Dusenie pri rozbiehaní sa

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
delude
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 13 črc 2013, 16:59

Dusenie pri rozbiehaní sa

Příspěvek od delude »

Dobrý deň. Mám Fiat punto II. generácie ročník 2001 1.2 44KW ... Dnes sa mi pri rozbiehaní sa v križovatke auto začalo dusiť a zasvietila mi oranžová kontrolka motora a následne auto zhaslo... Znova som ho na prvý krát naštartoval a pokračoval bezproblémovo v jazde a asi po 50 kilometroch sa tento problém opakoaval... Išiel som sa rozbehnúť a znova oranžová kontrolka motora a auto poskákalo a zdochlo... Po naštartovaní šlo normálne ďalej kontrolka už nesvietila ... Počas jazdy som nebadal žiadne anomálie otáčky nelietali ani na voľnobehu nie výkon sa nestrácal len to rozbiehanie mi robí starosti prečo sa z ničoho nič zadusí :x Na aute boli pred dvoma týždňami menené sviečky, vzduchový filter, olejový filter plus výmena oleja aj chladiacich kvapalín, tesnenie hlavy motora bolo tiež menené ... Fakt netuším teda na čo sa zamerať a zaujímavé je že mi prestalo svietiť pravé predné obrysové svetlo (najskôr vypálená žiarovka) a na palubnej doske mi neukázalo kontrolku ktorá na to upozornňuje skrátka akoby to bolo v poriadku a svetlo nesvieti ale nemám páru či to môže nejak súvisieť poprosím ak máte skúsenosť o radu ďakujem :)
Reklama
 

milankos512
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 14 čer 2012, 15:06
Bydliště: Pravenec

Re: Dusenie pri rozbiehaní sa

Příspěvek od milankos512 »

niesom si celkom istý no zdá sa mi že kontrolka pre poruchu svetiel svieti len v prípade poruchy zadných svetiel ....
Punto 1.2 16V 59kw
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“