MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - Radek HGT

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - Radek HGT

Příspěvek od Banshee »

To veru,nastvalo by to aj mna,taky dedo blbý,no co uz,stava sa,ked sa autom jazdi denne,hrozi to kazdym prejdenym kilometrom v provozu.
Prajem skore uzdravenie Puntasa a co najmenej opletaciek s poistovnami.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - Radek HGT

Příspěvek od Matto »

držím palce pri oprave :wink: , nárazniky budeš dávať sériové či plánuješ nejaké úpravy?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - Radek HGT

Příspěvek od RadekHGT »

Dik chlapci za podporu.Neviem zatial som nerozmyslal nad nejakymi upravami.Zadny naraznik nieje orig.Je prisposobeny koli vyfuku.Auto je pojazdne takze ked bude moznost tak do opravy sa pustim az po zime.Dosetrim nejake prachy k tym co dostanem od poist.a nieco vymyslim.Casu je este dost :)
HGT
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - Radek HGT

Příspěvek od RadekHGT »

Dnes mi menili termostat,horne ulozenia tlmicov,vonkajsi aj vnutorny homokinetak,lozisko v kolese, vsetky manzety na oboch stranach (okrem tych co su na tyckach riadenia-tie boli ok) a na zajtra ma caka geometria .Som nadmieru spokojny s vysledkom,nic nevrzga,netrasie,nepuka a hlavne je v aute konecne teplucko po 2-3 km :D
Ak by niekto chcel mat prehlad o cene ,tak material ma vysiel na cca 250€ a servis na 120€.Uz len pockat do jari a pride na rad spojka,hreb.riadenie,ramena a tuknuty zadny naraznik :) ach jaj,dalsie prachy :mrgreen:
HGT
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - Radek HGT

Příspěvek od HIISS »

Gratulujem,potesi cloveka ,ak este si to mas kde spravit tak usetris robotu-servis,naraznik? takze celolak nebude? :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - Radek HGT

Příspěvek od RadekHGT »

Hmmm :( celolak nebude,myslim si davat 1000€ za lak na 10 rocne auto je zbytocne.Ale je to len moj nazor.
Radsej si ho dam za tie prachy dokopy a o lak sa budem starat klasickym sposobom.Hlavne nech beha :)
HGT
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - Radek HGT

Příspěvek od Banshee »

Presne tak Radek,celolak isto nema opodstatnenie,ked vidim ako ludia parkuju a vsetky tie veci okolo...to radsej posporim na nove Bravo T-jet 8)
Radek presne taka generalka ma caka zrejme po zime,nemas nahodou cisla tych dielov ulozeni,prachoviek,lozisiek,co tam treba?predpokladam,ze budu rovnake...bol by som ti vdacny...a este keby si mi nafotil a poslal foto tých balastov,uz potom dam pokoj :lol: díkes
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - Radek HGT

Příspěvek od RadekHGT »

Ups :oops: ja som vedel ze som na nieco zabudol :cry: ,prepac,hned rano jak pridem s roboty tak to v garazi cvaknem.A tie cisla bohuzial nemam.Veci som objednaval s dvoch autodieloch od kamosov za lepsie ceny ale cisla som vobec nesledoval. ale je pravda ze mam prehlad o cenach,tak ked sa budes nudit tak mi posli co potrebujes do ss a dam ti link na nejaky lacny eshop dielov :wink:
HGT
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“