Po vykradení nefunguje nic

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
kitrop
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 06 úno 2013, 23:43

Po vykradení nefunguje nic

Příspěvek od kitrop »

Zdravím vás,
moje punto MK1 - 1998 se stalo obětí vandalismu :? , auto bylo zamčeno - má centrál, a někdo se NĚJAK dostal do auta - byly odemknuty jen řidičovi dveře a kastlík u spolujezdce byl otevřen a obsah vysypán na podlahu. Nikde nic poškozeno, nic zničeno, a nic nezmizlo, dokonce ani autorádio na kazety :lol:
Do hlavy mi nejde jak je tedy možné, že se do auta dostal(i) ?

A druhý problém - a to tedy zásadnější - NIC NEFUNGUJE
Nefunguje centrál, a když chci otočit klíčem ve spínačce tak to neudělá vůbec nic- ani jedna kontrolka se neozve, výstražné se taky nespustí, vnitřní osvětlení nesvítí - zatím jsem v tom mrazu stihl jen zkontrolovat pojistky - v motoru i v interiéru. Zdá se vše OK

Vypadá to jakoby z baterky nic nešlo -to bylo první co manželku napadlo zkontrolovat- jestli neukradli baterku, svorky jsou OK.

Máte někdo nějakou radu na tohle? :arrow:

Všem díky
Fiat Punto 1998 1.2. 8V - klima, centrál, 2x bag
Reklama
 

Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: Po vykradení nefunguje nic

Příspěvek od twolive »

není baterka vybitá pač to je divný a punto není složité vyháčkovat tak jestli není nic poškozene tak se tam dostali nejspiš tak (mohli ti vylomit zámek to je asi nejrychlejsí bud rad ze je oko :-) ) pak už jedině jít po káblech skontroluj ty silné kabely od baterky
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: Po vykradení nefunguje nic

Příspěvek od CrazyManer »

To bude tkanickou otevreny, taky mi ho takhle vykradli, kdyz jsem to jen tak zkusil tak mi to zabralo deset minut ... no a kdyz uz je zkusenejsi tak je za chvily v aute, zkontroloval bych kabelaz, preci jen je v tom med
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
cinzano
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 261
Registrován: 19 dub 2011, 08:05

Re: Po vykradení nefunguje nic

Příspěvek od cinzano »

Jestli je nabitá baterka, možná urvali spínač u spínací skříňky, tam bych asi začal s kontrolou já.
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“