MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od ScR »

tak abych nezdržoval, koupeno před měsícem, cca 124tkm, plechově dobrý, hned z fleku vyměněný kotouče na předku
původně sem to chtěl jenom na dojíždění do továrny, ale ono je to celkem milá plechovka, takže pomalu dostává "sladkosti" a bude dál rozmazlovaná :D
zatím zadní plato vyměněný za SB desku s kobercem a novýma repro SONY, vydrbaná i za ušima, pod předním oknem byl scoro celej strom (listí) že to ani netáhlo, drobet naleštěno a brzo pokračování (nový liťáky,stropní světlo, středová opěrka, elektrický okna, zadní opěráky s opěrkama hlavy a další) a na jaře pude do novýho laku v tmavě červené
Obrázek
Obrázek
Obrázek
######
.ScOrE.
Reklama
 

Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od CrazyManer »

to je to co tu scházelo :P pěkný, to máš po nějakym dědovi že to má tak málo nalítáno ne? :-D ta moje plechovka má skoro 300tis :-D
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od ScR »

mělo to dohromady jen dva majitele, toho přede mnou a mě;-) podle servisní knížky to bylo naposled v servisu na kontrole a výměnách před 20tkm ale zas je rozdíl koupit něco v Čechách po dvou majitelích a nebo z Němec, tady jsou úplně jiný silnice, úplně jiný palivo, lidi líný a neuměj, všechno dělaj servisy takže o ty plechovky je celkem dobře postaraný, něco jako když sem dělal v Holandsku, tam byly auta po 20letech jako kdyby vyjely z fabriky předevčírem ;-) ale taky jim tam nesněží a nesolej silnice :D
jinak popelnice už má zadní dělený opěradlo s opěrkama, až bude lepší počasí, vyměníme v předku okna za elektrický co se zatím válej pod postelí, stejně jako čirý blinkry, palubka s otáčkoměrem, zakouříme zadní okna, do tý doby přebrousím a přetmelím a do černýho matu hodím ALU felgy, takže na jaro to bude echt krasavice ;-)
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od CrazyManer »

To mame skoro stejny plany s tema vinovkama, ja az se vyvari podlaha a daj novy prahy mam taky v planu zafoliovat zadek, a alu kola chci hodit do matovy bily plastidipem :-) ty to budes delat barvou, folii nebo dipem?
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
Uživatelský avatar
PuntoRipper
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 09 úno 2013, 21:02
Bydliště: Meziměstí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od PuntoRipper »

Vypadá zachovale 8), hlavně jestli není schnilý, ale nevypadá :)
Jaký to má motůrek?

EDIT: už čtu že je plechově dobrý, tak dobrý :)
EX: 1x Punto mk1 1.1, 1x Punto mk2 16v, 5x Punto mk2 8v, Grande Punto 1.4 8v, Grande Punto 1.3 JTD
Nyní: Grande Punto 1.4 tjet
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od ScR »

motorečkorizace je 1,1 :D výkonově asi v polovině (spíš míň) co moje 750 motorka :D
ráfky pudou normálně do barvy, na tu gumolakovnu sem se tady díval, nevypadá to zle ale drahý jak stádo kuref ;-) zatím mi kola ležej v předsíni, v nejbližší době je svlíknu z gum, ke každýmu si pěkně sednu a budu brousit a brousit a brousit, a pak tmelit a brousit a tmelit a brousit ... hlavou mi proběhl komaxit,ale tady nikoho neznám a vozit je qůli tomu do Olomouce by vyšlo pekelně draho ;-) takže základovka a matná černá, černá je dobrá ;-)
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
PuntoRipper
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 09 úno 2013, 21:02
Bydliště: Meziměstí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od PuntoRipper »

Taky mám 1.1 :). Je to výkonově asi jako můj simson 70ccm, možná trošku rychlejší :D. V jednom člověku se s tím dá jakš takš pohybovat, ale jak je víc tak je to utrpení :D. Ale zato předjíždění je slušný adrenalin :mrgreen:

