Rozdily verzi EMOTION a DYNAMIC

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Negotiator
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 19 kvě 2012, 07:45
Bydliště: SM

Rozdily verzi EMOTION a DYNAMIC

Příspěvek od Negotiator »

Zdravicko,
uz nejakou chvili vyhledavam cromu a zajmaly by me rozdily vybav EMOTION a DYNAMIC - nikde jsme to nenasel. - Takze kdyby se nasel nekdo, kdo tyto rozdily zna ci na ne ma odkaz, byl bych rad.

Diky za odpovedi
Fiat Croma 2006 (pred FL) 1,9 JTD 16V EMO, panorama
Reklama
 

Negotiator
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 19 kvě 2012, 07:45
Bydliště: SM

Re: Rozdily verzi EMOTION a DYNAMIC

Příspěvek od Negotiator »

Tak jsem to nasel :oops:

Kdyztak jsou tu odkazy:
DYNAMIC:

Kód: Vybrat vše

http://www.zakruta.cz/automobil/fiat/croma/19-multijet-16v/dynamic-a/
EMOTION:

Kód: Vybrat vše

http://www.zakruta.cz/automobil/fiat/croma/19-multijet-16v/emotion-a/
Jsou to srovnani ve verzi s manualem - s automatem by to melo byt stejne (+/- nejaky mensi rozdil)
Fiat Croma 2006 (pred FL) 1,9 JTD 16V EMO, panorama
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Rozdily verzi EMOTION a DYNAMIC

Příspěvek od lukynen »

Ahoj kolego, zjištoval jsem výbavy u fiatu když jsem si kupoval svého mazla-facelift- tak jediná věc kdy na 100 % poznáš že je to emotion je ta že v loketní opěcre vzadu je držák na dvě pepsiny a sedadlo spolujezdce je sklopné dopřeru a uděláš z něj stoleček. Vše ostatní se dá doplatit a udělat z dynamiku tzv emotion. A hlavně to bude určitě dovoz a každá země měla verzi Emotion jinou. V německu je navíc výhřev sedadel. Doufám že ti to pomůže ;)
Negotiator
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 19 kvě 2012, 07:45
Bydliště: SM

Re: Rozdily verzi EMOTION a DYNAMIC

Příspěvek od Negotiator »

Tak vzadu mam drzak na 2 pepsiny :-D Ale ze bych si mohl udelat stolej ze spolujezdcovy sedacky....to teda nevim....sklopna je, ale jako stolek me to nenapadlo pouzit.

3 veci me ale stvou:
1. nemam el. sklopna zrcatka
2. samozrejme tebou zminovane vyhrivani sedacek neni (takze kuze bude v zime vesele chladit)
3. nemam destovy senzor - pro lenocha, jako jsem ja, to byl paradni vynalez (v mem byvalem voze)

samozrejme se da vsechno dodelat, ale neni to proste ono - je to jakobych si poridil dort a ty tresnicky nahore si musel vypestovat a dodat sam :lol:
Fiat Croma 2006 (pred FL) 1,9 JTD 16V EMO, panorama
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Rozdily verzi EMOTION a DYNAMIC

Příspěvek od lukynen »

Tak já mám krom zrdcátek které se dávají za příplatu do všech verzí krom komfort sedaček elektrických s pamětí . tam by měli být staandart. WSedačka dostavba na tlačítko zapnou a vypnout je cca za 7 000 kus ve fiatě a je to do sedačky kterou tam máš.
Jen zkus mrknout jestli ho tam nemáš je z čela sedačky u řidiče na levé straně nad pákou pojezdu. Je divné že na kůži není výhřev
uvidíš jestli najdeš ;) :idea:
Negotiator
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 19 kvě 2012, 07:45
Bydliště: SM

Re: Rozdily verzi EMOTION a DYNAMIC

Příspěvek od Negotiator »

Predpokladam, ze mam Dynamic s priplatkovymi prvky. To je nejrozumnejsi vysvetleni.
Sedadla nemam v elektrice - ale to je to posledni, co by me stvalo.
Jen me spise zajimalo, co opravdu mam :lol:

Takze sedadla v elektrice a vyhrev nemam (ten vyhrev bude v zime sranda - kdyz mam kuzi).
Ale destovy senzor a ty zrcatka v elektrice me trochu stvou. Kdyz jsem mival "destak", tak jsem se nestaral o neustale prepinani packy steracu (lenost je svina).

Dokonce i vykon 1.9 JTD 110kW mi neprijde kdovico. To muj byvaly Seat Toledo 1M byl vetsi trhac asfaltu a to jsem mel 1.9 TDi 81kw (pravda, sice na cipu na 110 kw a 340Nm).
Ale to je napsano jen tak (papirovy vykon nemusi zase az tak presne odpovidat realite)....tyhle 2 auta se srovnat nedaji. Seat byl dobry na blbnuti, ale Cromule je zase pohodlna a mnohem vyuzitelnejsi jako rodinny vuz.
Fiat Croma 2006 (pred FL) 1,9 JTD 16V EMO, panorama
Lukyman
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 02 lis 2008, 23:27

Re: Rozdily verzi EMOTION a DYNAMIC

Příspěvek od Lukyman »

Většina Crom byla dovezena z Itálie, kde vyhřívaná sedadla nejsou standart. Sám mám emotion z Itálie. Sedačky nemám v elektrice a nejsou vyhřívaný (mě to v zimě neobtěžuje),dále mám prosklenou střechu, kůži, navigaci,zrcátka v elektrice, dvojitý dno v kufru,veškerou bezpečnostní výbavu,xenony . Nemám dešťový a světelný senzor, sub v kufru a el. sedačky.
Každopádně, pokud Vás mrzí, že nemáte vyhřívaný sedačky, tak není problém si je dodělat. Existuje druhovýroba za cca 1000-1500 za kus(sedadlo), samozřejmě nepočítám práci k tomu.
Fiat Croma 2,4 jtdm emotion
Odpovědět

Zpět na „Croma“