MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

Baron - díky :) , no snažím sa, aby auto zostalo aj ako-tak praktické, aby som zbytočne nevyhadzoval peniaze za blbosti a aby napriek tomu bolo aspoň trochu odlišné od série.
Toti - :D no bavili sme sa o viac veciach, ale ved už hádam vieš čo mám na mysli :P
pepo - nejakú slabšiu fóliu na tie svetlá možno vyskúšam, to ma celkom láka, uvidíme :) , ale zas mám trošku strach aby to potom nebolo celé také tmavé, preto váham aj nad čiernou lesklou strechou a stlpikmi. ... to máš pekné salámy na to BMWčku :D , už to máš prezuté? mohol by si nejakú to fotku dať :P
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Pepoxx »

Matto píše:pepo - nejakú slabšiu fóliu na tie svetlá možno vyskúšam, to ma celkom láka, uvidíme :) , ale zas mám trošku strach aby to potom nebolo celé také tmavé, preto váham aj nad čiernou lesklou strechou a stlpikmi. ... to máš pekné salámy na to BMWčku :D , už to máš prezuté? mohol by si nejakú to fotku dať :P
jasne presne taku ze ti proste len tu jasnu cervenu trosku stmavy a myslim ze to urcite bude lepsie.... a tie folie na strechu eee! to myslim neni dobry napad....
njn salamy su to riadne :D :D no inak bawos je od vcera prihlaseny tak uz jazdim aj bez strechy.... je to super... uzivam si ho.... fotky zatial ani moc nemam nejake porobene, ale chcem ho ist niekedy pofotit s mojim puntasom :) .... fotka aspon takato este v zimnom style na mieste kde som prvy krat fotil aj punto :)

Obrázek
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od peter963 »

Matto,teraz to vyzera moc pekne,len tie zadne svetla trosku zatmavit tak ako pisal pepo.
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Uživatelský avatar
ultraknyst
Znalec
Příspěvky: 613
Registrován: 15 srp 2007, 08:49
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od ultraknyst »

Ty zadní ledkové světla jsi měl vzít taky!
Los PUNTOs GeTos
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

Pepoxx - parádička, na tej fotke vyzerá fakt výborne, hlavne ten predok sa mi páči :P Aj s ním niečo plánuješ, či ani nieje treba :D ? ... inak ak dobre vidím, na to miesto kde si to fotil, chodím testovať ručnú brzdu :D
peter963 - ďakujem peťo :) , tie svetlá asi vyskúšam decentne zatmaviť, tá fólia nieje nejaká drahá, tak za pokus to stojí. Celkom sa mi páči, ako sú spravené na tom Grandečku s modrými diskami, čo som sem nedávno dával :P
ultraknyst - no čo už, závahal som :) ... ešte nakoniec začnem lutovať, že som ich nevzal :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od kovvalsky »

Matto píše:Pepoxx - parádička, na tej fotke vyzerá fakt výborne, hlavne ten predok sa mi páči :P Aj s ním niečo plánuješ, či ani nieje treba :D ? ... inak ak dobre vidím, na to miesto kde si to fotil, chodím testovať ručnú brzdu :D
peter963 - ďakujem peťo :) , tie svetlá asi vyskúšam decentne zatmaviť, tá fólia nieje nejaká drahá, tak za pokus to stojí. Celkom sa mi páči, ako sú spravené na tom Grandečku s modrými diskami, čo som sem nedávno dával :P
ultraknyst - no čo už, závahal som :) ... ešte nakoniec začnem lutovať, že som ich nevzal :)
PLAC A NARIEKAJ ale potesim ta este su napredaj :D
one world, one dream, one car
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Cabuto »

Je to nádhera ale jak už to bylo dostkrát napsané chce to jiné svetla dozadu a popravdě nejjednodušší by bylo sehnat z eva ty sou fajne sedí tam jak tyhle jen víměna maj homologaci naně prcnout tu foliu a je to krasavec a tyhle si bud nechat jako zálohu kdyby něco a nebo prodat někomu kdo by je naněco chtěl viděl sem i mk2 s napasovanejma těmahle svetlama :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Pepoxx »

