cuvacie senzory problem

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
martinsalko
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 17 črc 2014, 21:57

cuvacie senzory problem

Příspěvek od martinsalko »

nazdar, kto mi poradi ako zistim kde je chyba ked mi nejdu origo senzory na crome? podla navodu som hladal poistku, no nic, pre istotu som pozrel uplne vsetky co som nasiel, no ziadna nebola vypalena.da sa nejako zistit ci nie su zle snimace? sa mi zda ze tam su 4 alebo 5 kusov,
staci mi rada ze kde mam zacat hladat problem dik martin
Reklama
 

amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: cuvacie senzory problem

Příspěvek od amiga »

cuvacie sa daju diagnostikovat cez kabel.ak by si mal zlu riadiacu jednotku,tak jednu mam
fiat croma 1.9jtdm 88kw
martinsalko
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 17 črc 2014, 21:57

Re: cuvacie senzory problem

Příspěvek od martinsalko »

dnes som bol na diagnostike, no nic som sa nedozvedel, nevedeli mi to nacitat myslim parkovacie sensori, jedine co som nasiel,ze sluzba neaktivna, tak neviem ale su tam snimace origo aj kable su origo, len neviem presne kam idu lebo neviem najst rj snimacov, ze vraj je na lavej strane v zadu, no tam nic nieje isto lebo kable idu priamo niekam do utrob karoserie, preto by mi pomohlo presne kde na crome 2006 je,
Lukyman
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 02 lis 2008, 23:27

Re: cuvacie senzory problem

Příspěvek od Lukyman »

http://eper.fiatforum.com/eper/navi?MOD ... &DRW_NUM=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Řídící jednotka je v kufru za čalouněním.
Fiat Croma 2,4 jtdm emotion
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: cuvacie senzory problem

Příspěvek od amiga »

martinsalko píše:dnes som bol na diagnostike, no nic som sa nedozvedel, nevedeli mi to nacitat myslim parkovacie sensori, jedine co som nasiel,ze sluzba neaktivna, tak neviem ale su tam snimace origo aj kable su origo, len neviem presne kam idu lebo neviem najst rj snimacov, ze vraj je na lavej strane v zadu, no tam nic nieje isto lebo kable idu priamo niekam do utrob karoserie, preto by mi pomohlo presne kde na crome 2006 je,
mohol to niekto vypnut v riadiacke,lebo ked je zly snimac,alebo riadiacka,tak ti to potom stale hlasi chybu na palubke
vravel som ti,ze niekde na lavej strane bude...a odkial si???
fiat croma 1.9jtdm 88kw
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: cuvacie senzory problem

Příspěvek od amiga »

takto vyzera
Přílohy
DSC_0013.JPG
DSC_0013.JPG (131.07 KiB) Zobrazeno 3933 x
DSC_0012.JPG
DSC_0012.JPG (125.13 KiB) Zobrazeno 3933 x
fiat croma 1.9jtdm 88kw
Odpovědět

Zpět na „Croma“