airbag failure

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
aifel202
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 31 bře 2012, 03:02
Bydliště: Ostravag jag cyp :)
Kontaktovat uživatele:

Re: airbag failure

Příspěvek od aifel202 »

proch píše:Ale ty to propojuješ přes ten USB host, ne? Nevím, jestli náhodou nechybí v androidu nějaký ovladač...ve win přece musíš mít ovladač FTDI...Já bych to zkusil přes BT, protože tam by ta podpora měla být. Ten AlfaOBD se hned po instalaci chtěl přes BT připojovat, ale ještě jsem nekoupil ten ELM BT adaptér takže zatím nevím.
Píší v maniálu plná podpora anroid.........asi lžou. No nic srum na to :(
Zjistil jsem že tablet je věc k hovnu, pomalé, furt se seka, a furt třeba restart. Nechápu co lidi vidí na tomto OS v telefonech??? Lumia s wp se za skoro rok nesekla ani jednou, a pořád stejná rychlost a odezva! A anroid phoun take min jednou mesičně do továrniho nastaveni. Tak nechápu vůči nokii zášť? :-(
OT: tablet jsem mnohokráte reklamoval a pokaždé uznali, ale po cca tydnu, opět pasé .........
Fiat Stilo MW
r.v.2003, 1.9JTD, 85KW
Reklama
 

Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: airbag failure

Příspěvek od proch »

Já jsem tablet měl a zase prodal, zjistil jsem, že ho nevyužiju a vláčím sebou dvě zařízení...Raději jsem koupil velkej foun Galaxy Note, čistej cyanogenmod a spokojenost, neseká se a frčí, displej 5,3" stačí i jako tablet. Ten Alfa OBD přes BT na androidu zkusím, ten adaptér stojí asi 250,-k
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Odpovědět

Zpět na „Stilo“