[RADA Uprava "panoramy" a vyfuku+ zadniho narazniku

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Negotiator
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 19 kvě 2012, 07:45
Bydliště: SM

[RADA Uprava "panoramy" a vyfuku+ zadniho narazniku

Příspěvek od Negotiator »

pekny den,
tak me zase napadlo se povrtat v moji "velrybe" a zajimalo by me, zda se u panoramaticke strechy daji poresit ony nevzhledne plastove kryty po bocich strechy. Pro predstavu toto:
Obrázek

Jsou to ty zlute vyznacene. Ony totiz ty plastovky (alespon u me) maji jednu neprijemnou vlastnost, ze se v zime smrstuji a v lete maji normalni rozmer (dela to temer 1cm) a jsou trochu odchlipene. Takze jsem pohledal par inspiraci a nasel toto:
Obrázek

jen k tomuto (nejednodussimu) reseni takovy dotaz - kdyz tam necham dat hagusy (necham montovat akreditovanou firmu), ktere vyrabi Neumann, nebude problem s tim smrtovanim v nizkych teplotach. neprasknou? - protoze to vypada, ze jsou nacpane primo v tech plast. listach.

A potom druha inspirace tady (takova strecha a zadni naraznik s vyfukem by se mi opravdu libily) - takze kdo vi, jak na to, at da vedet:
Obrázek
Obrázek

Takze bych si rad vyslechl Vase pripominky, zkusenosti a napady.

Dekuji Vsem
Fiat Croma 2006 (pred FL) 1,9 JTD 16V EMO, panorama
Reklama
 

Negotiator
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 19 kvě 2012, 07:45
Bydliště: SM

Re: [RADA Uprava "panoramy" a vyfuku+ zadniho narazniku

Příspěvek od Negotiator »

Tak jsem jiz dostal od jedne z firem, montujici Neumanny, odpoved :(

Pry se na vozy s panoramou nedoporucuje dodatecna montaz hagusu. A jestli, tak primo na firme Neumann a to jeste po konzultaci primo s technikem. Takze ted uz mi nezbyva, nez to poresit nejak jinak. Ty plasty me primo deprimuji :lol:
Fiat Croma 2006 (pred FL) 1,9 JTD 16V EMO, panorama
Odpovědět

Zpět na „Croma“