Jinak nevím jestli bych dával černá kola...černá opticky změnšuje a na první pohled to bude vypadat jako plechy :wink:. Ale samozřejmě záleží na tobě :)
EX: 1x Punto mk1 1.1, 1x Punto mk2 16v, 5x Punto mk2 8v, Grande Punto 1.4 8v, Grande Punto 1.3 JTD
Nyní: Grande Punto 1.4 tjet
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od ScR »

mě nebude tak moc trápit že to opticky zmenší, ale černý gumy, černý ráfky, červený brzdiče ... a už to vypadá líp ;-) možná ještě červený reflex linky po obvodu jako mám na motorce ;-) pokud je někdo dokáže v tom rozměru vyříznout ;-)
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od ScR »

taxem trochen "tunil" vnitřek ;-) dostane středovej tunel, za což díky Twolive, malinko stříklej červenou, to samý na nové palubce s otáčkoměrem kterou sem sehnal, alu disky jsou obroušený a čekají na trochu tepla pro nástřik tmelem a následnou matnou černou ;-) brzdiče do červené zároveň s výměnou na letní a výměnou brzdových hadiček a kapaliny
nějaký fotky hýr ;-)

Obrázek --- Obrázek

Obrázek --- Obrázek

a vytuněno ;-)
Obrázek --- ještě asi stříknem panely na klimě a kolem výdechů ;-) esli to dokážu rozebrat
červená je prostě dobrá ;-)
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od ScR »

no, sem tady dlouho jaxi nebyl žeja, takže pár minipidizměn ;-)
do čumáku přišly světla denního svícení a mlhovky který sem vyébajoval ;-)
trochu "karbon" folie na haupnu, střechu, počasí nedovoluje dodělat pátý dveře, takže až vyleze trochu mozol ;-)
v předsíni čeká vrchní spoiler s třetím brzdovým na olep folií, pak vymyslet jak ho přidělat ke dveřím, bodla by nějaká měkčí guma cca 1cm silná, aby to dosedlo a nejspíš ju prostě přivrtám durch ;-)
v autě sou potahy v barvě, koberečky, budu si ještě drobet hrát ;-)
ohledně počasí a polepu boku auta existuje přímá souvislost, musí bejt prostě trochu hezky ;-) na střechu přijde dozadu žralokova ploutef, abych tu Antenne Bayern občas chytil :-D
nemá někdo zkušenost s polepením nárazníků?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

jo, a že sem tam narval dálkovej centrál sem vám už říkal? nee? no tak to říkám teď ;-) už mě nebavilo furt někomu otvírat jak osobní řidič ;-) a taky sem musel vyměnit zadní plato páč sem měnil reproně, takže teď sice můžu ohluchnout ale ohluchnu při dobrý muzice ;-)
btw, nevíte co narvat do palubky za repráčky? moc tam toho místa není, a už jedny mi shořely (nebudu hluchej?)
v listopadu asi pojedu na pár dní do Olmika, tak chcu nechat namontit elektrický okna co mám pod postelí a to bych narval nějaký reproně do dveří, má s tím někdo u MK1 zkušenost?
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od ScR »

další minipidituting
páč bylo hezky a já spal jenom do jedný, taxem si trochu hrál, kufr v karbonfolii ale ten zejtra předělám páč už byla tma a nejspíš sem to pomrvil, musel sem to přebrousit qůli tomu debilnímu bezbarvýmu laku a trochu stříknout, a zatím sem si proužknul takovej chudší Adidas na čumák ;) zejtra pokračování na střeše ;-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od ScR »

pokračování tutingu ;-)
tentokrát to odnesla prdel a tady ju máte eště špinavoučkou ;-) a ještě bez kšiltovky
ta folie mrcha drží tak dobře že dyž sem ju sundal poté co sem to trochen zmrvil tak šel dolů aj lak a musel sem to znova scoro celý zbrousit :-D

Obrázek
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od CrazyManer »

dobře ty :D až na tu monster energy nálepku :lol: ale to máš asi z recese
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od ScR »

víš jaxe ten monšter rozsvítí když zabrzdím? toe jak bubák na kolech :-D
ale pude dolů a celej zadek do černý folie na skla ;-)
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) ScR

Příspěvek od CrazyManer »

no a kde je fotka s pokračováním na střeše a kšiltovkou? :D
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“