Topení

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
krokodylek3
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 13 dub 2014, 15:38

Topení

Příspěvek od krokodylek3 »

Ahoj,
mám Fiat Stilo 1.6 16V 76 kw r.v. 2001 chěl bych se zeptat ohledně topení někdy mi to topí a někdy ne fouká studný vzduch.Co se s tím dá udělat.Díky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Topení

Příspěvek od ekr1 »

Co takhle nějaké informace ohledně vozu klima manuál, digi , možná problém s motorky ovládání, nebo úplně bez klimy, co chladící kapalina, je jí dost v nádržce, jak se to vlastně projevuje, jde ze všech výduchů při směrování ovladačem stejně teply vzduch nebo jen nan jedné straně.
krokodylek3
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 13 dub 2014, 15:38

Re: Topení

Příspěvek od krokodylek3 »

má to digi klimu vody v nádobce je dost teplý vzduch jde ze všech výdechů a potom zničeho nic to začne foukat studený vzduch.
krokodylek3
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 13 dub 2014, 15:38

Re: Topení

Příspěvek od krokodylek3 »

Tak jsem to včera zkoušel venku mě to ukazovalo teplotu 12.3 tak jsem dal topení na 22 stupňů a když jsem to nechal foukat jenom na sklo tak foukal teplý vzduch a když jsem přidal foukání proti sobě tak to fouká studený.
Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Topení

Příspěvek od ekr1 »

Takže asi jak už sem psal to může být motorek ovládací klapky

tady o tom něco píšou mají podobný problém jako ty
http://forum.autokacik.pl/showflat.php? ... t=all&vc=1" onclick="window.open(this.href);return false;
krokodylek3
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 13 dub 2014, 15:38

Re: Topení

Příspěvek od krokodylek3 »

Ahoj tak dnes jsem dal topení na 25 stupňů a foukal mi všude teplý vzduch.
Jurisss
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 24 kvě 2009, 11:17

Re: Topení

Příspěvek od Jurisss »

Chlapi,co tady vlastně řešíte ? Mně Stilo vždycky topilo dobře,jen přitom nesměla být venku moc velká zima ! :-) A mráz už vůbec ne,to už pochopitelně nestíhá ... :-( Jenže v Itálii se s naším místním klimatem nepočítá. Proč taky...
Odpovědět

Zpět na „Stilo“