Matto píše:Pepoxx - parádička, na tej fotke vyzerá fakt výborne, hlavne ten predok sa mi páči :P Aj s ním niečo plánuješ, či ani nieje treba :D ? ... inak ak dobre vidím, na to miesto kde si to fotil, chodím testovať ručnú brzdu :D
peter963 - ďakujem peťo :) , tie svetlá asi vyskúšam decentne zatmaviť, tá fólia nieje nejaká drahá, tak za pokus to stojí. Celkom sa mi páči, ako sú spravené na tom Grandečku s modrými diskami, čo som sem nedávno dával :P
ultraknyst - no čo už, závahal som :) ... ešte nakoniec začnem lutovať, že som ich nevzal :)
ale len na fotke :D je trosku dooskierane z parkovania... holka to asi moc nevedela a tie disky no hruza :D ale inak v stave by malo byt vybornom aspon mechanik hovoril ze zo spodu je jako nove ze veri tomu ze to kludne moze mat aj tych 135 000km .....planujem planujem... ale asi nie hned... napr. interier: laktovu opierku, radio s androidom, windschott, hudbu (asi prehodim z punta - okrem reprakov), a exterier: nieco s tym lakom, mozno ine disky, casom asi wrap folia.... ten exterier este uvidime :)
inak prijemne ma prekvapila spotreba :) je lepsia ako na mojom GT :) vychadza mi to ze zere 8l/100km co je podla mna uzasne.... verim tomu ze po dialnici by som dal aj menej lebo tych 8l je sice pri dost kludnej jazde bez strechy, ale dost aj v meste a sem tam aj nejaky ostrejsi start. zalezi na style jazdy... urcite neni problem spravit aj dva krat tolko :)... zatial som asi nenasiel ani jedinu vec ktora by mi natom aute vadila... skor naopak... vela veci ma prekvapilo v dobrom... napr. to ticho vo vnutri :)
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

- vdaka za názory, ale tému svetiel by som už rád uzavrel :wink: Jednoducho LED nebudú, dôvody som tu už písal. Svetla zatmavým jemne aby neboli problémy fóliou, ako mi tu viacerý radili :wink: a myslím, že bude dobre.
pepo - paráda, tak 8l je myslím si, že na 2,5 liter benzín výborna spotreba. 8) Kua, dúfam, že nám po dlhom čase vyjde nejaké stretko, celkom rád by som ho omrkol naživo.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Pepoxx »

jj.... ale to clovek fakt ze musi tomu motoru lahodit a pouzivat tempomat... to bola skor taka vychutnavacia jazda na zelenu vodu cez beckov a tak bez strechy... ale na druhu stranu vcera sme boli so zirom v meste a prsalo tak sme par zakrut (hlavne tie hrabovske do kopca) driftli a to je normalne pozorovatelne ako sa ten ukazovatel paliva tlaci k nule :D s tym autom sa fakt da spravit spotreba podla mna od 7,5 samozrejme len keby sa vyhybam mestu jak cert krizu az po 15l/100km a mozno aj viac.... pri takomto motore sa asi proste neda hovorit o spotrebe.... proste len zalezi ako jazdis
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

- minulý týžden som zaparkoval oproti tomuto škorpionovi :P
IMG_20140402_132356.jpg
IMG_20140402_132356.jpg (88.36 KiB) Zobrazeno 3144 x
IMG_20140402_132330.jpg
IMG_20140402_132330.jpg (81.25 KiB) Zobrazeno 3144 x
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

