Přední světlomety

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
maedita
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 23 črc 2012, 09:20

Přední světlomety

Příspěvek od maedita »

Dobrý den, mám dotaz, hlavně se nesmějte, jsem úplný laik... Jdou vyměnit u předních světlometů pouze ty průhledné kryty světel, nebo se musí vyměnit celé světlo...jsou jakoby poškrábané. Všem dík za rady a pochopení. Kdyby šly vyměnit jen kryty, tak kde se dají sehnat :)
Dobře dojeďte!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
punto19
Fiaťák
Příspěvky: 84
Registrován: 23 zář 2012, 20:49

Re: Přední světlomety

Příspěvek od punto19 »

Najlepšie by bolo dať fotku a podla toho ti poradíme.Aké máš Punto? (ročník) Ono ked je poškrábané a sklíčko je plastové tak to sa dá zaleštiť ešte ale keď je sklenenné tak bude treba zrejme nové.Ale nikto ti nepredá len samotné skličko,kupiť sa dá len celé svetlo.
Fiat Punto 1.9JTD-vybratý katalizátor,vybratý egr,výfuk holá rúra,športový podvozok-tlmiče+pružiny,rozširovacie podložky-1cm,xenóny,denné svietenie,fólie ...a iné.
maedita
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 23 črc 2012, 09:20

Re: Přední světlomety

Příspěvek od maedita »

Mám Punto r.v.: 2002. Myslím, že je to plastové...jak se to dá vyleštit?
Dobře dojeďte!!!
Uživatelský avatar
punto19
Fiaťák
Příspěvky: 84
Registrován: 23 zář 2012, 20:49

Re: Přední světlomety

Příspěvek od punto19 »

2002 ročník to je punto mk2 tam sú plastové a tie sa dajú zaleštiť aby tam neboli škrabance.Ešte som to osobne nerobil tak skús niečo pohladať tuto na fóre o leštení svetiel,prípadne použi google.Pokým sú to neni nejaké extra strašné škrabance tak sa to určite dá zaleštiť.
Fiat Punto 1.9JTD-vybratý katalizátor,vybratý egr,výfuk holá rúra,športový podvozok-tlmiče+pružiny,rozširovacie podložky-1cm,xenóny,denné svietenie,fólie ...a iné.
maedita
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 23 črc 2012, 09:20

Re: Přední světlomety

Příspěvek od maedita »

Tak děkuju za radu, zkusím pohledat.
Dobře dojeďte!!!
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: Přední světlomety

Příspěvek od CrazyApe »

koukni sem http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?f=86&t=103219" onclick="window.open(this.href);return false;
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“