Ake mate plany s puntasom na rok 2012?

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake mate plany s puntasom na rok 2012?

Příspěvek od HIISS »

Kazdy rok nieco ma napadne do niecoho ma taha ist a trocha vylepsit po dizajnovej stranke..o udrzbe ani nevravim o tu sa staram pravidelne..snazim nezanedbavat.
Tento rok som farbil brzdove platnicky,menil sa olej,+nejake pripravky do oleja pre lepsi beh a zivotnost,Striekol som B-stlpiky do ciernej lesklej-povodna folia sla dole,malicka oprava zosiku u subaca,v stropnom svetle nahradil ziarovku smd panel,vymena zapalovacich kablov-cukanie motora za jazdy,momentalne je zhodeny kufor a jeho 99% zahladenie-znaky,zamok,stierac,hned ponom zatmavujem zadne svetla...,vymena zadnych tlmicov-kufra,v plane este zamenit zadne potahy s modrym stredom za komplet cierne,..a to by bolo asi tak vsetko po exterierovej aj interierovej casti pokial punts bude bezat ako ma.
Ak sa budem velmi nudita odhodlam tak posledna chybicka krasy zhodim tesnenie predneho-celneho skla a strieknem pas strechy co je nadnim(predchadz.majitel menil celne kvoli prasknutiu v servise to poskrapali zatreli,zacalo chytat hrdzu,sme to doma opravily,nuz lak v zime popraskal a su na mieste akoby skrabance)
Toto auticko je moje prve,a tak jak sa hovori ze prve auto cloveku najviac dalo,tak myslim ze aj umna to tak zostane,mam k nemu velke srdce..a jaku lasku mu davam ..tu mi aj opatovne vracia.......2/2009..takze uz bolo tri roky co ho mam,a vidim ho u seba dalsie tri roky este aj s tymto urcite...dalej sa uvidi podla financii.Ale vyber uz bude z niecoho lepsieho ..nieco 4r..mozno nove..Nebranim sa ze punts zostane aj dlhsie popripade aj z toho dovodu ze nebude mat zmysel ho predavat a bude mi robit radost ze ho budem mat na ociach..naviac auto v rodine sa zide kedze okrem mojho mame len jedno.Radsej takto ako druhy ho ma rozvrakovat.Je v nom nespocetne mnozstvo penazi aj 1.5x nasobok ceny auta pri kupe..hudbu nepocitam,a tak sa nebranim tomu ze poruchovost ho skor obide akoby som kupil nejake aj 6r auto ktore si ziada servis.Na vzhlade by sa dalo stale pracovat ale treba si uvedomit ze treba mysliet aj na hranice svoje..inac vedel by som akym smerom dalej pokracovat ale investovat dalsich 1700e cca lakovacka,podvozok,disky..uz je vela
Teraz je cas si ho uzivat...zrazy...mojim snom je ist do Italie.....takze drzim sa slova nepredavat ihned porobene auto..
A co v buducnosti? tazko vraviet..paci sa mi Seat Leon,aj Punto ci bravo neni odveci..nemozem kydat nejak nanich..ale fiat ma svoje medzery..podla svojho uz ho mam okukane,aj taka GOlf 5,6 je pekna ..ci nejaky pekny bavorak..ale tam uz clovek preplaca...a radsej by som volil nejaku rozumnu kupu pomer cena-rocnik stav,ale som za mensie auto a opat nejaku nevydanu,kriklavu farbu vela zdaru v upravach :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake mate plany s puntasom na rok 2012?

Příspěvek od intel_sk »

ahojte.moje plany su jasne,aby to jazdilo.....a uz konecne obut letne kolesa
Obrázek
:(
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“