maximalka

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
maarek
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 01 říj 2006, 12:45

maximalka

Příspěvek od maarek »

čau tak já jsem jel s cinquecentem 0.9 160 km/h :-)
Reklama
 

MVF
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 30 lis 2006, 15:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MVF »

hola
no tak to je celkem slušný 160 km/hod. ale to už musel motor skoro samym rámusem vyskakovat za jízdy ne? A jak se tobě chovalo Cinq. v týhle rychlosti? Bylo to na rovině?
Fiat hombre
MVF
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 30 lis 2006, 15:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MVF »

no jo, trošku tu vzniknul bordel. Jsem založil téma o tý maximálce a vzápětí se tu objevilo to samý, jakoby odpověď na to moje a tak se to původní zamklo. :roll:
Fiat hombre
prevod
Fiaťák
Příspěvky: 114
Registrován: 13 zář 2005, 13:51
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prevod »

MVF píše:no jo, trošku tu vzniknul bordel. Jsem založil téma o tý maximálce a vzápětí se tu objevilo to samý, jakoby odpověď na to moje a tak se to původní zamklo. :roll:
no kazdopadne si ten bordel nespravil ty :D , pretoze tvoj prispevok ma skorsi cas odoslania ako tento ...

to povodne som zamkol preto ,ze v nom nebola ziadna oodpoved a v tomto uz bola :wink: ..ale snad to je jedno , nie ? ((;
MVF
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 30 lis 2006, 15:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MVF »

To víš, že je to jedno... :lol:
No tak aspoň doufám, že se všichni aktivně zapojí s napsáním svých zkušeností s maximálkou s Cinquecentem. Ať to tu taky trochu ožije, chtělo by dát do toho víc života, pánové... :lol: Už i na Fiat Panda foru se trochu rozjeli :)
Fiat hombre
autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od autoholik »

Seicento - rovina plne obsadene (4 ludia+batozina), 140 tachometrovych,
2 ludia - rovina, 150 tacho
Iba ja, mensi kopec dolu, asi vietor do zadku, 180 kmh tacho :shock:
inak 160 na rovine tiez, ale len ak som sam a nemam protivietor.
ktovie, kolko je real :oops:
Mam 899.
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

No s 1.1 na dlouhém táhlém kopečku na dálnici 195 a brzdit jsem se radši nepokoušel.
MVF
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 30 lis 2006, 15:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MVF »

no já v Cinq. v obsazení 2 osoby 145/hod, ale už to celkem dost řvalo. Ale rozhodně lepší a ve městě živější, než stodváca. A i lepší než Felicie 1,3. 0-100 km/hod za 16 sekund.
Fiat hombre
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

No tak to čumim ja jel s 1.1 ve dvou s nalöženym autem 145 a motor byl na 4000.... a nebyl zrovna tichej...... :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
MVF
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 30 lis 2006, 15:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MVF »

no taky celkem záleží, jak kdo má auto zajetý a kolik má najeto. Když člověk trefí na nějaký auto po důchodci, co se bál rychle a dřel to pořád na dvojku, asi z toho moc nevytáhne, na druhou stranu když zase natrefí na nějaký auto, co má nalítáno už moc, tak ten výkon taky bude už pokleslej... Já jsem těch 145 jel v Centu 0,9 ve dvou, ale dobře zajetym a měl najeto přes 45 000 km, což je málo. Pak taky záleží na druhu používanejch volejů, benzínu atd atd.
Fiat hombre
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

tak na voleji a na benzinu pokud tam teda nemas Vpower asi nsejde to auto ma 65000km a je po zensky...a stejne...145 v cinqu to neini zrovna pocit co bych vyyhledaval.... :twisted: .. :arrow:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
MVF
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 30 lis 2006, 15:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MVF »

hola
cheche, to by ses asi divil. Jsme jednou natankovali jinej benzín než od Shell (ale tankujeme obyč, ne nějakej Vpower) a hned to bylo znát. A na voleji taky záleží, páč když máš kvalitní mazání, tak se motor míň tře a může vydat trochu větší výkon. Jsem v tom vyrůstal, tak vim, o čem mluvim :wink: No jinak 145 v Centu ještě jde... celkem rámus, ale jde to. A s motorem 1,1 to bejvá pohoda. Stejnej motor jako do Centa se dával do Punta a my máme 1,1 Punto a jede i 145 celkem slušně. Neřikám, že je zrovna tichej, ale jde to. Italský motory se docela činěj, oproti třeba německejm. Jel jsi někdy v Opelu 1,2? ze stejného roku jako Punto? no hrůza... vždyť to auto skoro nejede. No ale jak řikám, záleží i docela na to, jak kdo auto před tebou zajel... :roll:
Fiat hombre
MVF
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 30 lis 2006, 15:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MVF »

Tak jsme včera jeli s naším Puntem, co má motor jako Cinq. sporting, tedy 1,1 l . Jeli jsme po dálnici a dali jsme 160 km/h. (byli jsme 2 + hodně zavazadel), což si myslim, že je na obsah 1,1 slušný... Punto váží o něco víc, než Cinquecento. (asi o 250 kg - nevím přesně). Sice motol byl značně slyšet, ale dalo se to... Musim říct, že zrovna raketa to neni, ale na městský ježdění to akceleruje víc než dobře, a je obratný v provozu. Takže do rychlosti 110 km/h je jízda naprosto pohodová, auto reaguje rychle na povel plynu a ani neni moc hlučný (to vše do této rychlosti). Zkrátka Punta a Cinq. nejsou zrovna dálkový vozy... i když... známe se... někdy to holt jinak nejde a tak i stěmito vozy se dá podniknout delší cesta, např. za hranice... ale jet pořád 160 po dálnici bych nechtěl... protože asi po půl hodině jízdy bych byl hluchej :lol:
Fiat hombre
Sporting 1.2
Fiaťák
Příspěvky: 151
Registrován: 29 dub 2006, 02:39
Bydliště: Trnava

Re: maximalka

Příspěvek od Sporting 1.2 »

maarek píše:čau tak já jsem jel s cinquecentem 0.9 160 km/h :-)
8) Ja som isiel do kopca so stupanim 83% na Punte 1.2 16V 864km/h pri spotrebe 1.7l/100000 km a to som mal v kufri 42 vriec cementu 8)
Vam to tu uz inac hrmoce :!:
Fiat Punto 1.2 16V Sporting speedgear
Fiat Stilo 1.9 JTD 85 kW
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“