Stilo 1.9JTD 85KW Dvouhmotový setrvačník

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
ondrasdnb
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 28 led 2012, 13:00

Stilo 1.9JTD 85KW Dvouhmotový setrvačník

Příspěvek od ondrasdnb »

Zdarec chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost kdo jste dělali spojku nejlepe asi ti co nedavaji auto do servisu ale servisujou si ho sami jako ja. Momentálně jsem měl shozenou převodovku na mém stilu a zjistil jsem že dvouhmotový setrvačník je kousek od smrti. Má vůli jako prase což děla problem při jízdě, cvakani, škubání při podřazování a zařazování a hlavně to rozhodí chod motoru že je mi z toho na blití takže spojka každopádně pujde nová jen se mi potí peněženka když se kouknu že dvouhmotový setrvačník stojí od valea 16 000kč. U Octávíe jedničkové řady jde dvouhmotovy setrvačník jednoduše bez uprav nahradi za klasicky setrvačník a tak se chci zeptat jestli jste u stila někdy spojku dělali jestli se dá to same co u octavie udelat i u stila ze bych misto dvouhmoty koupil klasicky setrvák. Dík za rady.
Fiat Stilo 1.9JTD 85kw ex
Fiat Stilo Abarth 2.4 20V 125kw ex
Abarth Grande Punto
Fiat Doblo 1.3JTD 62kw
Audi A6 Avant 2.7TDI 132kw
Reklama
 

datelos
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 14 lis 2011, 19:46

Re: Stilo 1.9JTD 85KW Dvouhmotový setrvačník

Příspěvek od datelos »

Čau, tak toto mě též zajímá. Někde sem četl že to jde i u octavie2.Spojku sem teda ještě nedělal, ale co sem zjištoval ceny tak taková raketa to zas nebyla. Myslím za setrvák.


http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Fia ... a+sada&m=f" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo 1,9JTD 85KW r.v.2004, najeto 258000km
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Stilo 1.9JTD 85KW Dvouhmotový setrvačník

Příspěvek od idefix »

Tady se to též řešilo:
http://www.gabriel-net.de/forum/showthr ... %E1+lamela" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Stilo 1.9JTD 85KW Dvouhmotový setrvačník

Příspěvek od proch »

Já už jsem se taky na to ptal, nevím jestli tady nebo vedle na webu a nic jsem se nedozvěděl...Ale na konci toho odkazu uživatel "stilista" píše, že klasický setrvák se na silo nedělá... :evil:
Já jsem ten setrvák na vlastní oči neviděl, ale nešlo by to rozebrat, vyházet z toho ty pružiny, pořádně zavařit a vyvážit...jenom takovej nápad... :idea:
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Odpovědět

Zpět na „Stilo“