problém s brzdami

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Ája
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 kvě 2011, 07:54

problém s brzdami

Příspěvek od Ája »

Zdravím všechny a zároveň prosím o pomoc. Mám bravo 1.4 12 V. Když jedu 90 a víc a přibrzdím tak mi vibruje volant a klepe se celé auto. Už mi měněli přední brzdy a bylo to to samé, při jízdě zatáhl kamarád zadní brzdu a dělal to zadek, vyměnil i zadní brzdy a problém stále trvá. Měl vyndané i tlumiče a ty jsou také v pořátku. Sem z toho nešťastná a trochu zoufalá prosím o radu. Dík za každý nápad nebo zkušenost s tím samým
Reklama
 

bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: problém s brzdami

Příspěvek od bobas »

A co treba nevyvazena kola?
Ája
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 kvě 2011, 07:54

Re: problém s brzdami

Příspěvek od Ája »

s kolama máš pravdu, teď to vibruje jen, když tam jsou elektrony a na zimákách je to už v pohodě, předtím to dělala vypadlá pružinka na paknách, takže teď budu zkoušet jestli to sou gumy nebo jestli můžu zahodit elektrony
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: problém s brzdami

Příspěvek od oldoss »

A preco by si mala elektrony vyhadzovat? Mozu byt iba ohnute a taketo veci sa daju lahko opravit. Popytaj sa po pneuservisoch a znamych ci nepoznaju niekoho kto opravuje a rovna elektrony. Pokial je sikovny clovek a elektrony nie su v nejakom dezolatnom stave tak este elektroniky nabehaju vela. :wink:
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
goofy83
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 09 říj 2011, 13:50

Re: problém s brzdami

Příspěvek od goofy83 »

Ahoj všem.
Našel by jse někdo, kdo by byl ochotný zjistit délku brzdových trubek na bravo 1.4 12V?
Koupil jsem ho přítelkyni za pár kaček na dojíždění, ale zjistilo jse že nějaký dobrák ufiknul trubky k zadním kolům.
Stahnul jsem jsi manuál, ale o trubkách tam nic bohužel není...
Co jsem různě hledal přes strýčka google tak moc moudrej nejsem. Je to tam nějak na části. Tak pokud by jse někdo našel nebo odkázal na nějaké schéma budu moc vděčný..
Díky
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“