MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - Buchtič

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - Buchtič

Příspěvek od Buchtič »

Taky se mi všichni snažili namluvit, že prodejný je to max za 15 000. Ale udržovaný auto s novou STK, solidníma letníma i zimníma kolama + audiem v bazaru zaujala. Dobře, tak ve výsledku z toho budu mín o malinko méně než 27k.
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - Buchtič

Příspěvek od peta.smolik »

Mám stejnou zkušenost když sem se ptal v bazaru... Prej takovejch punt je mrak kolem 15 i hezčích ale když sem jen zkusil pár známejch co vědí že údržbu nezanedbávám a že i slušně hraje a má tažný a dvě sady kol a origo poklice)))) tak zájem byl na cenu kolem 24 ale neprodám, je to citovka a tuhle volovinu miláčka prodat sem už udělal s unem a jěště dnes bych si za to nakopal... Protože slib že se o něj bude někdo další dobře starat je jen iluze a viděl sem co se stalo s unem((((
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - Buchtič

Příspěvek od Buchtič »

Zbyla mi tu publikace "Jak na to", nemá někdo zájem?
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Zamčeno

Zpět na „Punto - naše Punta“