Bouchání od PP kola

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Bouchání od PP kola

Příspěvek od resk181 »

Zdravím,
včera jsem byl přezout na letní a při odjíždění z pneuservisu jsem zaslechl nějaké bouchání od PP kola, když zpomaluju, bouchání zpomaluje taky, když jedu rychle, bouchání je rychlé...

díval jsem se na kolo a je v pořádku, nikde se nic nedotýká, nic není na volno...
Pamatuji si, že dvě sezony zpět to dělalo taky...na zimních pneu nebyl problém :/

Setkal jste se s tím někdo??
Reklama
 

d.k.236790
Fiaťák
Příspěvky: 99
Registrován: 19 zář 2010, 17:07

Re: Bouchání od PP kola

Příspěvek od d.k.236790 »

resk181 píše:Zdravím,
včera jsem byl přezout na letní a při odjíždění z pneuservisu jsem zaslechl nějaké bouchání od PP kola, když zpomaluju, bouchání zpomaluje taky, když jedu rychle, bouchání je rychlé...

díval jsem se na kolo a je v pořádku, nikde se nic nedotýká, nic není na volno...
Pamatuji si, že dvě sezony zpět to dělalo taky...na zimních pneu nebyl problém :/

Setkal jste se s tím někdo??


cawko ked ti to bucha co mas obute plechace alebo elektrony ??? a je to buchanie ?? alebo len take skrabanie ???
cinzano
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 261
Registrován: 19 dub 2011, 08:05

Re: Bouchání od PP kola

Příspěvek od cinzano »

Utáhni šrouby křížem.
resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Bouchání od PP kola

Příspěvek od resk181 »

Mám plecháče...teď už to nebouchá...jel jsem s tím párkrát trasu Děčín - Praha a přestalo to ani nevím jak :)
frantata
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 07 říj 2011, 21:13

Re: Bouchání od PP kola

Příspěvek od frantata »

Riesil som to minuly tyzden po vymene hornych ulozeni, tlmicov a manziet na homokinet. klboch. Buchot od kolesa. Auto sme podlozili zodvihli a dali sme dole kolesa a nic. Dva dni bol klud az po vleteni do jednej z mnohych jam, ked sa nedalo uhnut kvoli protiiducemu autu opat buchot. Zvonku to nebolo skoro vobec pocut, ale vovnutri sa to nedalo vydrzat. Kedze som na manzetach pouzil eska pasky, domnieval som sa, ze jedna z nich do niecho naraza a rozhodol som sa ich vymenit za plastove. Pri vymene som zbadal dovod toho buchania, brzdova hadicka na PP kolese. Praskla ta dlha chranicka od trubky a nemalo ju uz co drzat vo vertikalnom smere. Nastastie som to zistil skoro a po vymene je opat klud.
pamigo
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 30 říj 2011, 19:08
Bydliště: Most

Re: Bouchání od PP kola

Příspěvek od pamigo »

Ja uz si taky nevim rady. Stale tam neco boucha ale jsou to takove dute rany. Divny je že to boucha stale stejně at jedu 120km/h nebo 25km/h :( :oops:
pamigo
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 30 říj 2011, 19:08
Bydliště: Most

Re: Bouchání od PP kola

Příspěvek od pamigo »

:cry: Tak už mně to netrapi co tam boucha :( http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“