Autoradio Fiat Bravo 2007

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od amiga »

Golias91 píše:
fotka 3.JPG
fotka 2.JPG
fotka 2 (3).JPG
platil si clo??zhabali ho colnici??
fiat croma 1.9jtdm 88kw
Reklama
 

naviX
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 21 bře 2012, 06:25

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od naviX »

To clo (a DPH) ma zaujima tiez. Som si v Auguste objednal oblecenie z Ciny za 22.40 a balicek je stale na colnici. Uz som im poslal 3 maily s pozadovanymi dokladmi a cakam na odpoved kolko mam zaplatit DPH...
Dost ma to odradilo kupovat radio z Ciny :-(
Fiat Bravo Sport 1.4 T-Jet 16V 150PS
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od kovvalsky »

naviX píše:To clo (a DPH) ma zaujima tiez. Som si v Auguste objednal oblecenie z Ciny za 22.40 a balicek je stale na colnici. Uz som im poslal 3 maily s pozadovanymi dokladmi a cakam na odpoved kolko mam zaplatit DPH...
Dost ma to odradilo kupovat radio z Ciny :-(
mimo temu oblecenie nekupuj aj tak ti na 80 percent pride domov papier ze je to nelegalne zfalsovany odev atd a nakoniec sa budes toho musiet vzdat alebo si najat pravnika a sudit sa po odevoch idu ako psi po slanine
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od kovvalsky »

A co sa tyka DPH a CLO su len dve moznosti bud ti to nezastavia tak nic neplatis a ked ti to zastavia mas tri moznosti bud to mas do cca 20e a nic neplatis ale oni su neni retardovany ze si kupis radio za 20e chcu vidiet vypis z uctu alebo to mas do 150e a platis len DPH 20percent ci kolko mame a ked to mas nad 150e platis aj DPH 20percent aj clo to by asi od 5-10 percent oni to niako vymeriavaju
cize ked radio bude stat 150 v cine u nas ta to najdrahsie vide 200
one world, one dream, one car
jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od jano207 »

No co pani.Ako ste spokojny s tymi autoradiami? :) Lebo asi si spravim dobru naladu a kupim si take nieco tak vaham http://www.specialniautoradia.cz/www-sp ... Fiat-Bravo" onclick="window.open(this.href);return false;
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
zuzana.ball
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 205
Registrován: 17 srp 2012, 09:41

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od zuzana.ball »

Nemusis objednavat ani z Ciny.Mas to hned u susedov zaruka dva roky.Neni co riesit!
Volvo V60 9/2011,FIAT BRAVA 1,2 16v 3/2001EX,Bravo 2 T-Jet Sport 150ps 8/2009EX,Fiat Stilo 1,6 16v 76kw 6/2005.
jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od jano207 »

zuzana.ball píše:Nemusis objednavat ani z Ciny.Mas to hned u susedov zaruka dva roky.Neni co riesit!
Aj mi odpisal ze zaruka 2 roky a dokonca sa riesi aj na slovensku kde to opravuju.Takze asi idem do toho nakoniec
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
Uživatelský avatar
mv_cz
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 21 dub 2014, 13:04
Bydliště: Rathova Středozem

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od mv_cz »

Já jsem vesměs spokojen, pár drobností by se našlo, ale není to vždy úplně vina rádia:
- moji flashku mi to načetlo vždycky jen po připojení do USB. Jakmile jsem se přepnul na rádio, nebo vypnul motor a nastartoval, nenašla se. Musel jsem zase odpojit a připojit. No vyřešil jsem to stejně 16GB microSD kartu, která je prostě v rádiu pořád, na ní mám kupu hudby a dál neřeším.
- při couvání ve tmě mi světlo zpátečky dost oslňuje kameru, takže není vidět tak, jak jsem si představoval. V tomhle případě by asi bylo nejlepší couvací světlo vypnout :mrgreen: Ale dá se s tím žít.
- stává se mi, že po delší době s navigací přestane hrát hudba jako podkres z USB nebo SD karty. Rádio to nedělá. Bude to asi verzí iGO co jsem si tam dával, zkusím starší nebo zrušit mixování hlasů. Mám to nastaveno tak, že jakmile má navigace něco hlásit, zeslabí se hudba z předních repro, hudba pak hraje jen ze zadních, zepředu se ozývá hlas navigace. Jakmile se navigace vykecá, hraje hudba zase sama zase ze všech reproduktorů.
jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od jano207 »

