Punto 1 přední sedačky

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Re: Punto 1 přední sedačky

Příspěvek od Pun-to »

Karol píše:Re : linomaniac

nuz asi chyba vo vypocte, 176 cm nieje meter desat. Doporucujem zopakovat prevody jednotiek, predpony. :lol:

A vazne mam nad hlavou miesto aj ked je sedadlo uplne hore. Ono ide asi aj o proporcie dlzka noh / vyska trupu. Ked ma niekto dlhe nohy a relazivne kratky trup, staci mu sedadlo dat viac dozadu a nad hlavou ma miesto, horsie su na tom kratkonohi s dlhym trupom.

Ked si uz zacal s tym smartom, tak hoci som v nom v zivote nesedel, tak si myslim, ze je v nom miesta dost. Aspon na hlavu. Ma to sice divne proporcie, ale pre dvojclennu posadku v meste to moze byt aspon zdanlivo priestranne (ked sa nekuknes dozadu :lol: )

Jenže jsou Punta bez střešního okna a tam je místa nad hlavou dost. A pak jsou Punta se šíbrem (ty maj strop asi o 5cm nižší) a do toho se už nevejdu (185cm).
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
Reklama
 

Uživatelský avatar
Karol
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 01 úno 2011, 22:56

Re: Punto 1 přední sedačky

Příspěvek od Karol »

Fuha, tak to som netusil ze sa jednotlive verzie lisia aj vnutornou vyskou stropu. Tak potom pardon, ja som hovoril o tom konkretnom aute, v ktorom sa vozim a ten nema stresne okno. Vlastne ked sa nad tym zamyslim, tak dava to zmysel, ten dekel ma samotny nejaku hrubku, pri otvarani najskor zaleze kusok dole a potom sa posunie.
Punto Mk1 1.1 r.v. 1997 cca 140000 km
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: Punto 1 přední sedačky

Příspěvek od bobas »

Pun-to píše:
Karol píše:Re : linomaniac

nuz asi chyba vo vypocte, 176 cm nieje meter desat. Doporucujem zopakovat prevody jednotiek, predpony. :lol:

A vazne mam nad hlavou miesto aj ked je sedadlo uplne hore. Ono ide asi aj o proporcie dlzka noh / vyska trupu. Ked ma niekto dlhe nohy a relazivne kratky trup, staci mu sedadlo dat viac dozadu a nad hlavou ma miesto, horsie su na tom kratkonohi s dlhym trupom.

Ked si uz zacal s tym smartom, tak hoci som v nom v zivote nesedel, tak si myslim, ze je v nom miesta dost. Aspon na hlavu. Ma to sice divne proporcie, ale pre dvojclennu posadku v meste to moze byt aspon zdanlivo priestranne (ked sa nekuknes dozadu :lol: )

Jenže jsou Punta bez střešního okna a tam je místa nad hlavou dost. A pak jsou Punta se šíbrem (ty maj strop asi o 5cm nižší) a do toho se už nevejdu (185cm).
ale zas nepprehanejte,mam 194 cm a mam obe punta s i bez sibru a do obou se VLEZU! tak nevim,kde mate problemy,jezdim s F500 a to si pak stezujte na misto :-D
patress456
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 09 čer 2013, 16:01

Re: Punto 1 přední sedačky

Příspěvek od patress456 »

Chalani ak by ste chceli tak mam na predaj predné sedačky z fiat coupe...kožene...na cene sa dohodneme...napište SZ...alebo na mail.patres456@azet.sk fotky pošlem
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“