Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od elvis.jarous »

No jo, jak jsem měl poznat, komu byla psána odpověď, když byla pod mým příspěvkem ?
Okey. Na tu Alfisty se určitě mrknu.
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Reklama
 

Uživatelský avatar
aifel202
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 31 bře 2012, 03:02
Bydliště: Ostravag jag cyp :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od aifel202 »

značkuji
Fiat Stilo MW
r.v.2003, 1.9JTD, 85KW
Kiňas
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 říj 2009, 19:56

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od Kiňas »

Čau stilaři, tak jsem se pokoušel vymazat servisní interval a bohužel bez úspěchu. Podotýkám že mám kabel ELM 327, který mi načetl jen motor, ale po odstranění odporu mezi piny CAN 6,14 a přiletování ukončovacích odporů podle výkresu z ELM a propojení pinů načtu s kabelem kromě airbagů vše, bohužel když chci vymazat servisní interval, chce to po mě registraci. Používám volnou verzi programu multiecuscan 1.3. Máte někdo taky takový problém, nebo s volnou verzí mažete servis, popřípadě jaký používáte kabel, já mám tento http://www.easydiag.cz/easydiag/eshop/1 ... icky-kabel" onclick="window.open(this.href);return false; , ale musel jsem ho upravit, nyní funguje ok, načte motor, posilovač, abs, a jiné, ve volné verzi smažu chyby, ale servis ne a ne. Díky za odpověď.
Stilo 1,9 Multijet 88kW
Uživatelský avatar
xpettt
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 16 led 2012, 19:57
Bydliště: Ostrava

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od xpettt »

mám pocit,že ve volné verzi to nejde,na uloz.to je full verze FES 3,6,s tou dělám v pohodě...
Petr,Stilo 1,9 jtd,alfa 156SW,1,9 m-jet 110kw,Lancia Thesis 2,4jtd 110kw
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od idefix »

Jak píše xpettt ,plná verze 3.5 Fiatecuscan a vyšší to ,už umí zrušit .
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Kiňas
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 říj 2009, 19:56

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od Kiňas »

Takže si myslím taky, že ve volné verzi to asi vymazat nepujde, z ulož.to mám taky fes 3.6,ale po nainstalování to je taky volná verze, takže budu pátrat a pokud nic neseženu, budu asi muset koupit licenci na multiecuscan. Do fiatu na vymazání nepojedu. Čauky. :)
Stilo 1,9 Multijet 88kW
Uživatelský avatar
xpettt
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 16 led 2012, 19:57
Bydliště: Ostrava

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od xpettt »

mi to taky házelo do free,komplet odinstalace,vyčištění a nová instalace pomohly,už fičí... :D
Petr,Stilo 1,9 jtd,alfa 156SW,1,9 m-jet 110kw,Lancia Thesis 2,4jtd 110kw
Kiňas
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 říj 2009, 19:56

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od Kiňas »

A jakou máš verzi, placenou registrovanou a nebo volnou? Jde mi o to, jestli to volná verze vůbec umí, např. multiecuscan 1.4 nebo jiná, vymazat servisní interval, protože motor nebo posilovač řízení mi běží ve volné verzi 1.3 v poho, načtu, popřípadě snažu chyby, ale servisní interval chce registraci produktu. Čao.
Stilo 1,9 Multijet 88kW
Uživatelský avatar
xpettt
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 16 led 2012, 19:57
Bydliště: Ostrava

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od xpettt »

registrovanou,Mes full zatím nikde není ke stažení,pouze FES 2.5 a 3.6
Petr,Stilo 1,9 jtd,alfa 156SW,1,9 m-jet 110kw,Lancia Thesis 2,4jtd 110kw
Kiňas
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 říj 2009, 19:56

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od Kiňas »

Tak se mi konečně podařilo smazat servisní interval, verzi FES 3.6 z uložto jsem měl nainstalovanou, ale bohužel se mi chovala jako free, pak jsem si všiml aplikace Loader for FES 3.6.0 , která je k ní přidaná. Po instalaci a spuštění FiatEcusCan 3.6 přes Loader vše funguje, jen s tím servisem jsem se trochu natrápil, smazal jsem ho snad až napotřetí. Jezdil jsem s prošvihlím tři měsíce, teď už je tam 30000 km a 365 dní, paráda. Díky za rady. :D :D
Stilo 1,9 Multijet 88kW
Uživatelský avatar
slavek311
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 234
Registrován: 26 dub 2007, 17:01
Bydliště: Morava-Beskydy

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od slavek311 »

Kiňas píše:Tak se mi konečně podařilo smazat servisní interval, verzi FES 3.6 z uložto jsem měl nainstalovanou, ale bohužel se mi chovala jako free, pak jsem si všiml aplikace Loader for FES 3.6.0 , která je k ní přidaná. Po instalaci a spuštění FiatEcusCan 3.6 přes Loader vše funguje, jen s tím servisem jsem se trochu natrápil, smazal jsem ho snad až napotřetí. Jezdil jsem s prošvihlím tři měsíce, teď už je tam 30000 km a 365 dní, paráda. Díky za rady. :D :D
ahoj,mám také verzi FES 3.6,kabel ELM 327,dostanu se k položce servisní manuál,ale vymazat se mi to nedaří :cry: .Co dělám špatně?Diky
Stilo hatchback 1,6 r.v.01,Ba+CNG
Uživatelský avatar
xpettt
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 16 led 2012, 19:57
Bydliště: Ostrava

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od xpettt »

musí to jít v pohodě resetovat,nicméně přiznám,že mi taky chvilku trvá,než si vzpomenu jak... :D
Petr,Stilo 1,9 jtd,alfa 156SW,1,9 m-jet 110kw,Lancia Thesis 2,4jtd 110kw
Kiňas
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 říj 2009, 19:56

Re: Reset servisního intervalu jinde než ve Fiatu

Příspěvek od Kiňas »

slavek311 píše:
Kiňas píše:Tak se mi konečně podařilo smazat servisní interval, verzi FES 3.6 z uložto jsem měl nainstalovanou, ale bohužel se mi chovala jako free, pak jsem si všiml aplikace Loader for FES 3.6.0 , která je k ní přidaná. Po instalaci a spuštění FiatEcusCan 3.6 přes Loader vše funguje, jen s tím servisem jsem se trochu natrápil, smazal jsem ho snad až napotřetí. Jezdil jsem s prošvihlím tři měsíce, teď už je tam 30000 km a 365 dní, paráda. Díky za rady. :D :D
ahoj,mám také verzi FES 3.6,kabel ELM 327,dostanu se k položce servisní manuál,ale vymazat se mi to nedaří :cry: .Co dělám špatně?Diky
Pokud máš dobrý kabel, ELM 327 se musí dostat na všechny jednotky kromě airbagů, tam jen s kkl, a máš plnou verzi FES 3.6, tak bys to měl smazat, ale jak jsem již psal, mě se to podařilo až na potřetí, jezdil jsem dva měsíce s přejetým servisním intervalem. Potřetí to naběhlo bez nějakých problémů, ale mám pocit, že jsem tam musel zadat počet zbývajících servisů, měl jsem tam 0, tak jsem tam napsal č.5, a servis proběhl a hned se tam objevila číslice č.4. Doufám že ti to pomůže, a probojuješ se ke zdárnému konci. Přeji hodně úspěchů, čauky Kiňas.
Stilo 1,9 Multijet 88kW
Odpovědět

Zpět na „Stilo“