snimac atmosferickeho tlaku

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
marek7650
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 kvě 2012, 10:50

snimac atmosferickeho tlaku

Příspěvek od marek7650 »

Dobry den,
Kupoval som burane punto a konecne som ho spravil auto som nastartoval a cerveny check engine svieti
napichol som ho na multi ecu scan free verziu a vypisalo mi tieto chyby
Auto startuje pekne akurat sa mi zda ze slabo taha co predpokladam ze bude bud tou lambdou alebo tymto snimacom
Chcem sa spytat treba ich menit? alebo sa daju nejako premerat ci su vlastne zle? respektive ako dalej pokracovat
po vymazani chyb sa chyby po par sekundach obnovia
Punto 2001 1,2 44kw
Dakujem
Přílohy
punto.jpg
punto.jpg (111.03 KiB) Zobrazeno 1931 x
Reklama
 

J_K
Fiaťák
Příspěvky: 114
Registrován: 18 úno 2013, 15:48

Re: snimac atmosferickeho tlaku

Příspěvek od J_K »

To se mi zdá až moc závad akčních členů najednou. Než bych začal něco měnit, překontroloval bych zapojení kabelů a jestli nejsou zoxidované konektory v zástrčkách.
Fiat Punto (188) 1.2 8V ELX 5d
do provozu: 9/2000 Italy
marek7650
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 kvě 2012, 10:50

Re: snimac atmosferickeho tlaku

Příspěvek od marek7650 »

Aby som nezabudol Lambda sonda mi este vychadza realne vzhladom na to ze auto naburalo do auta ktore malo tazne a napichlo sa nan presne v tych miestach akoje aj lambda sonda na ktoru sa asi oprela vystuha ked som to dnes pozeral pretoze je trochu "obuchana". Takze hovoris ze mam skusit pozret konektory pripadne prestriekat sprej kontaktom?
J_K
Fiaťák
Příspěvky: 114
Registrován: 18 úno 2013, 15:48

Re: snimac atmosferickeho tlaku

Příspěvek od J_K »

marek7650 píše:Aby som nezabudol Lambda sonda mi este vychadza realne vzhladom na to ze auto naburalo do auta ktore malo tazne a napichlo sa nan presne v tych miestach akoje aj lambda sonda na ktoru sa asi oprela vystuha ked som to dnes pozeral pretoze je trochu "obuchana". Takze hovoris ze mam skusit pozret konektory pripadne prestriekat sprej kontaktom?
Jo, ale hlavně prohlédnout svazky od dotyčných členů k ECU, jestli nejsou někde poškozené. Ideálně proměřit jednotlivé vodiče podle schématu.
Jestli říkáš že ta lambda je mechanicky poškozená, tak je možné že je opravdu mrtvá.
Fiat Punto (188) 1.2 8V ELX 5d
do provozu: 9/2000 Italy
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“