Punto nové prahy?

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto nové prahy?

Příspěvek od peta.smolik »

Hoši za vohnilý a vomačkaný prahy vděčíme hlavně zkurvenejm českejm servisům, páč sou ty hovada líny koupit si na hevery nový pryžový špalky... Já sem dělal prahy předloni a od tý doby auto zvedám předek za zadní silentbloky ramen a zadek za zadní ramena v místech kde jsou zevnitř ložiska ramen a nebo spodní uložení pružin... Prahy mám od výměny netknutý, ta cena 6tis. za výměnu nebo vyvaření zhruba sedí
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Reklama
 

dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: Punto nové prahy?

Příspěvek od dubi »

CrazyManer píše:no to mi ho vyndej, dneska jsem zjistil ze pri jednom z heverovani mi projel hever podlahou u spolujezdce :-D ode dneska slysim i vevnitr co se deje venku :cry:
Tak jsem se trefil co. :?Já jsem auto rozebral kvůli dvěma dírkám pod nohama zadních cestujících a vyvařoval jsem taky skoro celou stranu u spolujezdce, naštěstí byl práh OK, takže se vyvařovala "jen" podlaha. Ale napatlal jsem tam na to tolik karosářskýho tmelu a pak ještě přestříkal 2x gumou(i v interiéru), tak doufám, že to něco vydrží... Ona ta pravá strana trpí víc no. Ještě se chystám ty prahy vystříkat voskem, něco tam ještě bylo,tak jsem to zatím moc neřešil.
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto nové prahy?

Příspěvek od CrazyManer »

je to bída ta plechařina ve spolupráci s českejma cestama a silničářema :evil: hell :evil:
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
Alfons
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 20 črc 2012, 17:16

Re: Punto nové prahy?

Příspěvek od Alfons »

Jen tak mezi náma- čekají mě prahy na puntu II, pětidveř. Známý co má firmu na autodíly mi prahy sehnal za dva dny. Kus necelých 900 :) .
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto nové prahy?

Příspěvek od peta.smolik »

Ja bych do toho ale za ty peníze nešel V pondeli sem cosi řešil v prodejne hutniho materiálu a zrovna tam nějakéj manik řešil výstřihnuti a ohýbání pozinkovanyho plechu o síle 2mm na prahy na Renault Espace Počkal sem na první co měl a vypadalo to skvele trefili to skvele a řekl bych ze tyhle prahy neshnijou a bude je mít lepsi nez ty původní a údajně ho to stalo 1500 Ja když sem dělal prahy nechal sem si plech pozinkovat v práci Prahy co koupíš budou mít nějakou úpravu povrchu?
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Alfons
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 20 črc 2012, 17:16

Re: Punto nové prahy?

Příspěvek od Alfons »

Spodek prahu by mi švára naohýbal taky, ale jeden má chytlý i vrch a naohýbat tohle už jen tak nejde. Prahy budu měnit sám. Měl jsem je za necelých 1800 i s dopravou. Mít místo toho prahy za 1500 se kterýma se budu trápit mi nestojí za to. Jsou bez povrchovky ale to je v poho, stačí pořádně vystříkat. Stejně už punťase přežijou :P .
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“