Zapsání 18" kol do TP

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Zapsání 18" kol do TP

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Zdravím,
Sháním někoho kdo by už měl zapsaná 18" kola ve velkým TP, či by věděl o někom kdo by dokázal za menší (či větší) úplatu sehnat nějaký nevyplněný typový list s razítkem (já vim, vymejšlím si kraviny) :D , nebo věděl o technikovy typu K v okolí prahy který kdyby viděl reálně kola na autě dokázal rozumně posoudit a vypsat nějaké lejstro :wink:

Ve fiatu jsem byl, a tam na mě koukaly jako na vraha co že to vůbec chci a když jsem jim řekl že stilo vyjíždělo minimálně v UK za příplatek u schumacher edice na 7Jx18 ani nevěděli že nějaká taková edice existuje :roll: a na magistrátě bohužel bez nějakého papíru se štemplem i přes známost nepochodím, takže už mi zbývá jedině tyhle možnosti...

Jinak aby nedošlo k mejlce že si chci nechat zapsat nějaký prasácký kola... ráfky jsou stály ty samé, tj. 7Jx18 a gumy budou 215-40/18, takže na průměru o pár desetiny % a šířce totožné s tím co mám na autě, teď mám krátkodobě zapůjčeno 215-45/17... Bohužel značka kol je americké TSW a tam neznají nějakou certifikaci TUV nebo DEKRA, natož typový list, takže mám s tímhle smolíka :? TUV na stilo nějaký mám, ale ten je na kola zn. Schmidt a v šíři 7,5 nebo dokonce 8, tak ještě možná zkusit s tímhle ale dost silně o tom v tomhle dementním státě pochybuju :oops: :roll:
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Stilo“