- cez víkend mi to nedalo, a kedže hudbu zo starého punta sa mi stále nepodarilo predať, začal som špekulovať, že by som to preložil do Grande. Akorát potrebujem aby mi to zabralo čo najmenej miesta v kufri. Uvažujem, že by som upravil dvojitú podlahu čo som mal v MK1, s tým, že by som ju maximálne znížil. Rád by som dosiahol, aby som mal po sklopení zadných sedačiek rovnú podlahu. Čo vy nato? nehrozí potom, že by sa mi zosíky prehrievali? Prípadne napadá niekoho iné riešenie kam alebo ako umiestniť zosíky. Prikladám pár fotiek pre predstavu...
IMG_20140420_142941.jpg
IMG_20140420_142941.jpg (151.59 KiB) Zobrazeno 3091 x
IMG_20140420_143810.jpg
IMG_20140420_143810.jpg (130.32 KiB) Zobrazeno 3091 x
IMG_20140420_143219.jpg
IMG_20140420_143219.jpg (159.65 KiB) Zobrazeno 3091 x
IMG_20140420_143340.jpg
IMG_20140420_143340.jpg (146.28 KiB) Zobrazeno 3091 x
IMG_20140420_154348.jpg
IMG_20140420_154348.jpg (117.42 KiB) Zobrazeno 3091 x
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Pepoxx »

to znie rozumne... lebo dnes je pouzita hudba do auta skoro nepredajna.... ved nech sa prehrievaju :D ja som sa docital ze by nemal byt zosik hore nohami, lebo sa bude prehrievat a mam ho tak aj byva horuci ale tak sak nech je :D..... a kufor podla mna nepotrebujes furt a ked ho budes potrebovat tak by som to spravil len tak ze ten zosik tam bude nejako jednoducho prichyteny aby si ho behom par sekund len odpojil od zosiku a vytiahol z auta a vybavene :)

inak ja som si akurat dnes objednal z ahifi.cz subac do bmw.... http://www.ahifi.cz/subwoofer-v-boxu-gl ... 08-vb.html" onclick="window.open(this.href);return false; som vyberal pokial mozno co najmensi.... aby som nemal tiez zatrepaneho vyse polku kufra len subacom.... tento je malinky a co som cital nejake komenty tak vraj hra pekne tak som zvedavy.... stejne nepotrebujem aby mi to hlavu roztrhalo :) ale subac tomu zvuku neskutocne pomoze
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od kovvalsky »

Pepoxx píše:to znie rozumne... lebo dnes je pouzita hudba do auta skoro nepredajna.... ved nech sa prehrievaju :D ja som sa docital ze by nemal byt zosik hore nohami, lebo sa bude prehrievat a mam ho tak aj byva horuci ale tak sak nech je :D..... a kufor podla mna nepotrebujes furt a ked ho budes potrebovat tak by som to spravil len tak ze ten zosik tam bude nejako jednoducho prichyteny aby si ho behom par sekund len odpojil od zosiku a vytiahol z auta a vybavene :)

inak ja som si akurat dnes objednal z ahifi.cz subac do bmw.... http://www.ahifi.cz/subwoofer-v-boxu-gl ... 08-vb.html" onclick="window.open(this.href);return false; som vyberal pokial mozno co najmensi.... aby som nemal tiez zatrepaneho vyse polku kufra len subacom.... tento je malinky a co som cital nejake komenty tak vraj hra pekne tak som zvedavy.... stejne nepotrebujem aby mi to hlavu roztrhalo :) ale subac tomu zvuku neskutocne pomoze
Mal si povedat viem zohnat lacnejsie
one world, one dream, one car
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od pepaxx »

maťo ako píše pepo ja ich mám tiež hore nohami a teraz prvý raz počujem že by tak nemali byť :-)..7
a riešil by som to v tvojom prípade tak že by som vyrobil nejaké pevné platu a našroboval ich zospodu a keby čosi idem viesť tak ich vyhodím s platom

neviem či ich plánuješ používať na ováli ak áno s tým platom by to bol ideal..a druhý by som prišroboval kludne aj na subáč zas ked pojdeš desi vyhodíš ho aj zo subáčom


pepo nebudeš predávať subáč z cabria?...
kovalsky ja by som potreboval nejaký šikovný subáč čo vleze do cabria bez pôrodov :-)
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“