No co sa tyka cuvacej kamery tak ja som si objednal s tym infra svetlom lebo ratal som ze bez toho vecer uvidim prd makovy :) tak dufam ze to bude kvalitnejsie.A co sa tyka tej navigacie tak neskusal si aj nejaku inu ako igo ci ako sa tomu nadava?Este otazocka,mas k tomu aj dvb-t antenu?K tejto bolo pisane ze je tak som zvedavy co to bude zac :)
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
Uživatelský avatar
mv_cz
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 21 dub 2014, 13:04
Bydliště: Rathova Středozem

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od mv_cz »

No v popisu kamery je také napsáno něco ve smyslu, že funguje při nízkém osvětlení a to je taky pravda a v tom bude problém, to světlo zpátečky ji hodně oslní a část obrazovky je bílý flek, ale na obraze směrem dozadu jsou málo osvětlené části docela pěkně vidět. Ještě bych mohl kameru přesunout do pozice osvětlení SPZ dále od couvacího světla. Ale už nebudu mít tak dlouhé dráty se obávám :(

Já rádio s DVB-T nemám, bylo to jako volitelné, mám vzadu na rádiu díru na anténu, ale není tam ani konektor. Moc bych od toho ale nečekal - ve městě někde poblíž vysílače by to mohlo fungovat u auta v klidu, ale já osobně jsem to vyhodnotil jako zbytečnost :wink:

Co se týče GPS: zkoušel jsem jen různé verze iGO od verze 8 po Primo 1.2 a nakonec jsem si nechal nejnovější primo 2.4 co jsem našel.
jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od jano207 »

Ako ta telka tam to mi je je fuk,vyskusam a uvidim co to povie :) Co sa tyka tej navigacie,to su aktualne mapy?Pripadne ktore krajiny? :) Ja mam na karte garmin tak vyskusam aj tie :)
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
Uživatelský avatar
mv_cz
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 21 dub 2014, 13:04
Bydliště: Rathova Středozem

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od mv_cz »

Já jsem si tam nahrál aktuální mapu Evropy, teda státy, kam dojedu autem :wink:
jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od jano207 »

mv_cz píše:Já jsem si tam nahrál aktuální mapu Evropy, teda státy, kam dojedu autem :wink:
Kedze s tymto systemom nemam skusenosti tak je mozne ze budem potrebovat s tym helfnut :roll: Nieco som si stiahol ale uvidime co to bude zac.Aku kartu tam mam kupit a hlavne gb :)
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
Uživatelský avatar
mv_cz
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 21 dub 2014, 13:04
Bydliště: Rathova Středozem

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od mv_cz »

No měl jsem s tím problémy (to popisuju v předchozích příspěvcích) vyladit si konfiguraci iGO a nahrát tam takovou verzi, jaká bude v rádiu fungovat (někde mi fungovalo nižší rozlišení, jindy se pak po nahrání souborů pro podporu rozlišení toho rádia samo restartovalo....). Kartu jsem koupil 8GB (microSD class10, přecijen z pomalé karty taky navigace déle startuje), stačila by i menší, ale byl tam rozdíl pár desetikorun.
Pokud jsi ale nic podobného nedělal a prodejce k rádiu nabízí kartu s mapami i SW za slušnou cenu (já to měl volitelně za dalších 500Kč), tak je klidně kup, nebudeš se muset trápit s verzemi navigačního softwaru. No a dohrát tam časem aktuálnější mapy, to není nic složitého.
jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od jano207 »

Poslal som ti sukromnu spravicku nech to tu nespinime ;)
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“