MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

ono je to tazko kazdy je zvyknuty na tie cierne fukare a radio tak mozno preto alebo mozno to robi ten ramcek no ten sa nedal niako inak spravit ale nazivo neviem to vyzera vpohode ale clovek si nato zvykne hlavne ked pustis navigaciu :D :D :D ten rozdiel oproti obycajnej 4 palcovej je neskutocny :D :D uvidime je tam este dost roboty tak snad to niako vpohode dopadne hlavne nazivo to vyzera vsetko inak hlavne tie disky na ktore ked zasvieti slnko su strieborne a ked nie tak su sede ked budu kompletne dam foto momentalne som dokoncil puklicky
Přílohy
CAM00298.jpg
CAM00298.jpg (79.04 KiB) Zobrazeno 3403 x
CAM00308.jpg
CAM00308.jpg (120.7 KiB) Zobrazeno 3403 x
one world, one dream, one car
Reklama
 

Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

ultraknyst píše:ty bixenony to jsou ty univerzalni nebo z nejakeho konkretniho svetla?
ultra je to ta prestavbova sada tie z konkretnych aut aj o tom som rozmyslal ale tie maju strasne velke sosovky a bez angels eyes kruzku tak som volil variantu prestavby zatial funguje vsetko na 100 percent aj ked som sa natrapil zo zapojenim
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

dnes som sa zacal hrat z kapotou kedze original tam nic zo spodu nebolo tak som tam nieco vyrobil
Přílohy
CAM00335.jpg
CAM00335.jpg (139.76 KiB) Zobrazeno 3346 x
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

a konecne aj skryte ventilky takze uz len gumky :D a ide sa prezuvat
Přílohy
CAM00313.jpg
CAM00313.jpg (130.31 KiB) Zobrazeno 3345 x
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

konecne som to skompletizoval aj ked bolo to velke trapenie hlavne ked som si rozbil zadne svetlo a debil mechanik my oskrel 3 disky a znicil jednu novu gumu takze absolutne nepocitane opravy ma vystavili a som stastny ze som to pred sezonou doskladal este som ale zvedavy ako to bude hrat zajtra s ato ide ladit
Přílohy
CAM00364.jpg
CAM00364.jpg (120.17 KiB) Zobrazeno 3247 x
CAM00353.jpg
CAM00353.jpg (123.47 KiB) Zobrazeno 3247 x
CAM00351.jpg
CAM00351.jpg (116.43 KiB) Zobrazeno 3247 x
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

a este jedna interierova a konecne dorobeny motorovy priestor
Přílohy
CAM00360.jpg
CAM00360.jpg (119.87 KiB) Zobrazeno 3250 x
CAM00365.jpg
CAM00365.jpg (116.62 KiB) Zobrazeno 3250 x
one world, one dream, one car
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Pekne pekne. Len tie kolesa mi nejako nesedia k tomu autu. Ale to je len moj nazor. Intrier spickovy. Uz sa tesim ked si to niekedy kuknem nazivo.

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

stavil som na uplnu jednoduchost na fotke vyzeraju dost tmave :lol: ale v skutocnosti su takeho bledsieho odtiena nieco podobne autu stale som ale nenarazil na tie spravne kolesa lebo 17 v rozmere 4x100 je strasne malo aspon takych co za nieco stoja :lol: :lol: :lol:
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od MING »

Ako celok to na mňa pôsobí veľmi dobre :wink: Ale zadné svetlá sú krok späť :? radšej troška pritmavené série ako toto.. Ale to je len môj názor :)
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od HIISS »

