světlo do kufru F punto I

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Sedli
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 29 srp 2012, 08:59
Bydliště: Třebíč

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od Sedli »

Ahoj, když jsem z kufru oddělával ten strašnej CD changer, narazil jsem na dva drátky, které byly zakončeny konektory na placaté protikusy. Ty dráty lezou z obdélniké díry u sloupků v kufru (před repráky), která má rozměry tak 6x2 cm. Když jsem ty drátky proměřil, tak do nich jde normlně 12V... Nabízí se mi tedy myšlenka, jestli tam nemá být osvětlení kufru. Měly vůbec naše Punta originál osvětlení kufru? Připadá mi to, jako kdyby to světýlko dal předchozí majitel pryč, protože tam byl ten debilní CD Changer a stejně by to nevrhalo světlo přes něj do kufru. Takže shrnu otázky: 1. Jak vypadá originál osvětlení kufru (pokud vůbec) 2. nějaký nápad na nějaké světýlko, které připojím na tyto drátky, aby to vypadalo jako originál?
Fiat Punto 60 Cult, r.v. 99
Reklama
 

jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od jani »

ja ma od vyroby svetlo v kufri,aspon si myslim :D Punto bez svetla v kufri som tusim ani nevidel,aj sused ma ta isto,cudujem sa,ze vy nemate?
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od peta.smolik »

Ty máš HSD tak světýlko máš :D já mám S jako socka takže krom jiných ani světýlko v kufru nemám :lol: i když já mám 3ledku stiskem zapni :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Sedli
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 29 srp 2012, 08:59
Bydliště: Třebíč

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od Sedli »

Hele a ty drátky by mohly být od toho? Že bych někde sehnal světýlko, zapojil do toho a mohl bych se kochat... :lol:
Fiat Punto 60 Cult, r.v. 99
Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od twolive »

podle mě ma každý punto minimalně připravene draty (ja to tak měl taky na punto-s)a jen mi tam chybělo to světýlko a vypada takhle Obrázek
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
marec25
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 16 lis 2012, 20:38
Bydliště: topolcany

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od marec25 »

nemozes mi odmerat vnutorny otvor toho svtla ? chcel by som vymenit ziarovku za led plosak ,tak by som potreboval rozmer aby som ten plosak tam napasoval :)
Sedli
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 29 srp 2012, 08:59
Bydliště: Třebíč

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od Sedli »

No, já tam ty dráty mám taky. A přesně protikusy, které by šly nasadit na to světýlko, jak twolive (děkuju) nafotil. Takže teď to musím někde sehnat, zapojím a budu svítit, pač proud do toho jde. :wink:
Fiat Punto 60 Cult, r.v. 99
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od peta.smolik »

Proud do toho jde... Ale jak to bude zhasínat? Mám dojem že je to spojený s téma dotekama co sou na spodní hraně kufru respektive vypínat by to měly vrata při zavření přes ty dotyky... Vyzkoušej jestli to funguje... Estli tam ex.majitel neměl jen napojenej subwoofer...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od twolive »

přesně jak píše peta.smolik vypínat by to měl ten čudel ten to vždycky jen ukostří jinak do živýho de šťava pořád škoda že bydlíš tak daleko klidně bych ti to za par korun prodal ale kvuli par korunam se mi to balit a chodit s tím na poštu nechce
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
Sedli
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 29 srp 2012, 08:59
Bydliště: Třebíč

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od Sedli »

Hele, Tvé nabídky si vážím... :wink: Co takhle, kdybych ti zaplatil světýlko (né že mě to zrujnuje) + bych ti dal 50 kč za zabalení a pošlu si pro to kurýra... :?:
Fiat Punto 60 Cult, r.v. 99
Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od twolive »

někde poblíš vrakač nemáš u nás na vrakaču za takový blbosti ani nic nechcou a stejný světýlko ma bravo/brava v kufru i kastliku spolujezdce ho maj bravy nejspiš i marea
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
Sedli
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 29 srp 2012, 08:59
Bydliště: Třebíč

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od Sedli »

Takže věc se vyřešila sama... Světýlko nebude. Při zavření dveří tam jde šťáva pořád. A navíc jsem zjistil, že jde jen "+". Druhej by měl bejt kostra, ale asi není, protože se mě zkoušečka nerozsvítí když to přípojím na + a druhej konektor. Rozsvítí se to jen tehdky pokud to zapojím na + a na kastlu. (elektrika není moje hobby :lol: )
Fiat Punto 60 Cult, r.v. 99
paso12
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2012, 18:25
Bydliště: Karviná

Re: světlo do kufru F punto I

Příspěvek od paso12 »

Já se na to vykašlal a taky si objednal led světlo na baterie se senzorem bohybu.... :P Už by mělo být na cestě... :wink:
Tipo 1.6ie,Uno 1.0,nyní Punto 1.1 55s mk1
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“