Uprava JTD

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
ondrasdnb
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 28 led 2012, 13:00

Uprava JTD

Příspěvek od ondrasdnb »

Zdarec. máte někdo zkušeností s většími vstřiky na Stilo JTD 8V 115KM (85kw) ? Tím větší vstřiky jsem myslel vstřiky ze stila 16V 140KM (103kw).
Fiat Stilo 1.9JTD 85kw ex
Fiat Stilo Abarth 2.4 20V 125kw ex
Abarth Grande Punto
Fiat Doblo 1.3JTD 62kw
Audi A6 Avant 2.7TDI 132kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Uprava JTD

Příspěvek od idefix »

Nevím jestli se uprava vyplatí střik použitý na 8V seženeš za 1500,- ,ale na 16V za 3000,- :mrgreen:
Jestli chceš upravu výkonu tak bych doporučil http://www.alfatuning.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; pobočka v čechách a cena bude levnější.
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Uprava JTD

Příspěvek od proch »

Zajímal by mě smysl této úpravy? Snad že původní máš špatné a ty větší se nabízejí za výhodnou cenu? Jestli je to jen kvůli tomu aby to jelo líp, tak stačí chip, motor se dá naladit až na 110 kW i s původníma vstřikama, od výrobce je dost seškrcený.
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
ondrasdnb
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 28 led 2012, 13:00

Re: Uprava JTD

Příspěvek od ondrasdnb »

Právě že chip moc nechci. Chci prvně mechanické upravy a potom teprv upravit mapu ŘJ se vším všudy. Proto se ptam jestli s těma vstřikama mate někdo nějakou zkušenost.
Fiat Stilo 1.9JTD 85kw ex
Fiat Stilo Abarth 2.4 20V 125kw ex
Abarth Grande Punto
Fiat Doblo 1.3JTD 62kw
Audi A6 Avant 2.7TDI 132kw
Uživatelský avatar
aifel202
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 31 bře 2012, 03:02
Bydliště: Ostravag jag cyp :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Uprava JTD

Příspěvek od aifel202 »

ondrasdnb píše:Právě že chip moc nechci. Chci prvně mechanické upravy a potom teprv upravit mapu ŘJ se vším všudy. Proto se ptam jestli s těma vstřikama mate někdo nějakou zkušenost.
No tak to asik neklapne, ja měl dva vstriky v haji, tak jsem koupil z motoru dobla nebo multiply, na vrakaci a vstriky byly jak nove a uplne stejne, jen motor byl 16v, ja mam 8v.
Cely startovaci spray sme vypotrebovali, ale motor jen skytnul sel do brutalnich otacek a zdechnul.......
Nechal jsem zrepasovat staré vtriky a pohoda jahoda, motor chytnul nq druhy prc! Vstriky co jsem za 6000kupil jsem prodal borcovi pres inz, a po namontovani do dobla, auto taly chytlo na prc.
Podotykam ze konektory a vse bylo uplne shodne, enem cisla na vstri pry byly jine, ale ja zadne cisla laitskym okem nevidel :-) :-)
Takze za me PIČOVINA!!!!!!
Fiat Stilo MW
r.v.2003, 1.9JTD, 85KW
ondrasdnb
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 28 led 2012, 13:00

Re: Uprava JTD

Příspěvek od ondrasdnb »

aifel202 píše:
ondrasdnb píše:Právě že chip moc nechci. Chci prvně mechanické upravy a potom teprv upravit mapu ŘJ se vším všudy. Proto se ptam jestli s těma vstřikama mate někdo nějakou zkušenost.
No tak to asik neklapne, ja měl dva vstriky v haji, tak jsem koupil z motoru dobla nebo multiply, na vrakaci a vstriky byly jak nove a uplne stejne, jen motor byl 16v, ja mam 8v.
Cely startovaci spray sme vypotrebovali, ale motor jen skytnul sel do brutalnich otacek a zdechnul.......
Nechal jsem zrepasovat staré vtriky a pohoda jahoda, motor chytnul nq druhy prc! Vstriky co jsem za 6000kupil jsem prodal borcovi pres inz, a po namontovani do dobla, auto taly chytlo na prc.
Podotykam ze konektory a vse bylo uplne shodne, enem cisla na vstri pry byly jine, ale ja zadne cisla laitskym okem nevidel :-) :-)
Takze za me PIČOVINA!!!!!!
To jsem potřeboval vědět. Každopádně díky. Jediná možnost tedy bude misto vstříků z JTD 16V koupít přímo tuningový díl na 8V.
Fiat Stilo 1.9JTD 85kw ex
Fiat Stilo Abarth 2.4 20V 125kw ex
Abarth Grande Punto
Fiat Doblo 1.3JTD 62kw
Audi A6 Avant 2.7TDI 132kw
tihi222
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 15 led 2012, 16:45

Re: Uprava JTD

Příspěvek od tihi222 »

Zdravim!nezakladám novu tému,pokracujem v tejto.auto stilo MW jtd 115ps.vyfuk holá rura 65mm,egr off,green sport filter,drazkované predné kotuce+textar platnicky,upravy cisto mechanické,co bolo mozné svojpomocne doma dosiahnut,kolko koni má neviem,celkom pohode ide.otazka znie ze niekto nevie o tom,alebo skusenost nema ze pasuje na 85kw jtd z alfy 2.4jtd turbo? alebo radsej z multijet 140ps turbo sadnena 85kw?samozrejme bez upravy to myslim neide,ale ci tam vobec dá sa tam to dat.az potom chcem to dat chipnut,a este v pláne je fmic.ked ma niekto skusenost prosim piste.dakujem!
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Uprava JTD

Příspěvek od idefix »

http://www.gabriel-net.de/forum/showthr ... ight=turbo" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Odpovědět

Zpět na „Stilo“