HELP - pipanie v autoradiu Blaupunkt

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
cali
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2006, 19:13

HELP - pipanie v autoradiu Blaupunkt

Příspěvek od cali »

Ahojte ludia, vcera som kupil autoradio blaupunkt calgary 36 nahodil som ho vecer a mam problem. Ci pocuvam radio alebo cd stale mi vidava take pipanie v pravidelnych cca 30 sekundovych intervaloch. namam slovensky manual tak som povipinal vsetko co som vedel rds, bep pty atd.. V puntach je origo blaupunkt mohol by mat niekto z vas skusenost. Dakujem za rady.
Reklama
 

be.smile
Fiaťák
Příspěvky: 146
Registrován: 08 srp 2006, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od be.smile »

mam calgary mp35 a to pipani je od TA,(traffic info)..jestli ti na displeji sviti takovy auticka v kolene tak to znamena ze je to zapnuty.vypnout se to da stiskem tlacitka TA, to pipani signalizuje ze jsi mimo dosahu vysilace.
Punto Mk2b 1.2 8V classic 2006
Fiat Stilo 1.6 16V 3d
cali
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2006, 19:13

Příspěvek od cali »

A ja som myslel ze tie auticka tam maju byt :oops: Vdaka za pomoc uz som to dnes vypal ale nevedel som ako. Inak si spokojny s tym radiom? Stanice ti dobre chyta? Mas zosilovac na antene?
be.smile
Fiaťák
Příspěvky: 146
Registrován: 08 srp 2006, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od be.smile »

jj jsem spokojenej..je to celkem prima radio.osvetlenim zapada do interieru.zesilovac nemam a i tak to celkem v klidu hraje.
Punto Mk2b 1.2 8V classic 2006
Fiat Stilo 1.6 16V 3d
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

be.smile píše:jj jsem spokojenej..je to celkem prima radio.osvetlenim zapada do interieru.zesilovac nemam a i tak to celkem v klidu hraje.
Ked uz ste pri tych radiach. Tak ja tam mam Blaupunkt, taky s kazetovym prehravacom a 10cd menicom, neviem aky je to model, ale je to original zabudovany od vyroby.
Zaujimali by ma 2 veci:
1. Preco ked pri nenastartovanom aute zapnem radio, ono sa mi po par minutach vzdy same vypne? Ze by nejaka funkcia automatickeho vypinania ak zabudnem hrat autoradio? Da sa to nejako deaktivovat?

2. Je tam funkcia SVC (Speed Volume Control) - vydedukoval som ze by to asi malo nastavovat, hlasitost podla rychlosti auta, ale ci ju zapnem, ci ju vypnem, nic sa nedeje. Tak neviem naco to tam je.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“