Cena prosím

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
MozartTx
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 21 úno 2013, 12:32

Cena prosím

Příspěvek od MozartTx »

Přeji všem pěkný den,

jsem majitelem autíčka Fiat Punto r.v 2001 mám najeto poctivých 120000. Rozhodl jsem se, že je na čase vyměnit tlumiče a pružiny. Ikdyž jsou zatím ok. Žádné klepání atd. nebo tekutiny z tlumičů.
Kontaktoval jsem servis jen pro kalkulaci kolik by chtěli za výměnu tlumičů vč. pružin.

Cena? 18.000!!!! Tak se chci zeptat je to normální? Nesnaží se natáhnout cenu?

(Pozor nejedná se o značkové díly a značkový servis)!!!!!Ani nějaké sportovní tlumiče.
Reklama
 

Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena prosím

Příspěvek od kovvalsky »

:shock: ................ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ci su to original tlmice co ti tam chcu dat je otazne kedze nikdy nekupis take tlmice ake tam boli od vyroby
ked ti nic neklepe nebucha pytam sa naco to menit?
dalsia vec 18 000 za 18 000 mas rozvno vzduchovy podvozok nie niaku haraburdu to je masaker cena
one world, one dream, one car
cinzano
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 261
Registrován: 19 dub 2011, 08:05

Re: Cena prosím

Příspěvek od cinzano »

To je absurdní, za 18 je pomalu jiné Punto. Pružiny jsem nikdy na žádném autě neměnil, všechna šla do šrotu s původními pružinami z výroby.
MozartTx
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 21 úno 2013, 12:32

Re: Cena prosím

Příspěvek od MozartTx »

No já si říkal, že ta cena je jak za BMW!!! Tak alespoň vím, že tam jsou "poctiví".
PS: Radši ani nebudu jmenovat ten servis v Č. Budějovicích
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: Cena prosím

Příspěvek od oldoss »

Prečo to chceš meniť? Keď to má originál kilometre tak to ešte vydrží. Keď tak behni s tým dakde na test tlmičov pre pokoj duše, zbytočné peniaze za menenie.
A tá cena to je masaker, za tú cenu zoženieš celý podvozok ak nie celé Punto.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
MozartTx
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 21 úno 2013, 12:32

Re: Cena prosím

Příspěvek od MozartTx »

Všem moc děkuji za ochotu a příspěvky. Jak říkám valil jsem oči jak puk. Dnes se fakt nedá věřit v těchto servisech nikomu. A když tam donesu své díly tak mi nikdo nezajistí, že si je nenechají a nedají mi z vrakoviště. Ach jo.
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Cena prosím

Příspěvek od liborko »

Jak říká oldoss,a když už to chceš měnit tak pokud máš vercajk a garáž tak to zmákneš sám,není to zas tak složité a ušetříš hafo peněz.Pružiny není třeba měnit,ty přežijou celé auto,tlumiče se dají koupit +- 1000kč/ks dle značky,vyměníš a max.zajedeš na geometrii za nějakých cca 500kč....a máš to za 2500kč :)
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
MozartTx
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 21 úno 2013, 12:32

Cena prosím

Příspěvek od MozartTx »

Já garáž bohužel nemám a jsem přes počítače takže takovéto věci bych si na autě neudělal ani kdyby po mě stříleli . V případě, že by se někdo našel nějaky šikovny fachman z Č.Budějovic nebo okolí tak ho rád nechám přivydělat a jezdil bych místo do servisu k němu. Co budu muset teď v nejbližší době nechat dělat je těsnění u hlav.
puňta
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 23 kvě 2012, 13:05
Bydliště: ČB - Třeboň

Re: Cena prosím

Příspěvek od puňta »

vzhledem k tomu, že bydlim kousek od tebe, tak by mě zajímalo, jakej to je servis :-D stačí do SZ, děkuju :-)
Fiat Punto 1,2 MPI - 75 SX
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“