Letni pneu - doporucte!

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Negotiator
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 19 kvě 2012, 07:45
Bydliště: SM

Letni pneu - doporucte!

Příspěvek od Negotiator »

Zdravicko,
chtel bych probrat Vase zkusenosti s konkretnimi typy a znackami pneu. Chci si na leto prezout sve 18" a zatim uvazuju o:
Barum Bravuris 3 HM 225/45 R18 95Y - vzhledem k pomeru ceny a uzitnych vlastnosti mi prijde jako idealni volba, jen jestli jako nastupce Bravurisu 2 maji lepsi vlastnosti hlavne v hlucnosti. Bravuris 2 jsem vlastnil (v jinem rozmeru) a az na tu hlucnost to byly dobre pneu.

Jinak zatim zkusenosti s Continental pneu (TS830) a Nokiany (vice druhu), prozatim vesmes kladne.



Tak se rozpovidejte a sdelte sve dojmy a nazory - thx :!:
Fiat Croma 2006 (pred FL) 1,9 JTD 16V EMO, panorama
Reklama
 

Uživatelský avatar
Otomar
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 13 led 2012, 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Letni pneu - doporucte!

Příspěvek od Otomar »

NA Bravuris 3 sem koukal a nepřišla mi to žádná výhra. TS830 sou zimní, ne?
Fiat Punto MK1 55, 1996; Ford Focus 2004
Negotiator
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 19 kvě 2012, 07:45
Bydliště: SM

Re: Letni pneu - doporucte!

Příspěvek od Negotiator »

jj, TS830 jsou zimni, ja jen psal, ze s nimi mam dobre zkusenosti :wink:


Ja netvrdim, ze Bravuris 3 jsou neco extra, ale na Cromuli by mohly splnit svou roli v pohode. Cromule neni zadny zavodnik a pokud se moc nesjizdeji (predchozi verze mela slusny probeh km) a hlavne nehluci (u Bravuris2 to bylo priserne - stacilo lehce sjet gumy a pri 100km/h hucely jak vztekle).

Daji se poridit urcite slusnejsi pneu, ale taky o dost drazsi :roll: A pro me je celkem smerodatne, jestli dam za pneu 10 000kc nebo 20 000kc.

A proto se ptam na nazory. U tech barumek jeste nikdo poradne asi nevi, protoze je to pomerne novinka :cry:
Fiat Croma 2006 (pred FL) 1,9 JTD 16V EMO, panorama
Uživatelský avatar
Otomar
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 13 led 2012, 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Letni pneu - doporucte!

Příspěvek od Otomar »

Bál bych se, že ten hluk bude na stejné urovni. Ale cena je aktuálně příznivá. Proti Barumkám nic nemám.
Fiat Punto MK1 55, 1996; Ford Focus 2004
Odpovědět

Zpět na „Croma“