MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od dubi »

Ty kola... to by byla dobrá bomba :wink:
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Reklama
 

Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

Seruste, dlho som tu nič nenapísal, v podstate nemám čo. Punto šlape perfektne, jazdí každý deň, zmeny na ňom niesu žiadne, majiteľka si ho užíva... Aktuálne mám v pláne prezuť ho na zimné gumy 175/65 R14.
Chodievam sem ale často, aj keď nič nenapíšem, všetko sa snažím sledovať :shock: , asi takto.
Čoskoro sem hodím aktuálne fotky Punta, keď ho prezujem, mám aj malú zmenu na ňom.

Zatiaľ, aj keď to nieje Punto, predsa len je to auto ktorému sa teraz venujem, hodím sem dáke foto. Od poslednej fotky, ktorú som sem dával sa podstatne zmenilo. Zo znakov zmizol Stickerbombing, namiesto neho je lesklá čierna, takisto aj z hmloviek zmizla žltá fólia, nahradila ju dymová. Ozaj aj kolesá sú nové 17" na zimu ešte im musím zohnať zimné gumy 205/50 R17. Strmene sú v zlatej farbe. Myslím že tá čierna tomu len pomohla, predsa len, žlté hmlovky a stickers má už kde kto, preto tá zmena.
Přílohy
00.jpg
00.jpg (145.52 KiB) Zobrazeno 4195 x
01.jpg
01.jpg (162.88 KiB) Zobrazeno 4195 x
02.jpg
02.jpg (151.83 KiB) Zobrazeno 4195 x
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od Romandinho »

Klobúk dole jak pre punto tak pre megana. Nové disky sú super, akurát trošku riešim aj ja nové disky na leto pre puntíka :D inač kukám že pár fotiek más z OC Centrál s puntíkom, pracuješ niekde v okolí? Ja robím priamo v OC Centrál tak kludne niekedy môžeme dať stretko niekde v BA, tak ako aj s "diablik" ten som pozeral je tiež z BA :D Na zraz som musel sám nikto z okolia nešiel tak by som tu rád niekoho spoznal z BA a okolia :)
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

Heh, v OC central som ta videl, hovorim si, ze nejak casto si tam. Chodím tam, iba ked je zima, alebo tma a v garazi si to poriesim. Take sockarske, ale ked nemam garaz doma...

Co sa diskov a gum tyka, nechal by som nejake 16" raritky, stretch na gumach a stelovak. To je zaklad uspechu, co bude in aj o par rokov. Navyse to z auta das najlahsie dole ak ho budes predavat.
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od Matto »

- priznám sa, nikdy sa mi renaulty nejako extra nepáčili, ale musím uznať, že ten tvoj je proste dokonalý :P ... krásne je vidieť ako málo stačí, pár detailov, decentné zníženie a krásne kolesá a výsledok zaručený 8)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od Pepoxx »

jj on z kazdeho auta dokaze spravit pekny kusok... neviem ako to ten chalan robi :D
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od kovvalsky »

Len tak medzi nami nepredavas nahodou tie cervene disky videl som ich na inzerate
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od diablik »

Mirec..mas to moc pekne...nerozmyslal si nalepit nejaku ciernu matnu foliu aj nad predny znak?...mozno by krajsie vynikla ta kozenka.....teraz mi to tam nejak moc nesedi,ked renaulty maju taku dlhu prednu masku
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

Ďakujem hošani, ja viem, že to neni Fiat, ale tak jazdím teraz na ňom, tak sorry, že to tu ním zamorujem.

Čo sa týka tých detailov, tak to je pravda, avšak auto už malo mnoho podôb za ten čas čo ho mám, čiže ono to vyzerá jednoducho, že pár detailov, len kým to auto doskladám, aby sa mi ako tak páčilo, chvílu to trvá. Myslím že už nič výrazné meniť nebudem, iba ak tak kolesá, tieto sú už piata sada za necelý rok. Megane som ladil decentnejšie ako Punto, keďže ho využívam ako pracovné náradie a musí pôsobiť decentne.

