Laděný výfuk

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od mad mike »

jo k roztržení výfuku :lol: , nepomohlo bude ti to hořet jen na koncích trubek protože to uvnitř tlumiče nebude mít kyslík, jen to blafne a pak to bude odhořívat. musel bys dovniř foukat kyslík nebo vzduch. to bych ale být tebou nedělal :!: takže celkově blbý nápad
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Reklama
 

djkalic
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 02 pro 2010, 11:32

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od djkalic »

mad mike píše:jo k roztržení výfuku :lol: , nepomohlo bude ti to hořet jen na koncích trubek protože to uvnitř tlumiče nebude mít kyslík, jen to blafne a pak to bude odhořívat. musel bys dovniř foukat kyslík nebo vzduch. to bych ale být tebou nedělal :!: takže celkově blbý nápad
ja bych ten vejfuk sundal z auta tim padem by tam vzduch sel z obou stran vejfuku :roll:
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od mad mike »

prostě a jednoduše takovou blbost nedělej. ničeho tím nedosáhneš, max ti to vybuchne
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
djkalic
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 02 pro 2010, 11:32

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od djkalic »

dobra dobra no tak zkusim pokoumat jak to idelat jinak no... :roll:
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od kovvalsky »

djkalic píše:dobra dobra no tak zkusim pokoumat jak to idelat jinak no... :roll:
no to ja poznam najhorsie je vzdy ked su neni peniaze tak isto to zazivam ale ked si robis urcite veci sam no proste niektore veci sa musia kupit original lebo to proste nejde spravit
one world, one dream, one car
djkalic
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 02 pro 2010, 11:32

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od djkalic »

jo to vim a pocitam s tim ale ten vejfuk je takle original koupenej a nejak nemuzu prijit na to jak ho ´´prostouchnout´´ :lol:
NoFka
Fiaťák
Příspěvky: 144
Registrován: 15 pro 2013, 22:01
Bydliště: Slavonice

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od NoFka »

nemáte někdo zkušenosti s tím, dát místo zadního dílu pouze trubku? Chtěl bych tam dát nerezovou a nechat jí schovanou jako originál u mk2 1,2 16V

Měl jsem předtím na Corse ( 1,0 12V 3válec ) doma dělaný plnoprůchozí výfuk, dá se říct, že to byla taky jen trubka, navrtaná v místě, kam se navařil na ní tlumič a ten se vycpal materiálem na to určeným, na tom 3 válci to udělalo krásný zvouček, uvnitř to ani nebylo slyšet a když jsem na to šlápl, tak zamnou byl rachot, proto je to teď nuda bez výfuku :D homologace neřeším...... na technickou dám origo ;)

Díky všem

Nofka
Corsa B 1.0 12V ECO tec - 55PS → → → Punto MK2 1.2 16V HLX - 80PS
adrianlukas
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 15 pro 2013, 22:03

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od adrianlukas »

Zdravím, mám problém dal sem laděný výfuk, univerzál wm sport... Už dvakrát mě stavěli policajti a ani si toho skoro nevšimly...a to dělá celkem dost kravál :D A dneska mě stavěli a dostal sem 200,- "simbolickou pokutu" že to nemá homologaci :( nedalo by se to nák obejít? třeba na ten tlumič navařit něco co vypadá jako homologace? prostě nák pořešit? Díky za tipy...
Fiat Punto 1.2 16v
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od kovvalsky »

adrianlukas píše:Zdravím, mám problém dal sem laděný výfuk, univerzál wm sport... Už dvakrát mě stavěli policajti a ani si toho skoro nevšimly...a to dělá celkem dost kravál :D A dneska mě stavěli a dostal sem 200,- "simbolickou pokutu" že to nemá homologaci :( nedalo by se to nák obejít? třeba na ten tlumič navařit něco co vypadá jako homologace? prostě nák pořešit? Díky za tipy...
homologizacia je taka mala privarena tabulka zo spodu alebo vyrazene pismena na vyfuku to je asi vse karticky , certifikaty a podobne blbosti nepotrebujes
one world, one dream, one car
adrianlukas
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 15 pro 2013, 22:03

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od adrianlukas »

kovvalsky píše:
adrianlukas píše:Zdravím, mám problém dal sem laděný výfuk, univerzál wm sport... Už dvakrát mě stavěli policajti a ani si toho skoro nevšimly...a to dělá celkem dost kravál :D A dneska mě stavěli a dostal sem 200,- "simbolickou pokutu" že to nemá homologaci :( nedalo by se to nák obejít? třeba na ten tlumič navařit něco co vypadá jako homologace? prostě nák pořešit? Díky za tipy...
homologizacia je taka mala privarena tabulka zo spodu alebo vyrazene pismena na vyfuku to je asi vse karticky , certifikaty a podobne blbosti nepotrebujes
Aha dik, a mozu si ty čislice na to vymyslet? Mslím tím to že když se na to bude někdo dívat jesi si to bude i ověřovat...
Fiat Punto 1.2 16v
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od Cabuto »

Mam ete jednu radu jmenuje se resenipokut a muzes tam met co chces klydne trubku z kamen metrzaautem je to fuk proste si jen jezdis a nresis jen do zahranici to musis dat dolu aby tam nebyl problem ale v cr pohoda a mozna letost aj na sr :-)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od kovvalsky »

Cabuto píše:Mam ete jednu radu jmenuje se resenipokut a muzes tam met co chces klydne trubku z kamen metrzaautem je to fuk proste si jen jezdis a nresis jen do zahranici to musis dat dolu aby tam nebyl problem ale v cr pohoda a mozna letost aj na sr :-)
keby si nahodou dostaval stale tu istu pokutu tak ta potom mozu poslat s tym na TK ja neviem co tu riesite jeden vyfuk bez homologizacie stoji okolo 50 euro a z homologizaciou stoji 100 euro a koli par korunam si tu len robite problemi
one world, one dream, one car
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“