolo povedané že aj niektoré 5 dveráky mali tieto zrkadlá tak ak by niekto o niečom vedel za rozumný peniaz ozvite sa dakujem
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

tak bledé cabrio dnes dostalo kúpeľ a opať je na svojom mieste a zrejme budúci tížden sa začne rozoberať a neskôr skladať
Přílohy
DSC02628.JPG
DSC02628.JPG (75.31 KiB) Zobrazeno 2977 x
DSC02635.JPG
DSC02635.JPG (61.18 KiB) Zobrazeno 2977 x
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

a tmave cabrio dostalo novú prístrojovku (bielu z punta gt) :-)..a tiež kúpeľ...a stále jazdí :-)
Přílohy
DSC02638.JPG
DSC02638.JPG (67.72 KiB) Zobrazeno 2975 x
DSC02637.JPG
DSC02637.JPG (69.36 KiB) Zobrazeno 2975 x
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od bobas »

Ahoj,tu radicku a "pytel" mas origo nebo jsi to shanel,popripade z ceho to je? :-D jinak pekne auto :)
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“