Punto MK2 1,9JTD

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
JTD-Power
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 05 led 2014, 13:33

Punto MK2 1,9JTD

Příspěvek od JTD-Power »

Čate páni súrne prosím o pomoc. Dnes mi na mojom Punte totálne začala blbnúť el.

Okolnosti:
Pršalo a stalo sa mi to za jazdy pri zapnutých svetlách a kúrení

Kedy to začalo:
Keď som prepol do rýchlejšieho stierania predných stieračov začal ísť zadný totálne mi zoslabli svetlá a pri zapnutom kúrení nereaguje ventilátor ale zadný stierač.

Ako som na tom teraz:
Keď zapnem svetlá do polohy parkovačky všetko OK kým nezapnem smerovky vtedy sa spolu s nimi zapne zadný stierač
Keď zapnem kúrenie stále nejde ale zapne sa zadný stierač
Keď zapnem svetlá do polohy stretávačok svietia mi všetky smerovky
Keď zapnem predné stierače idú úplne slabo ako keby do nich nešlo tolko prúdu kolko malo a zas sa mi zapne aj zadný stierač

Prosím poradte čo s tým... Nie som amatér do áut pýtam si radu od ludí ktorím sa už stalo niečo podobné prípadne to isté. Pozeral som poistky všetky OK, relátka sú suché nevypadajú že by skratovaly. Zajtra to pichnem na PC.
llllll Fiat Punto 1,9JTD ABARTH 2002, EGR OFF 120PS/3080RPM 280NM/1420RPM
Reklama
 

CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: Punto MK2 1,9JTD

Příspěvek od CrazyApe »

Rekl bych ze bude voda/jinak skratovane vodice, nekde v miste kde se setkavaji vodice (eventualne pojistky) od vsech techto veci o kterych pises...
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
kajman
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 06 říj 2014, 04:47
Bydliště: Zlaté Hory

Re: Punto MK2 1,9JTD

Příspěvek od kajman »

Zdar, taková diskotéka mi taky jednou dělala sice na Dafu, všechno reagovalo na všechno možné, jen to nedělalo co mělo. V značkovým servisu mi chtěli měnit půlku auta ''je prodřená kabeláž,řídící jednotka světel vyhořelá .... ''. Poslal jsem tam kam patřili. O víkendu jsme s kamarádem vyměnili všechny kostřící pásky a autí začalo svítit, troubit, topit tak jak má.
aktual- Doblo 1,2 LPG rv.2003 znárodněné manželkou :-)
- Ducato 2.5tdi 1996 takový samodomo skoro karavan
bylo -R. Sénic 1.6 8v rv.1999
- Multipla 1,9 mjtd
- fiat 850,
- 126p ,
- panda mk1
-Punto 1,9 jtd
-Coupe 2,0 16V
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Punto MK2 1,9JTD

Příspěvek od SpiritWolker »

skonroluj vsetky kostry na aute, hlavne dole na nosniku pred baterkou kde je taka rozvodka kostry na svetla
dalej pozry sa pdo mechaniku stieracov ci ti tam nevysi jeden nezapojeny konektor a ak ano a je aj poriadne zoxidovany tak ho vycisti a zaizoluj, vycisti si odvodnovacie kanale lebo ak to mas zapchate tak mas tam potom vela vody a moze to vytopit kabelaz stieracov a v tvojom pripade aj RJ motora lebo ona je tiez tam schovana.

ta kabelaz potom dalej pokracuje cez otvor do kobiny auta a cez nu moze navzlinat voda az do poistkovej skriny a bodykomputeru,

preto doporucujem ti uplne vybrat poistkovu skrinku v motorovom priestore a povyberat vsetky konektory a skontrolovat ci je nieco zaoxidovane, tak isto aj poistky a rele, vsetko precistit a nastriekat sprejom na odpudenie vody a cistenie kontaktov

dalej v kabine vybrat poistkovu skrinku skontrolovat konektory a precistit, tam uz velmi opatrne aby nenatiekla chemia do bodycomputeru - lebo si ho poskodite

dalej pozriet konektor na packach stieracov ten je na pravej strane, svetla na lavej strane

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
JTD-Power
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 05 led 2014, 13:33

Re: Punto MK2 1,9JTD

Příspěvek od JTD-Power »

Díky moc za rady. Spravil som to už dnes ráno. Potiahol som ukostrenie nové na predné vodičove svetlo a všetko šlape jak má. Určite pozriem aj tie konektory nech to je ako má toto je len provizórne riešenie nech sa na tom dá jazdiť. Ešte raz dík.
llllll Fiat Punto 1,9JTD ABARTH 2002, EGR OFF 120PS/3080RPM 280NM/1420RPM
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“