Demontáž stropního světla

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
02lukas02
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 04 dub 2011, 20:05

Demontáž stropního světla

Příspěvek od 02lukas02 »

Jak vyměním žárovku v předním stropním světle? (verze s alarmem) Nedaří se mi to světlo vůbec rozebrat už si nevím rady a nerad bych něco rozlámal.
Reklama
 

Uživatelský avatar
punto19
Fiaťák
Příspěvky: 84
Registrován: 23 zář 2012, 20:49

Re: Demontáž stropního světla

Příspěvek od punto19 »

Čo tak uviesť auto? model? ..lebo na tanku neviem ani ja ako by som to riešil.
Na mojom punte mk2 je to úplne jednoduché,stači vytiahnut celé svetlo od strechy a z druhej strany je krytka ktorá sa vyklápa,a už som pri žiarovkách.
Fiat Punto 1.9JTD-vybratý katalizátor,vybratý egr,výfuk holá rúra,športový podvozok-tlmiče+pružiny,rozširovacie podložky-1cm,xenóny,denné svietenie,fólie ...a iné.
02lukas02
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 04 dub 2011, 20:05

Re: Demontáž stropního světla

Příspěvek od 02lukas02 »

FIAT STILO MW 88kw s alarmem nemám u světla kastlík
Uživatelský avatar
punto19
Fiaťák
Příspěvky: 84
Registrován: 23 zář 2012, 20:49

Re: Demontáž stropního světla

Příspěvek od punto19 »

Mám punto takže neviem ako to tam vyzerá,ak sa ti neozvú majitelia Stila pošli mi foto skúsim ti pomôcť ale myslím si že princíp je rovnaký a jednochuchý.Prípadne nemáš v manuáli tú výmenu?
Fiat Punto 1.9JTD-vybratý katalizátor,vybratý egr,výfuk holá rúra,športový podvozok-tlmiče+pružiny,rozširovacie podložky-1cm,xenóny,denné svietenie,fólie ...a iné.
02lukas02
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 04 dub 2011, 20:05

Re: Demontáž stropního světla

Příspěvek od 02lukas02 »

V manuálu je popsaná verze s kastlíkem a verze se skiwindow a já potřebuji verzi s alarmem
Uživatelský avatar
punto19
Fiaťák
Příspěvky: 84
Registrován: 23 zář 2012, 20:49

Re: Demontáž stropního světla

Příspěvek od punto19 »

Skús so srobovákom jemno vylúpnuť svetlo zo strechy,z druhej strany by mala byt krytka ktorá sa otvára a pod ňou sú žiarovky.Ja to mám na punte tak.

Tam nieje čo pokaziť.
Fiat Punto 1.9JTD-vybratý katalizátor,vybratý egr,výfuk holá rúra,športový podvozok-tlmiče+pružiny,rozširovacie podložky-1cm,xenóny,denné svietenie,fólie ...a iné.
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Demontáž stropního světla

Příspěvek od idefix »

Zkusil bych to podle manuálu ,podle mě to bude pro všechny modely stejné.Vyndat odkládací kaslík a odšroubovat 2x šroub
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
aifel202
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 31 bře 2012, 03:02
Bydliště: Ostravag jag cyp :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž stropního světla

Příspěvek od aifel202 »

idefix píše:Zkusil bych to podle manuálu ,podle mě to bude pro všechny modely stejné.Vyndat odkládací kaslík a odšroubovat 2x šroub
Jjjo
Fiat Stilo MW
r.v.2003, 1.9JTD, 85KW
Odpovědět

Zpět na „Stilo“