ABS čerpadlo -palio 1.2 weekend

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
jancvak
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 14 lis 2011, 17:11

ABS čerpadlo -palio 1.2 weekend

Příspěvek od jancvak »

Dobrý den

Koupil jsme ženě vozítko palio 1.2 54kW 1999 rok výroby.
Řekl jsme si ,že ho nejdřív projedu pořádně než ho dám ženě a teda děs běs. Spotřeba cca 10l ale co je hlavní problém to auto nebrzdí jak má.
V servisu mi na spotřebu řekli ,že je KO lambda. Tu vyměnili. Na to brždění mi řekli, že mám sjeté přední kotouče. Když jsme jim vysvětlil, že mě v tuto chvíli netrápí sjeté kotouče, ale to ,že to auto nedokáže zabrzdit tak ,že si spolujezedec nerozbije hlavu o přední sklo. Tak pak konečeně sedli do auta a projeli ho. Co mi řekli tak s tím bych už i souhlasil. Prý propouští ABS. Když auto není nastartované ,šlápnu na brzdu tak je tvrdá. Když nastartuji a brzdím, tak se pedál jakoby propadá. Musím si udržovat odstup od aut. Kdyby někdo prudce zabrzdil tak zaparkuji do jeho kufru. Cena nového ABS je vyšší než cena za kolik jsem koupil Palio. Jediné čerpadlo co jsem na netu našel je

http://www.iautodily.cz/detail_dily_for ... =100011003" onclick="window.open(this.href);return false;

pán mi řekl ať si zkontroluju čísla a když budou sedět tak je to OK.
Bohužel čísla nesedí :( Ale vypadá stejně.

Já bych potřeboval toto :

http://www.abs-pump.eu/product_info.php ... cts_id=156&" onclick="window.open(this.href);return false;

dotaz zní: Jak moc se musí schodovat čísla na tom čerpadle ?
další : Můžu nějak obejít (ucpat) abs aby mi to auto aspoň normálně brzdilo ?

Dík Honza
Reklama
 

oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: ABS čerpadlo -palio 1.2 weekend

Příspěvek od oldoss »

No tie cisla sa musia presne vo vsetkom zhodovat. Pokial ti blbne ABSko a neda sa s autom poriadne brzdit tak by som vybral poistku od ABS a bude ti to brzdit ako klasicke auto bez ABS, ale zase na zimu vypinat ABS mi pride dost nemudre.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
jancvak
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 14 lis 2011, 17:11

Re: ABS čerpadlo -palio 1.2 weekend

Příspěvek od jancvak »

Děkuji za radu.

Když jsme ho kupoval, tak tam pojistka nebyla. Tu jsme tam dal, když jsme opravoval drobné závady. Vyzkouším. Je lepší auto které brzdí než které nebrzdí. Stejně žena chtěla felicii a ta ABS nemá :)
Odpovědět

Zpět na „Palio“