Pridam sa aj ja ak mozem,predok ako som davnejsie avizoval je excelentny:interier pohladom na fotku posoby fajn..len ta biela..sakra bacha na tu spinu vsetko bude vidiet.Len zadna cast ako kolega nadomnou posoby divoko,naj by bolo jemne zatmavit tieto cire,alebo aspon zamenit za klasiku.K diskom nato ze su 17 mohli by aj viac ukazat,cize hodilo by sa nieco ine,ale je tazko rozhodovat sa kym to na aute nemas,pokial vies vyskusat pred kupou je to fajn,no ak uz kupis.vela moznosti nemas.Tie Schmidty sa mi tam viac pacili.Inak ako s TP..mas tam 17 zapisane alebo si to riesil? ja riesim teraz tiez 16,povodne 15 som predal,vela som kolo toho uz zistoval,no v jednom obchode mi povedali ze na MK1 je od vyrobcov kolies povolene zapisat max 15 viac nie,tak neviem co natom pravdy,a ako to je u MK2,tie TUV certif. a podobne mi je jasne.
Koniec koncov stale si natom lepsie ako ja,kedze som momentalne bez diskov a obzeram sa po dacom inom aspon novom,tak mi vsade hlasia nemaju skladom a cakacka 2 tyzdne ,mesiac ci nevedia mi povedat :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

HIISS píše:Pridam sa aj ja ak mozem,predok ako som davnejsie avizoval je excelentny:interier pohladom na fotku posoby fajn..len ta biela..sakra bacha na tu spinu vsetko bude vidiet.Len zadna cast ako kolega nadomnou posoby divoko,naj by bolo jemne zatmavit tieto cire,alebo aspon zamenit za klasiku.K diskom nato ze su 17 mohli by aj viac ukazat,cize hodilo by sa nieco ine,ale je tazko rozhodovat sa kym to na aute nemas,pokial vies vyskusat pred kupou je to fajn,no ak uz kupis.vela moznosti nemas.Tie Schmidty sa mi tam viac pacili.Inak ako s TP..mas tam 17 zapisane alebo si to riesil? ja riesim teraz tiez 16,povodne 15 som predal,vela som kolo toho uz zistoval,no v jednom obchode mi povedali ze na MK1 je od vyrobcov kolies povolene zapisat max 15 viac nie,tak neviem co natom pravdy,a ako to je u MK2,tie TUV certif. a podobne mi je jasne.
problem pri kupe diskov je ich STAV ked kupovat disky jedine jedine a opakujem jedine v 100 percentnom stave nikde uz nebudem nic renovovat bohuzial nemam take moznosti si ich vyskusat no niako to prezijeme no momentalne mam zapisane 14,15,16,17 keby som nebol vajcak dam si tam zapisat aj 18 ale co uz 17 stacia aj ja som bol prekvapeny ze su to neni velke kolesa mozno keby tam je hrubsia guma no to som ale nechcel uvidime co prinesie cas schmidt su schmidt ale ako som uz pisal zohnat ich v100percentnom stave v rozmere 4x100 r17 je nerealne alebo si treba pripravit tak nieco vyse tisicky euro a kupit nove uvidim co cas prinesie a mozno niake kupim ale urcite nie teraz inak tie kolesa mam zapisane po znamosti takze netusim ako je to z oficialnym zapisom ale bez zapisanych kolies by som nebehal pokuta je 300 euro
a co sa tyka zadnych svetiel necham ich zatial tak kedze aj ten abartovy znak je chromovy aj vyfuk tak to tam tak nevycnieva no uvidime casom co sa zmeni ale urcite ked bude cas po sezone chcem skladat podvozok :D :D :D :D
one world, one dream, one car
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Podla toho co mi znamy hovoril staci ze ma jedno auto zapisane v TP disky a na zaklade toho vedia zapisat dalsiemu. Teda aspon znamy to tak vie vybavit. Len osobne ked som chcel zapisat tak nikto nemal moj rocnik na 17" zapisane.
Ked tak HIISS skus to takto ze zozenies kopiu TP niekoho s rovnakym autom so zapisanymi 16" a uvidis ci to spravia. Za pokus nic nedas.

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

To je blbost na dopravnom ti zapisu disky len z papierom od vyrobcu a s tym typovym oznacenim tvojho auta ze ten urcity rozmervyrobca dovoluje inak mozes to risknut ako moj sused vydrzalo mu to tyzden a ma 1500 korun pokuty :-)
one world, one dream, one car
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“