Kovalsky, hej hej som to ja s tým inzerátom. Mimo sezóny som dal inzerát, ak sa nepredajú do jari, pôjdu do inej farby a potom na auto. P.S. 17" na Punte si vychytal. Kukal som jak puk, aj keď nič nenapíšem sledujem to tu.

Diablik, na fotke vidno, že to nebolo ono. Tiež ma to napadlo ešte v začiatkoch, keď som to auto ladil, len sa mi to nepáčilo. Inak tá koža na kapotu je už iná, originálna. Teraz vidno skoro sériovú podobu auta spred necelého roka. Akurát som nedával matnú, ale lesklú fóliu, keďže všetky plasty boli neskôr prestriekané do lesklej čiernej. P.s. to bola len skúška, čiže som to hneď strhol dole, len som chcel vedeť akoby to vyzeralo..

ak by si chcel niekto pozreť viac tu je link: http://meganeklub.sk/phpbb3/viewtopic.php?f=12&t=6184" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
01.jpg
01.jpg (199.74 KiB) Zobrazeno 4128 x
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od diablik »

Pekne si sa s tym potrapil...je to moc pekne auto... :P velky palec hore
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

Aby to tu nebolo iba o Megane, samozrejme aj Puntu sa občas povenujem. Naposledy dostalo nové nálepky Hello Kitty namiesto károvanej látky na A-stĺpikoch. Včera som ho bol opláchnuť a budúci týždeň sa ho chystám prezuť na zimné gumy 175/65 R14. Na zimu ostáva na hliníkových diskoch.
Přílohy
01.jpg
01.jpg (116.15 KiB) Zobrazeno 4064 x
02.jpg
02.jpg (107.02 KiB) Zobrazeno 4064 x
03.jpg
03.jpg (119.36 KiB) Zobrazeno 4064 x
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

To auto je šialene dole oproti Meganu... inak na aute všetko po starom...
Přílohy
04.jpg
04.jpg (115.25 KiB) Zobrazeno 4064 x
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od Matto »

- Mirec prebehol som tvoj topic na meganeklube, velmi zaujímavé čítanie, fakt klobúk dole pred tebou a aj pred ludmi, čo Ti auto dali dokopy po tej nehode :shock: ... ozaj štastie, že sa nikomu nič nestalo, vyzeralo to dosť škaredo.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

Matto aj bolo ver mi dostal som dobrú šupu. Každopádne som rád, že som nesedel v Punte, predsa len 5* nemá Megane zo srandy. Klampiari nechceli veriť že som vyviazol bez škrabanca, ono štastie bolo aj to, že do opačnej strany, napriek tomu ma odhodilo cca 10 metrov, takže celkom silná rana, hlavne pri predstave, že mi roztrhlo prah. No auto bolo skrátené o 13cm na stranu a kvázi na totálku. Strelilo všetko čo mohlo airbagy, pyro pásy, sedačky no komplet a ceny dielov....ach. Nechcite si predstaviť zhánať na slovensku nejaký búrany sedan, kombíky aj hatchbagy mrte, sedan.... až jeden, teda iba torzo a presne to čo som potreboval.

Matto som rád, že sa ti čítanie páčilo, občas si to prebehnem aj ja, zaspomínam si a poviem, že už nič do toho nevrazím...a furt volačo.
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

Seruskajte, dnes sme konečne prezuli Punto na zimné gumy, plus do auta putovali gumenné koberčeky. Nieje vidno žiadnu zmenu rozmer gúm 175/65 R14 ostal a disky sú tie isté. Môže kydať biele svinstvo...ešte ja musím prezuť teda... :roll:
Přílohy
1.jpg
1.jpg (141.82 KiB) Zobrazeno 4001 x
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“