Model

Nevíte kam to patří, pište to sem...

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
vítr
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 07 říj 2006, 19:54

Model

Příspěvek od vítr »

v tesku v praze v letnanech maji model multipli,ale jen nové.starou klasiku nemaji
Reklama
 

peta
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 srp 2006, 09:53
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od peta »

K vánocům jsem dostal 3 modely ( starý typ) - jeden už je KO můj synek ho opravoval kladivem, manželka je sehnala přímo ve Fiatu 1 ks za 100 , není problém je sehnat stačí když prodejce jen chce Pokud někdo máte zájem můžu se zeptat
kaktusenka
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 04 zář 2006, 22:26
Bydliště: Karlsbad

Příspěvek od kaktusenka »

Zeptej. děkuju dopředu. U zdejšího nejbližšího prodejce v M.Lázních na prosté dotazy odpovídají přeposíláním od jednoho pultu k druhému ( oba jsou od sebe 2 metry) a když takhle pěkně popendluju třeba už jen kvůli gumičkám do stěračů, točí se mi hlava. :oops:
peta
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 srp 2006, 09:53
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od peta »

kaktusenka píše:Zeptej. děkuju dopředu. U zdejšího nejbližšího prodejce v M.Lázních na prosté dotazy odpovídají přeposíláním od jednoho pultu k druhému ( oba jsou od sebe 2 metry) a když takhle pěkně popendluju třeba už jen kvůli gumičkám do stěračů, točí se mi hlava. :oops:

Pracuje se na tom , vydrž
Michaela
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 22 kvě 2007, 23:24

model multipla

Příspěvek od Michaela »

nazdarek nevite nahodou kde bych sehnala model Multipli,ale tu stim hrbem,bez hrbu to uz neni zadna multipla.
Prosim poradte mi dekuji a pa
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Ahoj Míšo,

modely našich krásných Multinek prodávají dealeři Fiatu. Cena je něco kolem stovky.
Mišan
Fiaťák
Příspěvky: 170
Registrován: 22 úno 2007, 08:38
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Mišan »

U nás v Pardubicích se dealer netvářil, že by byl ochoten kvůli mě něco takovýho objednat. Taky bych ji móóc chtěl.
Multipla Bipower 1,6 /2000
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

V Brně byla skladem, ale jen tmavě červená. Kdyby měl někdo černou a chtěl ji vyměnit za červenou...
1,6 16V BiPower
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

U nás mi model objednali, taky přišel jen jeden kus a byl červený (cena opravdu do stovky), takže kdyby měl někdo modrý .. :D I když už bych jej asi měnit nemohl, protože naši miláčkové (dvojčata 1,5 roku) se k němu dostali a ufikli mu pravý špígl :( jen se mi zdá, že výrobce nebyl úplně přesný ve tvaru, Mulťa je taková placatá. Ale stačí :-)
Multi 1,9 JTd
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Ostatní“