rezerva

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
peto 1
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 12 bře 2012, 12:41

rezerva

Příspěvek od peto 1 »

Potreboval by som poradiť ako sa na Ducate (rv 2007) dáva dole rezerva. Vložil som šesťhran do otvoru medzi zadnými dverami a schodíkom a točil som proti smeru hodinových ručičiek, ale pretáča sa to len na mieste, predpokladám, že to treba nejako odistiť pred tým než sa to na lanku pustí dole, ale neprišiel som na to ako, za radu vopred ďakujem!
Reklama
 

Jarda_6
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 06 črc 2010, 12:59

Re: rezerva

Příspěvek od Jarda_6 »

peto 1 píše:Potreboval by som poradiť ako sa na Ducate (rv 2007) dáva dole rezerva. Vložil som šesťhran do otvoru medzi zadnými dverami a schodíkom a točil som proti smeru hodinových ručičiek, ale pretáča sa to len na mieste, predpokladám, že to treba nejako odistiť pred tým než sa to na lanku pustí dole, ale neprišiel som na to ako, za radu vopred ďakujem!
Na Ducatech byly montované 2 typy navijáků na rezervu. Ty máš ten starší a pravděpodobně došlo k jeho závadě. Já jsem byl nedávno v servisu, byla svolávací akce právě na tyhle starší navijáky a mění to za nové. Ten poznáš podle toho, že se ovládací tyčka zastrkuje z boku za pravým kolem. Jestli lze naviják opravit, nevím. Velmi pravděpodobná bude jeho výměna.
Ducato L1H1 100 MTJ
peto 1
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 12 bře 2012, 12:41

Re: rezerva

Příspěvek od peto 1 »

Ok, vďaka, a vedel by si mi popvedať, koľko približne stojí ten naviják?
Naposledy upravil(a) peto 1 dne 14 bře 2012, 06:39, celkem upraveno 1 x.
Jarda_6
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 06 črc 2010, 12:59

Re: rezerva

Příspěvek od Jarda_6 »

Tak to bohužel nevím, protože mi ho měnili před pár týdny v rámci svolávací akce - auto je ještě v záruce. Ale zkus se optat v nějakém servisu, svět to snad stát nebude....
Ducato L1H1 100 MTJ
peto 1
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 12 bře 2012, 12:41

Re: rezerva

Příspěvek od peto 1 »

Jasné, ešte raz vďaka.
peto 1
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 12 bře 2012, 12:41

Re: rezerva

Příspěvek od peto 1 »

Tak nakoniec to aj mne vymenili v rámci zvolávačky, lebo podľa vin bolo na zozname aj moje auto.
Jarda_6
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 06 črc 2010, 12:59

Re: rezerva

Příspěvek od Jarda_6 »

peto 1 píše:Tak nakoniec to aj mne vymenili v rámci zvolávačky, lebo podľa vin bolo na zozname aj moje auto.
Tak sláva... Já říkám, že líná huba je holý neštěstí.... :D
Ducato L1H1 100 MTJ
peto 1
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 12 bře 2012, 12:41

Re: rezerva

Příspěvek od peto 1 »

:lol:
Odpovědět

Zpět na „Ducato“