MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-)SANTO

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Santo
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 18 kvě 2012, 08:19
Bydliště: cele stredne a zapadne slowensko :o)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-)SANTO

Příspěvek od Santo »

ja mam tiez cierno-biele :D mam ciernu strechu :D jasne ze pozname beckov... ja chodim casto v lete na zelenu vodu coz je no skok .... a v ktorej suci mas korene ? hornej dolnej ?[/quote]

pri zelenej wode ma otec chatu chodiewam tam casto,mam korene aj w nowom meste..mozme sa tam stretnut niekedy,som tam skoro stale,ked mam wolno... korene mam z hornej suce,prabapku..Gugowa ci ako sa wolala...ale uz dawno nieje medzi namy... :) mam to tam skoro wsetko zbehane...od Myjawy ces Turu a od BA,HC,PN,NM,TN,DC,ZA MT az po bystricu:o) ci uz pracowne alebo sukromne...:o)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Santo
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 18 kvě 2012, 08:19
Bydliště: cele stredne a zapadne slowensko :o)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-)SANTO

Příspěvek od Santo »

netSensk1 píše:to je len cisto moj nazor , nepisal som to vzlom :)

predne cire si kludne nehaj tie su pekne , ale ten zadny semafor to je moc ...

ps. ked budes menit tie narazniky tak fast&furious uz nie je v mode :)

ja chapem a dokazem znasat krytiku welmi dobre...:)
ano ten semafor je dost taky diwoky priznawam,co sa tyka naraznikow aj wyzaze auta...to sa musi ukazat natom ci budem chodit na punto zrazy alebo tuning zrazy...podla toho sa auticko bude aj twarowat:) najdem tomu zlatu strednu cestu, predstawu taku swoju mam:) nebudem posuwat latku wyssie sam sebe,necham co tam je asi a priklaslim to podla swojho:)
Uživatelský avatar
Santo
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 18 kvě 2012, 08:19
Bydliště: cele stredne a zapadne slowensko :o)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-)SANTO

Příspěvek od Santo »

kovvalsky píše:ja by som tam svetla nechal ale nastriekal by som ich do farby auta a jedine co by tam trcali by boli tie lampicky a to by bolo podla mna very good

poprawde ja som aj nad tou wariantou premyslal len som newedel ci ciernu alebo bielu na tie swetla...:)
Uživatelský avatar
Santo
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 18 kvě 2012, 08:19
Bydliště: cele stredne a zapadne slowensko :o)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-)SANTO

Příspěvek od Santo »

HIISS píše:nalepky,svetla,kridlo dole toto je dnes proste styl a nazor nejedneho majitela punta,ja som sice takto nezacinal,ale skromnejsie puklice a takto...ale casom som tiez pochopil co je pekne,mozno nato prides aj ty ale aby nebolo neskoro ze uz stihnes na take hluposti kopu penazi investovat a potom pochopis,skus sa inspirovat topicmi inych ludi ake maju punta ci vesto,katy, a iny..a mozno pochopis :)


ja som to punťo kupil w takom stawe ako ho widis..momentalne ziadne wonkajsie uprawy nechystam casom urcite,pretoze wela penazi slo do opraw,casom ako som tu uz pisal sa rozhodne smer ktorym pojdem,mam to auto len dwa mesiace,werim ze casom pridem na wkus a uberiem mu tie cackanice,no zarowen mu dodam jednoduchy smrnc, :) dakujem za rady..!
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-)SANTO

Příspěvek od Matto »

super, další ,,skoro,, Trenčan, tak ta tu vítam :D , a prajem nech Punťas poslúcha :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Santo
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 18 kvě 2012, 08:19
Bydliště: cele stredne a zapadne slowensko :o)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-)SANTO

Příspěvek od Santo »

Matto píše:super, další ,,skoro,, Trenčan, tak ta tu vítam :D , a prajem nech Punťas poslúcha :)


Dufam teda,ze ak tam budete planowat nejake posedenie date mi wediet:o) dakujem punto poslucha az welmi dobre, tak nech sa dari aj Tebe..:
)
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“