Historie auta

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Historie auta

Příspěvek od Unnamed »

Ahoj, je tu nekdo schopny zjistit historii Fiatu pomoci VIN kodu?
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Reklama
 

Uživatelský avatar
straki
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 420
Registrován: 11 říj 2009, 23:14

Re: Historie auta

Příspěvek od straki »

na to existují různý firmy který ti o tom řeknou dosti. teďkom nevím z hlavy ten odkaz ale v jednou z dílů (asi 2-3 týdny z5) byl o tom skeč v autosalonu co je na primě tak se tam koukni do historie a zjisti si stránku :)
Fiat Punto MK1 SX 1,7 TD 52kw rv. 95 - Dosloužil :(
Aktualně Fiat Stilo 1,9 JTD 85 kw r.v 03
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: Historie auta

Příspěvek od Unnamed »

Ted jsem na to dival a je tam jeden udaj o kilometrech. Auto je dovezene z Nemecka a v CR je asi mesic (v bazaru). Spis by me zajimalo, jestli se da zjistit, jestli se neco stalo v Nemecku.
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
OndraK
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 21 lis 2009, 22:46
Bydliště: Praha

Re: Historie auta

Příspěvek od OndraK »

Jestli to má servisku, tak zavolej do toho německýho servisu kam to jezdilo. My jsme to řešili s jedním BMW a byli strašně sdílní, vyjmenoval co bylo měněné, kdy jak proč atd. Fakt super, jen to chce někoho s lepší nemčinou...
Punto 1.2 8V, rv. 02 - slouží dál už zase nám
Saab 9-5 Aero

ex:
Punto 55 S, rv. 96 - odpočívá v pokoji
Alfa Romeo Giulietta TBi QV - odpočívá v pokoji 😢
Honda Civic 8G 1.8
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: Historie auta

Příspěvek od Unnamed »

Servisku prave nema, ale ma stitek ohledne vymene oleje, zkousel jsem tam psat mail, ale jejich mailova schranka nefunguje. Nemcinu jsem mel 4 roky, ale asi bych se po telefonu nedomluvil. Ale stejne na to auto asi kaslu, volal jsem do toho bazaru a chlap rikal, ze to je bez servisky, jen s jednim klicem, bez jakekoliv kodove karty atd. A navic jsou tam pry menene dvere a prah. Takze kdovijak to moc bylo bourane, jestli vubec ma jeste vsechny airbagy atd. A navic, kdo by prodaval skoro nove auto jen s jednim klicem a bez niceho dalsiho, nejak mi to smrdi. Jinak se jedna o tohle: http://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/ ... oFrom=list. Skoda, jinak se mi hodne libi, vsechno v elektrice, automaticka klima a ovladani na volantu, fakt super. A ten motor se mi zda do Punta idealni v pomeru vykon/spotreba. :)
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
OndraK
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 21 lis 2009, 22:46
Bydliště: Praha

Re: Historie auta

Příspěvek od OndraK »

Tyjo, taky jsem na něj narazil a přišlo mi docela pěkný podle fotek, ale je fakt, že s tím klíčem atd. je to minimálně divný...
Punto 1.2 8V, rv. 02 - slouží dál už zase nám
Saab 9-5 Aero

ex:
Punto 55 S, rv. 96 - odpočívá v pokoji
Alfa Romeo Giulietta TBi QV - odpočívá v pokoji 😢
Honda Civic 8G 1.8
cinzano
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 261
Registrován: 19 dub 2011, 08:05

Re: Historie auta

Příspěvek od cinzano »

Unnamed píše:vsechno v elektrice, automaticka klima a ovladani na volantu, fakt super
Na tyhle hračky to nejezdí, mě upřímně řečeno s..e i elektrické stahování okýnek. Hlavně se nenechat rozhodit, ojetin jsou všude závěje a jejich ceny už můžou jen klesat. Stilo, které bylo loni za 150, dnes nikdo nechce ani za 80.
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie auta

Příspěvek od kejml »

Auto bez servisky, klíčů, kódové karty... Jaký byl asi předchozí majitel? Puntičkář asi ne, když ty věci ztratil.
A jak se k tomu autu asi choval?
Opravdu si ho ještě chceš koupit?
cinzano to napsal dobře, přečti si to ještě jednou ;-)
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: Historie auta

Příspěvek od Unnamed »

Jak uz jsem rikal, kaslu na to. Kdyby to bylo jenom tukle a dobre spravene, tak o tom asi jeste uvazuju, ale takhle je to fakt divne. Kdo si necha doma jen tak druhy klic a vsechny papiry od auta co prodava? :D Jasne, budu se divat dale, jenom jsem tim chtel rict, ze zrovna tohle Punto je takove, jake jsem si predstavoval (vybavou). Ono to sice na tyhle veci nejezdi, ale s takovym pristupem muzu rovnou jezdit na kole.
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: Historie auta

Příspěvek od oldoss »

Ja som tiez svojho punta kupoval s jednym klucom s pochybnou serviskou a bez kodovej karty a tu som...
Za 4 roky co ho mam ma nikde nenechalo a dufam, ze este tie cca 2 roky co si ho planujem nechat ma nenecha.
Ono to kludne majitel mohol tie veci u seba doma nechat. Priklad prisiel si pozriet dajake auto, to ho celkom zaujalo svoje dal hned tam na protihodnotu a odfrcal si domov na novom a cert ber to stare a aby som sa trckal naspat s klucom a s kodovou kartou pche vobec by som to neriesil ani ja.
Ale Puntik velmi pekny a tiez s tym motorom to vie celkom pekne pocvicit...
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie auta

Příspěvek od kejml »

oldoss píše: ...prisiel si pozriet dajake auto, to ho celkom zaujalo svoje dal hned tam na protihodnotu a odfrcal si domov na novom a cert ber to stare a aby som sa trckal naspat s klucom a s kodovou kartou pche ...
To je hezký příběh.
Ještě doplním, že najeto má málo proto, že s tím jezdila moje babička jen na Dušičky a občas do okresního města na nedělní nákup.
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: Historie auta

Příspěvek od oldoss »

Ked si vsimnes ty estet tak som to uviedol ako priklad...
Ano v nemecku a v cesku idu autickari po tomto aute ale presne po tomto type. Kluc maju schovany u seba a cakaju pred tym bazarom kto s tym fiatom za 90 ceskych odide a staci, ze postavi na benzinke a pojde zaplatit a hned s nim odchadzaju...
Osobne som bol asi pri dvoch takychto kupach ked som bol s Fiatom v autorizaku a prisla tam pani co si to presne tymto stylom kupovala auto ale tak naco to tu vysvetlovat dakomu...
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie auta

Příspěvek od kejml »

oldoss: se hned nečerti. Já jen říkám, že je to jako neúplatný politik. Asi existuje, ale málokdo ho viděl.
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“