fiat brava 1.6 16V rok 2000?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
maarek
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 01 říj 2006, 12:45

fiat brava 1.6 16V rok 2000?

Příspěvek od maarek »

čau lidi chci si koupit fiata brava rv. po roce 1999 v plné výbavě.. Ale díval jsem se tak po bazarech proč ty nějaký brava mají tak popraskaný kliky jako oloupanej plast? venku to nechápu nějaký to ma a některý vůbec napište někdo co si koupit?? aještě to ma zabudovaný radio?? to brava? tam se nedá dat co mám svoje jakože to je dost na nic
Reklama
 

Marena
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 01 led 2007, 18:55
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: fiat brava 1.6 16V rok 2000?

Příspěvek od Marena »

maarek píše:čau lidi chci si koupit fiata brava rv. po roce 1999 v plné výbavě.. Ale díval jsem se tak po bazarech...
Ahoj, hele ja kdyz jsem kupoval brava, tak jsem taky zahledl ty kliky a rekli mi ze na to fiat trpi, asi neco na tom bude. Staci je vymenit za nejake jine. A brava myslim, ze i bravo ma panel pres celou palubku a v nem zabudouvane orig. radio. Ja jsem ten panel vyndal (jak ho vyndat - nasel jsem tady na foru nekde navod tak si ten topic najdi) a koupil plastovou pripravu na komercni autoradido (jen takovej plastonej panel stejnyho tvaru jako original, s dirou), to tam das misto toho a zasunes tam sve..
Fiat BRAVA 100 16v 1.6 HSX
Slavisimo
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 28 srp 2005, 17:11
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

Kliky klasika...dnes se daj sehnat uz docela levne, dokonce by meli jit pouzit i z marei :wink:
BMW Power - Forever
pavos
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 09 črc 2006, 23:49
Bydliště: Loštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavos »

Ahojky, mam Brava z roku 2000 a takový problém nemám, a syn má Bravo z roku 98 a taky bez problémů.

Obrázek
BRAVA 1,6 100 16V
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“