Náhradný klúč

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od diablik »

Sonux píše:Ahojte,
mám taký menší problem, kúpil som si auto z autobazaru a malo len 1 klúč. Teraz si chcem dať spraviť k nemu ešte náhradný. Tak u nás kde robia náhradne klúče v Ružomberku a v Liptovskom Mikuláši mi povedali že na Punto r.v. 2000 sa im nedá spraviť kópiu. Tak som volal do Fiatu a tam mi povedali cenu cca 5000sk!!. Nepozná niekto nieco vo svojom meste kde by bolo možné spraviť kópiu klúča, lebo 5000sk sa mi zdá celkom dosť...vopred dik za kazdu info

tak kamarat,ja mam kluc aj s imobilizerom...a vo Fiate mi povedali,ze to stoji okolo 100eur jeden kluc...ale nasiel som v baumaxe v BA,ze to robi klucova sluzba aj kodovane kluce a ze na punťo toji okolo 50eur.
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Reklama
 

Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od SpiritWolker »

Planujem kupit diagnostiku Delphi DS 150, ta vie naprogramovat klucik priamo v aute :D

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
MarcelPuntoI
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 10 dub 2011, 21:20

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od MarcelPuntoI »

ahojte, ja mám všetky 3 pôvodné kľúče na Fiat Punto I. (99 rok), len mám problém s tým že sa ošúchali gumyčky, čiže tam už nie je možné pridať kľúčenku...neviete, či by sa z týchto kľúčov dali spraviť vyskakovačky a za koľko?
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od Unnamed »

mam punto mk1 a byl k nemu zlomeny origo klic + novy klic, ale moc se mi nelibi :D nesla by predelat planzeta z toho noveho do stareho?
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Lizzy
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 19 srp 2010, 18:57

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od Lizzy »

Ahojte, vie mi niekto aktualne poradit, kde by sa dali v BA a okoli kupit nahradne kluce na MK2? Mam iba jeden modry kluc, ziadna karta. Pozeral som autokluce.sk, ale sa mi odtial neozvali, tak neviem ci vobec este funguju. Vdaka vopred.
J.Spichal
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 21 kvě 2013, 20:32
Bydliště: olomouc

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od J.Spichal »

mad mike píše:no ty ceny jsou za klíč s imobilizérem a dálkovým ovládáním, bez dálkáče je to levnější. u nás v olmiku asi okolo 2000+-kč u klíčníka,ve fiatu jsem se radši neptal
A kde přesně? :wink:
Punto 2, 1,2, 8V, 2000.barva červená, 114000km další přírůstek Punto2, 1.2 2000,8v, 91500km barva červená po důchodci.
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od Romandinho »

Lizzy píše:Ahojte, vie mi niekto aktualne poradit, kde by sa dali v BA a okoli kupit nahradne kluce na MK2? Mam iba jeden modry kluc, ziadna karta. Pozeral som autokluce.sk, ale sa mi odtial neozvali, tak neviem ci vobec este funguju. Vdaka vopred.
Nazdar. Mam rovnaky problem a bol som v DNV v novom Hornbachu. Je tam klucova sluzba a povedal mi ze tam robi kluce s imobilizerom za cca 60 Eur co je dobra cena. Skus sa tam zastavit. Budem musiet zriesit aj ja potom napis ako si dopadol a c si spokojny. :)
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od brigitte »

Ľudkovia, ja len že pokiaľ by niekto potreboval kľúč, tak v Prešove Vám ho asi za 5 min urobia v Aque dole v suterene. Ja som si tam dávala robiť na mk1 s imo za 50e.
punto mk1 1.2 44kw
Uživatelský avatar
Puntak
Fiaťák
Příspěvky: 114
Registrován: 24 zář 2009, 21:12

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od Puntak »

Byl jsem donucen používat druhý klíč k punťovi (červený místo modrého). Nicméně když otočim klíčkem např. kvůli otevření oken, vrátím do polohy 0 a potom 1 a start, zůstane svítit žlutý klíč na palubovce. Modrý to nedělal.
Škoda 120L > Fiat Punto MKI Selecta 60SX 1.2 SPI + LPG, 44KW (manuál)
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“