poradte prosím

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
nitran99
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 03 čer 2014, 12:33

poradte prosím

Příspěvek od nitran99 »

ahojte, predvčerom sa mi vypálila žiarovka vzadu na mojom fiate (bravo 2008,1.6mj 88kw, emotion) na palubnom počítači sa mi ukázalo chcek left sidelight tak som vymenil žiarovky a teraz ked naštartujem mi obrysové zasvietia na 5sekúnd a zhasnú a nesvietia, ale brzdové svetlo a smerovka hej. Nemáte stakýmto niečím skúsenosť vdaka
Reklama
 

Uživatelský avatar
nero
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 31 bře 2014, 18:13

Re: poradte prosím

Příspěvek od nero »

Dal si tam taku istu žiarovku aka tam bola? Lebo ak je silnejsia alebo slabsia môze to blbnúť.
Bravo II 1,4 66 Kw rok 9/2009
Uživatelský avatar
nitran99
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 03 čer 2014, 12:33

Re: poradte prosím

Příspěvek od nitran99 »

Dal som tam tu p5/21w. Este som aj prehodil z pravej strany na lavo (ktora blbne) na pravo svieti obrysove a na lavo nie. Uz ma z toho mrdne. Dnes to jednu kratku jazdu islo rano a potom od obeda zasa nejde
Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: poradte prosím

Příspěvek od Darth.W »

tak ked ja by som to tipol na nejaky kablik, ked si vyberal svetlo ci si nejaky neposkodil
[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: poradte prosím

Příspěvek od Banshee »

Presne aj mna to napadlo...alebo nedal si nahodou dvojvlaknovu ziarovku miesto obycajnej,ci naopak? alebo potom ukostrenie..pripadne ci si spravne zapojil svetlo do konektoru,skusaj vsetko.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
nitran99
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 03 čer 2014, 12:33

Re: poradte prosím

Příspěvek od nitran99 »

Kable som neposkodil ja som to nevytrhol. A k tej ziarovke ved ta ziarovka tam je dvojvlaknova lebo v pravom svetle boli take ziarovky ake som kupil a prehodil som ich a na pravo svietia tie dvoj vlaknove. Spravne som zapojil a bol som aj na diagnostike u kamarata a ani cez pc nevedel to svetlo vyvolat.
Najvacsia sranda je ze to svetlo zasvieti na 3sekundy nasledne zhasne. Ked otvaram auto blinker blika, ked stupim na brzdu brzda svoeti ale obrysove nesvietia ako na pravo
Neviete povedat ake mate ziarovky vy vo vasom brave popripade nejake foto ja som kupil 5w 21. Podla navodu by tam malo byt take ak to dobre v tom talianskom manualy pozeram .
Na svetle parabole su tieto typy napisane ze tam maju byt 2ks ale v jednej z nich je len jeden pliesok o ktore sa to opiera no aj tak ta prava strana svieti a lava nie
Uživatelský avatar
nitran99
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 03 čer 2014, 12:33

Re: poradte prosím

Příspěvek od nitran99 »

Neviem co to moze byt lebo dnes som uz rozobral aj zadny stlpik pod stresnym oknom a nasiel som tam hrdzu myslite ze mi to zatieklo a robi sarapatu? Ale to by nesvietilo vsetko a nie toto
Mischo
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 15 led 2013, 21:49

Re: poradte prosím

Příspěvek od Mischo »

Zober multimeter a premeraj kontakty na svetle, kabel a chod postupne . Mozno je niekde len zla kostra ked pises ze je tam hrzda. Alebo chod za autoelektrikarom ak nevies co robit.
500X Multiair 140
Uživatelský avatar
nitran99
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 03 čer 2014, 12:33

Re: poradte prosím

Příspěvek od nitran99 »

no nakoniec vyjasnená záhada (zrejme) vymenil som všeky žiarovky v celom aute a predná parkovačka bola začiernená a preblikávala. zrejme tam bude kameň úrazu. Ďakujem aj tak
Leeus
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 09 pro 2010, 14:41

Re: poradte prosím

Příspěvek od Leeus »

Dear friends,
mám poškozenou přední nápravnici na mém Bravu 2007, někde jsem četl, že se dá zaměnit ze Stila,
nevíte o nějaké použité nápravnici na Bravo?
Nebo víte o možné záměně? nechci zatím dávat za novou 22.000,-
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“